Opinie o Amica AMGF23E1GB

Ostatnio aktualizowane: 21.07.24

 

Najważniejsze zalety:

Kuchenka nie zajmuje dużo miejsca na blacie. Ma ona czarną obudowę i szklany front, w efekcie czego wygląda bardzo elegancko. Publikujący opinie o Amica AMGF23E1GB konsumenci twierdzą, że obsługa urządzenia nie jest skomplikowana, ponadto można je wykorzystać na kilka sposobów ze względu na dużą ilość dostępnych funkcji.

 

Najważniejsze wady:

Sprzęt nie jest bez wad, co pokazał test Amica AMGF23E1GB. Obudowa wymaga regularnego czyszczenia co kilka dni, ponieważ widać na niej drobinki kurzu oraz ślady po palcach. To może być nieco uciążliwe.

 

Werdykt: 9.6/10

Choć nie jest to idealna kuchenka mikrofalowa, kupujący bardzo dobrze ją oceniają. Moc urządzenia wynosi 900 W, pojemność 23 l, a jego wymiary to: 28,1 cm x 48,3 cm x 37,2 cm. Ponieważ sprzęt wyposażono w sterowanie elektroniczne, możemy bardzo precyzyjnie ustawiać czas podgrzewania potrawy.

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

8 programów auto i 6 poziomów mocy

Mikrofalówka ma 8 programów auto, więc możemy szybko przygotować ciepły posiłek. Wystarczy wybrać odpowiednią wagę lub ilość porcji, a także rodzaj dania, żeby urządzenie samodzielnie dobrało optymalne parametry pracy. To bardzo duże ułatwienie, w szczególności dla osób, które do tej pory nie używały kuchenki mikrofalowej. Ponadto sprzęt ma 6 poziomów mocy, a za sprawą funkcji QuickStart możemy od razu uruchomić go na tym maksymalnym. Pozwala ona również na podgrzewanie jedzenia w krótkich przedziałach czasowych.

Równomierne podgrzewanie potraw

Włożone do kuchenki potrawy są równomiernie podgrzewane, dlatego nie ma ryzyka, że z jednej strony będą odpowiednio ciepłe, a z drugiej zimne. Wszystko ze względu na specjalną konstrukcję wnętrza urządzenia. Zostało ono zaprojektowane w taki sposób, aby wytwarzane fale mogły dotrzeć głęboko do umieszczonego na obrotowym talerzu jedzenia i to z każdej strony. Nie musimy się zastanawiać, czy możemy już wyjąć potrawę z mikrofali, gdyż powiadomi nas o tym sygnał dźwiękowy.

 

Użyteczne funkcje

Urządzenie ma kilka godnych uwagi funkcji, a jedną z tych, które najbardziej przypadły do gustu konsumentom, jest Combigrill. Uruchamia ona w tym samym czasie mikrofale i grill, co pozwala na szybkie podgrzanie mięsa i przypieczenie skórki, aby była chrupiąca. W zestawie znajdziemy ruszt, na którym możemy umieścić jedzenie, kiedy używamy tej opcji. Mikrofalówka nadaje się też do rozmrażania produktów spożywczych, po podaniu ich wagi samodzielnie dobiera potrzebny na to czas. Należy wspomnieć również o blokadzie rodzicielskiej, która uniemożliwia dzieciom włączenie sprzętu (mogłoby to być niebezpieczne). Tym samym pociechy mogą swobodnie bawić się w kuchni i nic się nie stanie, kiedy dotkną elementów sterowania mikrofalą. Co ważne, dostępność wymienionych funkcji nie oznacza, że urządzenie jest drogie. Cena Amica AMGF23E1GB nie przekracza 400 zł.

 

Duży i czytelny wyświetlacz

Kupujący uważają, że wyświetlacz, w jaki została wyposażona mikrofalówka, jest odpowiednio duży, a tym samym czytelny. Znacząco ułatwia on wybór odpowiedniej opcji, bez potrzeby tracenia na to dużo czasu. Wielu osobom podoba się też zegar, który pokazuje aktualną godzinę, a dodatkowo pełni funkcję timera i minutnika.

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ