Ranking 3 Najlepszych Robotów Kuchennych Zelmer W 2024

Ostatnio aktualizowane: 21.07.24

 

Roboty kuchenne Zelmer – Przewodnik zakupowy, ranking i test

 

1. Mikser z misą Zelmer Mix Robi ZHM0861X

 

Robot kuchenny Zelmer ZHM0861X to wysokiej jakości urządzenie, które zastąpi Ci pracę wielu innych sprzętów. Ze względu na niewielkie gabaryty, jego przechowanie jest bardzo proste.

Ten najlepszy robot kuchenny Zelmer w 2024 roku posiada moc 400 W, dzięki czemu jest bardzo wydajny. Co więcej, maszyna ta posiada aż 5 prędkości, które możesz manualnie zmieniać, by dostosować siłę pracy modelu do przygotowanego przez Ciebie dania.

Dużą zaletą urządzenia jest wahadłowy ruch stojaka i obrotowa misa, co sprawia, że nie musisz używać rąk by używać robot.

Maszyna posiada kilka, specjalnych końcówek: do miksowania, ubijania, jak również tarczę przecierającą. Ostatni element pozwoli Ci na pokrojenie warzyw i owoców w paski lub starcie ich na wiórki.

Opinie konsumentów o tym modelu są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło dużą pojemność misy, która wynosi 3 l, dzięki temu będziesz w stanie przygotować wystawne dania dla całej rodziny.

 

 

 

 

2. Zelmer Prymus Mix ZFP0900S 878 Symbio

 

Model Prymus Mix ZFP0900S to wysokiej klasy, bardzo wydajny robot kuchenny Zelmer w dobrej cenie. Dzięki licznym funkcjom oraz dużej mocy, produkt ten pomoże Ci zastąpić pracę wielu sprzętów.

Prezentowany sprzęt może być używany do przyrządzania zup typu krem, sosów, surówek oraz ciast. Wszystkie te czynności zostaną wykonane bardzo szybko za sprawą dużej mocy urządzenia, która wynosi 600 W. Poza tym robot wyposażony jest w 2 prędkości, które możesz zmienić manualnie. Dzięki temu bez trudu dostosujesz prędkość pracy do Twoich wymagań. Co więcej, do zestawu dołączony jest mikser, który pozwoli na przyszykowanie zdrowych smoothie.

Dużą zaletą prezentowanej maszyny jest funkcja Pulse, która pozwala na przerywany system pracy na najwyższych obrotach. Dzięki temu bez trudu uporasz się z dużymi, opornymi kawałkami.

Wraz z zakupem robota kuchennego w zestawie otrzymujemy metalowy nóż, łopatkę do mieszania, tarcze do frytek i popychacz, który pomoże uporać się z dużymi kawałkami. Co więcej, otrzymasz również 4 specjalne wkładki do niewielkich i grubych wiórek oraz cienkich i grubych plastrów.

Opinie o prezentowanym urządzeniu są bardzo pochlebne. Wiele osób zachwala wydajną i szybką pracę sprzętu.

 

 

 

 

3. Robot kuchenny Zelmer ZFP1100C

 

Robot kuchenny Zelmer ZFP1100C to wysokiej jakości maszyna, która łączy w sobie pracę kilku urządzeń. Co więcej, za sprawą niewielkich gabarytów maszyny, bardzo prosto ją przechowywać.

Misa urządzenia, która ma pojemność 4 l, została wykonana z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Sprawia to, że jest ona odporna na przypadkowe stłuczenia i obicia. Dzięki temu posłuży Ci ona przez wiele lat.

Prezentowany sprzęt ma moc 1000 W, co gwarantuje dużą wydajność. Co więcej, użytkownik ma możliwość wybrania jedną z 12 stopni prędkości, dzięki czemu dopasujesz prędkość działania do przygotowanego przez Ciebie dania. Zmian można dokonać za pomocą pokrętła.

Kolejną zaletą jest planetarny ruch głowicy, który gwarantuje dokładne wymieszanie wszystkich znajdujących się w misie składników. Nie musisz zatem obawiać się o to, że niewymieszane ciasto pozostanie na brzegu.

Opinie o prezentowanym sprzęcie są bardzo pochlebne. Wiele osób zaznacza, że jest to jeden z najlepszych robotów na rynku. Oferuje on wiele końcówek, takich jak hak do wyrabiania chleba czy trzepaczkę do jajek.

 

 

 

 

Przewodnik zakupowy – Jaki robot kuchenny Zelmer wybrać?

 

Wszyscy, którzy lubią gotować na pewno dobrze wiedzą, że przechowywanie sprzętów jest uciążliwe. Niestety, gabaryty wielu maszyn takich, jak młynek do mięsa czy blender kielichowy są dość duże, przez co zmieszczenie ich w szafce jest ciężkim zadaniem. Jeśli problem ten jest Ci bliski, sugerujemy zakup jednego robota kuchennego, który połączy w sobie pracę pozostałych sprzętów. Aby pomóc Ci dokonać jak najlepszego wyboru, przygotowaliśmy ten oto poradnik. Znajdziesz w nim kilka przydatnych informacji o tym, na co zwrócić uwagę podczas zakupów. Poza tym na jego końcu umieściliśmy niewielkie zestawienie, w którym pojawiły się trzy najlepsze roboty kuchenne Zelmer.

Polska marka Zelmer znana jest na całym świecie jako jeden z lepszych producentów AGD. Firma została założona w 1937 roku i zajmowała się wtedy produkcja niewielkich maszyn użytku domowego. Obecnie Zelmer zajmuje się wytwarzaniem i dystrybuowaniem takich urządzeń, jak maszynki do mięsa, mikrofalówki, odkurzacze, miksery, tostery, krajalnice, frytkownice, czajniki, i ekspresy wysokociśnieniowe. Konsumenci chętnie sięgają po produkty tej marki, gdyż cechują się one eleganckim designem oraz efektywną pracą.

Decydując się na zakup robota kuchennego pamiętaj, by zwrócić uwagę na moc urządzenia. Im jest ona większa, tym szybciej i wydajniej będzie mogła pracować Twoja maszyna. Zwróć uwagę, że sprzęty o niskiej mocy są w stanie pracować jedynie przez 5 – 10 minut bez przerwy. Niestety, zdecydowanie wydłuża to proces przygotowywania obiadu lub deseru. Z tego powodu radzimy zainwestować w roboty, które posiadają od 800 W do 1000 W.

Następną, kluczową sprawą jest ilość obrotów, jakie interesująca Cię maszyna wykonuje w przeciągu minuty. Im ta wartość jest większa, tym szybciej maszyna pracuje. Najmniej wydajne sprzęty są w stanie wygenerować około 200 obrotów w ciągu minuty. Z kolei nowoczesne modele posiadają od 2 do 12 trybów pracy, dzięki czemu każdy użytkownik może sam dopasować tempo pracy.

Bardzo ważną rzeczą, na którą musisz zwrócić uwagę jest materiał, z którego wykonana jest misa. Najtańsze modele są wykonane z plastiku, jednak cechują się małą trwałością. Z tego powodu zalecamy inwestowanie w sprzęty wykonane ze stali szlachetnej.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ