Najlepszy czajnik De’Longhi

Ostatnio aktualizowane: 21.07.24

 

Czajniki De’Longhi – ranking

 

 

De’Longhi Brillante KBJ 2001

 

Przedstawiamy De’Longhi Brillante KBJ 2001, czyli czajnik elektryczny o mocy 2000 W i pojemności 1,7 l. Oznacza to, że jednorazowo można przygotować ponad 6 szklanek (250 ml) gorącego napoju. To idealna opcja dla dużych rodzin lub osób często zapraszających do domu gości.

Produkt wyróżnia efektowny design. Obudowa została wykonana ze stali nierdzewnej, a jej powierzchnia przypomina nieco strukturę diamentu. Z kolei obecność chromowanych detali podnosi estetykę i sprawia, że czajnik świetnie prezentuje się w eleganckiej kuchni. Praktyczny wskaźnik poziomu wody informuje, kiedy sprzęt należy ponownie napełnić, a wyjmowany filtr antywapienny ułatwia czyszczenie go.

Jak mówią konsumenci, Brillante KBJ 2001 to czajnik De’Longhi w dobrej cenie. Jest on ozdobą kuchni i zapewnia bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania. Wszystko przez 3-poziomowy system zabezpieczeń oraz obracającą się o 360 st. podstawę.

 

 

 

 

De’Longhi KBOV2001.BG

 

Sprzęt De’Longhi KBOV2001.BG ma moc 2000 W i pojemność 1,7 l. Ponieważ jest to model elektryczny, nie trzeba długo czekać na zagotowanie się wody. Został on wyposażony w obrotową podstawkę, która zwiększa komfort użytkowania. Za atut należy uznać także 3-poziomowy system zabezpieczeń, który zapobiega włączeniu pustego urządzenia.

Czajnik posiada wskaźnik poziomu wody. To bardzo praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu zawsze wiadomo, kiedy sprzęt ponownie trzeba napełnić. Materiał wykonania prezentowanego urządzenia to stal nierdzewna pomalowana na beżowo. Przez to wygląda ono niezwykle elegancko i pasuje do stylu vintage czy też rustykalnego.

Z opinii konsumentów wynika, iż jest to funkcjonalny czajnik o wyjątkowo estetycznym designie. Z pewnością zachwyci on nawet najbardziej wymagające osoby, ponieważ jest komfortowy w użytkowaniu. Urządzenie wyposażono w wyjmowany filtr antywapienny, dlatego z pewnością poprawie ulegnie jakość gotowanej wody i smak przygotowanych ciepłych napojów.

 

 

 

 

De’Longhi Scultura KBZ 2001

 

Nasz ranking nie byłby kompletny bez modelu De’Longhi Scultura KBZ 2001. To czajnik elektryczny o mocy 2000 W i pojemności 1,5 l. Jego obracająca się o 360 st. podstawa sprawia, że urządzenie można swobodnie przesuwać po kuchennym blacie. To rozwiązanie podnosi wygodę i zadowolenie z użytkowania wspomnianego sprzętu.

Ze względu na to, iż najlepsze czajniki De’Longhi powinny zachwycać designem, również model Scultura KBZ 2001 do nich się zalicza, bo świetnie się prezentuje. Został on wykonany ze stali nierdzewnej pomalowanej na czarno, a całość uzupełniają chromowane detale. Takie połączenie sprawia, że urządzenie będzie oryginalnym dodatkiem i elementem dekoracyjnym kuchni. Poza tym ma ono specjalny filtr antywapienny, który poprawia jakość gotowanej w nim wody.

Według konsumentów jedną z podstawowych zalet sprzętu jest bezpieczeństwo użytkowania. Został on wyposażony w 3-poziomowy system zabezpieczeń, który m.in. automatycznie wyłącza urządzenie po zagotowaniu wody lub zdjęciu go z podstawki. Wiele osób zauważyło też, że czajnik ma odizolowaną grzałkę, w efekcie czego nie osadza się na niej kamień (który trudno jest potem usunąć).

 

 

 

 

Jaki czajnik De’Longhi wybrać?

 

Codzienne funkcjonowanie bez czajnika jest bardzo trudne, gdyż to właśnie dzięki niemu szybko możemy przyrządzić gorącą kawę czy herbatę. Ze względu na mnogość takich urządzeń na rynku wybór jednego z nich bywa utrudniony. Z pomocą przychodzi nasz poradnik, gdzie zawarliśmy kilka cennych wskazówek ułatwiających zakup. Przygotowaliśmy też ranking prezentujący 3 sprawdzone modele De’Longhi.

 

 

Wbrew pozorom, marka De’Longhi produkuje nie tylko ekspresy do kawy, ale również inne urządzenia, wśród których znaleźć można m.in. grille elektryczne, tostery czy właśnie czajniki. Wszystkie wymienione sprzęty cieszą się dużą popularnością, gdyż są one funkcjonalne i wykonane z dbałością o każdy najmniejszy detal. Z tego względu warto bliżej im się przyjrzeć i samemu przekonać się o ich praktyczności.

Umieszczone na sklepowych półkach czajniki możemy podzielić na modele tradycyjne i elektryczne. Te pierwsze są przeznaczone do stosowania na kuchence gazowej i są wyposażone w gwizdek informujący o zagotowaniu się wody. Nie są one jednak zbyt komfortowe w użytkowaniu, gdyż potrzebują sporo czasu aby podgrzać wodę do odpowiedniej temperatury. Dlatego na popularności wciąż zyskują produkty elektryczne, które pracują szybko i efektywnie. Już po zaledwie 2 lub 3 minutach od ich uruchomienia możemy cieszyć się gorącym płynem, a więc ich wybór to świetny sposób na oszczędność czasu.

Osoby, którym bardziej przypadł do gustu czajnik elektryczny, robiąc zakupy muszą wziąć pod uwagę m.in. moc sprzętu i pojemność. To od tych cech produktu zależy, jak bardzo będzie on praktyczny. Uważa się, iż minimalna moc urządzenia powinna wynosić 200 W, a im wyższa będzie, tym szybciej woda się zagotuje. Z kolei od pojemności zależy, jak dużo szklanek kawy czy herbaty będziemy mogli jednorazowo przygotować. Zwykle wynosi ona od 0,4 l do nawet 2,3 l. Wiele zależy od tego, ile osób mieszka w domu i jak często korzystamy z urządzenia.

Najlepszy czajnik De’Longhi w 2024 roku będzie ponadto świetnie się prezentować na blacie kuchennym. Dlatego też nie powinniśmy zapominać o designie i materiale wykonania. Modele elektryczne przeważnie wykonuje się z tworzyw sztucznych (są one lekkie i nie nagrzewają się), stali szlachetnej (dłużej utrzymują one temperaturę) lub ze szkła (ich cechą charakterystyczną jest lekkość i elegancja). W tej kwestii powinna decydować nie tylko cena, ale również nasze preferencje.

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ