Najlepszy zestaw sztućców Ambition

Ostatnio aktualizowane: 21.07.24

 

Zestaw sztućców Ambition – Ranking

 

 

Ambition Napoli 72EL

 

Popularnym prezentem, na przykład z okazji ślubu, jest zestaw sztućców. Jeśli takiego poszukujesz polecamy Ci Ambition Napoli 72EL. Jest to bardzo stylowy produkt, który składa się z 72 elementów i jest przeznaczony dla 12 osób. Wszystkie komponenty wykonane zostały najwyższej jakości stali nierdzewnej.

Zestaw składa się z łyżek stołowych, deserowych, widelców uniwersalnych oraz noży obiadowych. W opakowaniu znajdziesz również chochlę wazową, do zupy, zestaw do sałatek, łyżeczkę i szczypce do cukru, łopatkę do ciasta, 2 widelce do mięsa oraz 2 przyrządy do serwowania dań. Kształt poszczególnych elementów jest klasyczny, choć uchwyty zostały przyozdobione subtelną linią. Sztućce zostały zapakowane w walizkę, której wnętrze wyłożono miłym w dotyku materiałem.

Jego zadaniem jest ochrona zestawu przed porysowaniem. Tym, co przekonało konsumentów do zakupu jest elegancki design zestawu. Sztućce będą się dobrze prezentować podczas obiadu w rodzinnym gronie, jak również w czasie przyjęcia. Osoby, które wybrały ten komplet potwierdzają, że wszystkie jego elementy są odporne na zarysowania. Przed zapakowaniem zostały one wypolerowane włóknami z agawy, dlatego pięknie się błyszczą.

 

 

 

 

Ambition Prato 28441

 

Model Prato 28441 to zestaw sztućców Ambition w dobrej cenie. Prezentowany produkt składa się z 30 elementów i jest dedykowany dla 6 osób. Wszystkie części zestawu zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/8. Jest to gwarantem wytrzymałości, ale i bezpieczeństwa.

W opakowaniu znajdziesz po 6 sztuk: łyżek, noży i widelców stołowych, a także widelczyków do ciasta i łyżeczek do herbaty. Wszystkie elementy zostały wypolerowane przy użyciu włókna agawy, co zapewnia im duży blask. Sztućce mają klasyczny wygląd i pozbawione są zdobień.

Brak wzorów na rączce nie obniża wartości estetycznej. Wielu konsumentów zdecydowało się na zakup zestawu ze względu na prosty, a jednocześnie nowoczesny design. Poza tym sztućce wykonano z wytrzymałej stali nierdzewnej. Materiał odporny jest na złamania, więc będzie Ci służył przez wiele lat. Opinie konsumentów o produkcie są bardzo pozytywne.

 

 

 

 

Ambition MAS24 Verona

 

Model Ambition MAS24 Verona to jeden z najbardziej ekskluzywnych zestawów sztućców na rynku. Jest on sprzedawany w stylowej walizce, która chroni wszystkie elementy przed zarysowaniem. Ze względu na elegancki design produkt dobrze sprawdzi się jako prezent dla bliskiej osoby.

W zestawie znajdziesz 72 elementy przeznaczone dla 12 osób. Komplet zawiera 12 sztuk: widelców, łyżek, noży, łyżeczek do herbaty i widelczyków do ciasta. Poza tym obejmuje też 1 łopatkę do ciasta, 2 łyżki do sałaty i warzyw, chochlę, przyrząd do serwowania, szczypce do sosu, nalewak do sosu, 2 widelce do mięsa i łyżeczkę do cukru. Wszystkie elementy wykonano ze stali nierdzewnej. Sztućce są delikatnie zdobione, dlatego bardzo dobrze prezentują się na stole.

Wiele osób potwierdza, że jest to bardzo atrakcyjny zestaw, który na pewno przyda się w kuchni podczas dużych obiadów i wykwintnych przyjęć. Konsumentów nie zniechęciła nawet stosunkowo wysoka cena.

 

 

 

 

Jaki zestaw sztućców Ambition wybrać?

 

Nic nie jest w stanie tak popsuć nam posiłku, jak tępy nóż czy źle dobrane sztućce, które utrudniają jedzenie. Warto więc zainwestować w nowy, elegancki zestaw, który nie zawstydzi nas przy gościach. Chcąc ułatwić Ci zakup prezentujemy poniżej kilka porad, jak znaleźć najlepszy zestaw sztućców Ambition w 2024 roku.

 

 

Ambition jest polską marką, która wprowadziła na rodzimy rynek eleganckie garnki oraz zastawy. Sprzęty, które oferuje producent wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Poza tym przedsiębiorstwo dołożyło wszelkich starań, by zadbać również o design oferowanych akcesoriów kuchennych.

W pierwszej kolejności musisz się zastanowić, dla kogo kupujesz zestaw i jakie są potrzeby tej osoby. Niektóre produkty zawierają 24 elementy, a inne 104. W zależności, jak wiele sztućców znajduje się w zestawie jest on przeznaczony dla 4 lub 12 osób. Jeśli osoba, którą pragniesz obdarować ma dużą rodzinę wybierz możliwie największy produkt, który dodatkowo zapakowany jest w ładne pudełko.

Najlepsze zestawy sztućców Ambition zawierają łyżkę, łyżeczkę deserową, widelec obiadowy, widelczyk deserowy i nóż uniwersalny. W bardziej rozbudowanych zestawach znajdziesz więcej elementów, które przydadzą Ci się podczas wystawnych obiadów. Zaliczamy do nich łyżeczkę do kawy, herbaty, cukru, sałatek, lodów oraz wazową. W przypadku widelców znajdziemy model do przystawek, półmiskowy, do sałatek oraz ryb. Niektórzy producenci oferują produkty dedykowane do ostryg, steków lub homarów. Poza uniwersalnym nożem zestaw może składać się z ostrza do ryb, masła, sera lub steków. Bardzo eleganckie i rozbudowane komplety mogą zawierać również szczypce serwisowe, do spaghetti, łopatkę do ciasta oraz młotek do skorupiaków.

Bardzo ważne jest to, z jakiego materiału wykonano poszczególne sztućce. Najpopularniejszym materiałem, stosowanym również przez markę Amibtion, jest stal nierdzewna, która cechuje się bardzo dużą odpornością na uszkodzenia, wysokie temperatury oraz złamania. Warto też podkreślić, jak ważny jest design, który powinien być dobierany do posiadanej zastawy. Na szczęście firma Ambition ma w swojej ofercie szeroki wybór kompletów sztućców w różnej stylistyce.

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ