Najlepszy blender Philips

Ostatnio aktualizowane: 21.07.24

 

Blendery Philips – Przewodnik zakupowy, ranking i test w 2024

 

 

Blendery Philips – Ranking

 

 

Philips Avance Collection HR1676/90

 

Avance Collection HR1676/90 to najlepszy blender Philips w 2024 roku. Dzięki dużej mocy, która wynosi aż 800 W, urządzenie może być używane do przygotowania zup typu krem, soków, sosów i past, a nawet smoothie z twardych warzyw. Największą zaletą modelu jest jego prosta i intuicyjna obsługa. W celu zwiększenia mocy pracy, wystarczy nieco mocniej przycisnąć przycisk.

Technologia Pro Mix to innowacyjne rozwiązanie, które wykorzystuje kształt trójkąta. Dzięki temu zapewniony jest szybki przepływ rozdrobnionego jedzenia. Taki kształt gwarantuje dokładne rozdrobnienie składników na gładką masę.

Opcja Speed Touch umożliwia nam prostą zmianę prędkości przy pomocy jednego przycisku. Urządzenie posiada dodatkowo funkcję turbo, która jest w stanie aktywować większą moc blendera. Wielu kucharzy zaleca by przygotowując pasty zaczynać od najmniejszych obrotów maszyny, a następnie sukcesywnie je zwiększać. W prezentowanym produkcie wystarczy tylko delikatnie dociskać przycisk.

Opinie konsumentów o prezentowanym Benderze są bardzo pochlebne. Wiele osób zdecydowało się na zakup tego sprzętu ze względu na jego wielofunkcyjność i dużą efektywność. Bowiem, model ten jest w stanie rozdrobnić nie tylko owoce i warzywa, ale również sery, czekolady, cebule czy zioła.

 

 

 

 

Philips Avance Collection HR1673/90

 

Urządzenie Avance Collection HR1673/90 to nowoczesny blender Philips w dobrej cenie. Jego popularność wynika z bardzo dużej wydajności pracy.

Największą zaletą modelu jest prostota jego obsługi. Aby go uruchomić wystarczy przycisnąć i przytrzymać przycisk „startu”. Jego dociśniecie sprawia, że blender zwiększy swoją moc. Urządzenie posiada również funkcję Speed Touch, która aktywuje opcję turbo w modelu. Aby ją aktywować wystarczy mocniej docisnąć odpowiedni przycisk. Tak duże spektrum prędkości jest niezwykle przydatne podczas gotowania.

Kolejną, pozytywną cechą sprzętu jest jego ergonomiczny kształt, który łatwo mieści się w dłoni. Nie musisz się zatem obawiać, że przez nieuwagę urządzenie wyślizgnie Ci się z dłoni.

Przy zakupie modelu otrzymasz dzbanek o pojemności 1200 ml w którym możesz miksować, ubijać oraz mieszać swoje produkty. Jego zaletą jest praktyczny dziubek, który ułatwia przelewanie oraz narysowana na ściankach miarka, która ułatwi Ci odmierzanie porcji.

Popularność blendera mówi sama za siebie. Opinie konsumentów o tym urządzeniu są bardzo pozytywne. Użytkownicy docenili wysoką jakość tytanowych noży oraz dodatek w postaci rozdrabniacza o pojemności 1000 ml, który służy do siekania takich składników, jak mięsa.

 

 

 

 

Philips Daily Collection HR1602/00

 

Philips Daily Collection HR1602/00 to wysokiej klasy blender ręczny o mocy 550 W. Przy zakupie konsument otrzymuje stopę miksującą oraz specjalny rozbrajacz do ziół.

Zaletą modelu jest jego prosta obsługa. Posiada on nieskomplikowany, pojedynczy przycisk włączania i wyłączania. Aby rozpocząć pracę sprzętu wystarczy go przycisnąć. W celu zwiększenia mocy, należy docisnąć przycisk.

Kolejną zaletą produkty jest jego proste utrzymanie w czystości. Maszyna zbudowana jest z dwóch części, które mogą zostać rozdzielone. Dzięki temu, po zakończonej pracy wystarczy zdjąć część, gdzie znajdują się noże i wymyć ją pod bieżącą wodą.

Rozdrobnienie wszystkich składników równomiernie jest możliwe dzięki trójkątnemu kształtowi blendera. Dzięki temu możliwy jest stały przepływ i rotacja składników, co gwarantuje lepsze efekty.

W swoich recenzjach konsumenci podkreślają, że jest to dobrze wykonany, wielofunkcyjny i bardzo wydajny blender. Duża ilość użytkowników zakupiła ten model ze względu na jego efektywną pracę. Poza tym duża moc sprzętu sprawia, że można nim miksować nawet bardzo twarde składniki.

 

 

 

 

Jaki blender Philips wybrać?

 

Przewodnik zakupowy

Jednym z podstawowych urządzeń w każdym domu jest blender. Dzięki niemu możemy przygotować pyszne zupy typu krem, pasty lub smoothie. Taki sprzęt przyda się również, gdy chcemy robić obiady dla niemowlaków. Aby jednak było to możliwe niezbędny jest zakup wysokiej klasy urządzenia. Przy jego zakupie pomoże Ci nasz poradnik. Umieściliśmy w nim kilka rzeczy, na które warto zwrócić uwagę. Na jego końcu jest krótkie zestawienie, gdzie znajdziesz najlepsze blendery Philips.

 

 

Philips jest znaną na całym świecie marką, pochodzącą z Holandii, zajmującą się produkcją i dystrybucją AGD i elektroniki użytkowej. Powstała ona ponad 100 lat temu i od tego czasu regularnie ulepsza swój asortyment. Obecnie Philips oferuje nam nowoczesne słuchawki, golarki, ekspresy do kawy, pralki oraz roboty kuchenne.

Przed udaniem się na zakupy warto zastanowić się, czy bardziej odpowiada nam blender ręczny czy kielichowy. Pierwszy typ cechuje się kompaktowymi rozmiarami, dzięki czemu możemy go używać bezpośrednio w misce lub garnku. Z kolei modele kielichowe, inaczej nazywane stacjonarnymi, posiadają swój własny pojemnik (kielich) w którym miksuje się składniki. Dzięki dużej mocy możesz w nich rozdrabniać nawet dość duże i twarde substancje.

Pierwszą rzeczą, na którą musisz zwrócić uwagę jest moc sprzętu. Im jest ona większa, tym bardziej wydajne jest urządzenie. Modele ręczne posiadają średnio 600 W lub 700 W. Z kolei moc blenderów kielichowych wynosi około 1500 W. Najsłabsze są sprzęty bezprzewodowe, zasilane bateriami lub akumulatorami. Ich moc wynosi około 200 W, co sprawia, że nie powinny być używane do miksowania twardych substancji.

Najważniejszą rzeczą w blenderach jest sposób cięcia. Tanie, podstawowe modele posiadają noże dwuskrzydłowe. Z kolei w urządzeniach droższych mamy czteroskrzydłowe, które są w stanie rozdrobnić dużo większe i twardsze kawałki jedzenia.

Warto również zainwestować w sprzęt, którego praca nie jest zbyt głośna. Duży hałas na pewno będzie przeszkadzać reszcie domowników.

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ