Najlepszy blender Bosch

Ostatnio aktualizowane: 21.07.24

Blendery Bosch – Przewodnik zakupowy, ranking i test w 2024

 

 

Blendery Bosch – Ranking

 

Bosch ErgoMixx MSM67170

 

Na początku zestawienia chcemy Państwu przedstawić Bosch ErgoMixx MSM67170. Model ten posiada moc aż 750 W. Jest to jeden z najmocniejszych blenderów dostępnych na rynku. W efekcie, możemy bez problemu rozdrobnić nawet bardzo twarde produkty, np. kostki lodu. Z pewnością pomoże nam przy tym funkcja turbo, która błyskawicznie załączy najszybsze obroty. Urządzenie to zostało też wyposażone w tryb pracy pulsacyjnej. Dzięki niej łatwiej jest wymieszać chociażby gęste sosy.

Dodatkowo, blender posiada aż 12 poziomów obrotów. Pozwala to nam na idealne dopasowanie pracy urządzenia do rodzaju produktów, jakie chcemy rozdrobnić. Ten najlepszy blender Bosch w 2024 roku posiada bardzo przydatną końcówkę, jaką jest trzepaczka, która umożliwia ubicie piany lub przygotowanie ciasta na naleśniki.

Do zestawu dołączony został specjalny pojemnik, dzięki któremu przygotowanie produktów jest bardzo bezpieczne. Dodatkowym atutem przyrządu jest możliwość wyczyszczenia wszystkich jego części w zmywarce. Co więcej, produkt działa bardzo cicho. Blender ten został uznany za bardzo funkcjonalny, a także solidny sprzęt.

 

 

 

 

Bosch MSM66150

 

Kolejny model, który chcemy przedstawić to Bosch MSM66150. Jego moc wynosi 600 W. Największym atutem tego urządzenia jest jego ergonomiczny kształt, który idealnie leży w naszej dłoni. Używanie blendera jest bardzo wygodne. Dodatkowo, ułatwia to również antypoślizgowy uchwyt z powłoką soft touch.

Produkt posiada 12 poziomów regulacji szybkości pracy, a także funkcję turbo. Wszystkie końcówki przyrządu zostały wykonane ze stali szlachetnej. Możemy ich spokojnie używać nawet przy rozdrabnianiu gorących produktów. Końcówki nie stracą swoich właściwości podczas czyszczenia ich w zmywarce. Dzięki temu możemy używać urządzenia przez długie lata.

Model wyposażony został w ostrza o specjalnie opatentowanej budowie. Dzięki nim nawet najtwardsze produkty zostają rozdrobnione w ciągu kilku sekund. Do zestawu dołączona została trzepaczka do ubijania piany oraz specjalny pojemnik do wygodniejszego rozdrabniania. Konsumenci uznali MSM66150 za solidny blender Bosch w dobrej cenie. Szczególnie cenią estetyczny wygląd produktu i jego wysoką jakość wykonania.

 

 

 

 

Bosch MSM88190

 

Produktem, na który warto zwrócić uwagę jest MSM88190. Jego obudowa została stworzona z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, a część dolna z metalu. Sprzęt ten wyróżnia estetyczny, czarno-stalowy kolor. Urządzenie ma moc 800 W, co pozwala na rozdrobnienie większości produktów, również bardzo twardych warzyw czy kostek lodu, bez obawy o uszkodzenie silnika.

Nie służy on jednak tylko do rozdrabniania. Sprzęt posiada jeszcze wiele dodatkowych funkcji. Możemy nim siekać, ubijać pianę, a także wyrabiać ciasto. Dzięki pracy pulsacyjnej, możemy również używać go jako miksera. W efekcie zastąpi nam wiele innych urządzeń kuchennych. Oprócz tego, praca jego obrotów jest kontrolowana przez 12 – stopniową regulację, co pozwala nam kontrolować prędkość pracy ostrzy produktu.

Dodatkowo, do zestawu dołączony został pojemnik, a także podstawa antypoślizgowa. Znacznie zwiększa to bezpieczeństwo użytkowania produktu. Co więcej, jego kabel jest spiralny, a więc nie trzeba go zwijać. Konsumenci wypowiadają się o blenderze Bosch MSM88190 bardzo pozytywnie. Szczególnie cenią jego wysoką moc i kompaktowy rozmiar.

 

 

 

 

Jaki blender Bosch wybrać ?

 

Blender jest bardzo przydatny w każdej kuchni. Idealnie nadaje się do rozdrobnienia wielu produktów i utworzenia z nich smacznych dań lub napojów. Blendery stają się coraz bardziej popularne i producenci oferują wiele ciekawych modeli, dlatego coraz trudniej jest nam wybrać sprzęt. Aby ułatwić Ci zakup, przygotowaliśmy poradnik i umieściliśmy w nim trzy najlepsze blendery Bosch.

Bosch został uznany za jedną z najlepszych marek w całej Europie. Firma oferuje produkty najwyższej jakości. Bosch zajmuje się produkcją najróżniejszych sprzętów do użytku domowego i nie tylko. Produkty tej marki są stworzone tak, aby były jak najbardziej funkcjonalne, a także przyjazne naszemu środowisku. Przyrządy firmy Bosch są bardzo często nagradzane za ciekawy design i wysoką jakość wykonania.

Blendery dzielą się na dwa podstawowe typy. Pierwszym z nich to blender stacjonarny, inaczej kielichowy. Sprawdzi się idealnie przy rozdrabnianiu twardych produktów, ponieważ charakteryzuje się dużą mocą. Może działać samodzielnie, podczas gdy my zajmujemy się inną czynnością. Z kolei blendery ręczne wymagają od nas większej uwagi. Są o wiele mniejsze od modeli stacjonarnych, a także charakteryzują się mniejszą mocą. Przez co są odpowiednie do rozdrabniania ręcznego mniejszych składników. Ten typ blendera jest bardziej poręczny, a do tego, możemy przygotowywać posiłki w wielu różnych pojemnikach jednocześnie.

Najlepszym materiałem na końcówkę blendera jest stal nierdzewna. Materiał ten jest bardzo trwały i odporny na uszkodzenia. Jeżeli chodzi o rączkę, to może ona być wykonana z plastiku. Sprawia, że przyrząd będzie lżejszy i bardziej poręczny.

Nie zapominajmy także o wybraniu produktu z wydłużonym czasem pracy. Wiele modeli może pracować na najwyższych obrotach około 15 sekund. Nie jest to jednak wystarczający czas, aby rozdrobnić dany produkt.

Warto również przyjrzeć się dostępnym funkcjom interesującego nas urządzenia. Bardzo przydatna okazuje się być regulacja prędkości noży, a także opcja turbo, która przyspiesza do najwyższych obrotów. Dobrym wyborem może być również system zabezpieczeń przed przegrzaniem.

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ