Opinie o Berghoff Cosmo

Ostatnio aktualizowane: 21.07.24

 

Najważniejsze zalety:

Wykorzystana w procesie produkcji stal nierdzewna z serii 18/10 odznacza się wytrzymałością. To materiał nie tylko odporny na uszkodzenia mechaniczne, ale też bezpieczny dla zdrowia. Podczas gotowania nie wydzielają się żadne szkodliwe substancje, które mogłyby mieć zły wpływ na nasz organizm. 6-warstwowe dno szybko i równomiernie się nagrzewa.

 

Najważniejsze wady:

W zestawie znajduje się pokrywka z uchwytem. Wspomniany element nie jest najlepiej wykonany. Za jego wadę uznaje się to, że jest stosunkowo mały, więc nie zawsze podnoszenie pokrywki jest wygodne (szczególnie jeśli mamy większe dłonie). 

 

Werdykt: 9.4/10

Opinie o Berghoff Cosmo, jakie możemy przeczytać w Internecie są pozytywne. Konsumentom podoba się to, że w naczyniu można łatwo przyrządzić smaczne i zdrowe dania. Atutem jest też to, że zestaw przystosowano do mycia w zmywarce, a w związku z tym jego dokładna pielęgnacja nie stanowi problemu. Naczynie od wewnątrz i od zewnątrz jest wykończone na połysk.

 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wielkość

Ten dobry garnek do gotowania na parze ma średnicę wynoszącą 20 cm. Jego pojemność jest równa 3,9 l, a nakładka liczy 2,7 l. W naczyniu można przygotować stosunkowo dużo jedzenia, więc stanowi ono dobry wybór np. dla rodzin. Garnek do gotowania na parze nie zajmuje zbyt dużo miejsca, jego przechowywanie nie powinno być trudne, nawet jeśli nie dysponujemy zbyt dużą ilością wolnego miejsca w swojej kuchni.

Materiał wykonania

Prezentowane naczynie zrobiono ze stali nierdzewnej z serii 18/10, która jest bardzo dobrej jakości. Na powierzchni garnka nie powinny pojawić się ślady uszkodzeń mechanicznych ani zniekształcenia, nawet po dłuższym czasie regularnego użytkowania. Naczynia mają okrągły, lekko wybrzuszony kształt. Dołączona do kompletu pokrywa również jest wykonana ze stali nierdzewnej. Od wewnątrz i od zewnątrz garnek ma połyskujące wykończenie. Umieszczone po jego bokach uchwyty są wytrzymałe i można łatwo chwycić je w dłonie i mieć pewność, że naczynie się z nich nie wyślizgnie. Dno jest 6-warstwowe, szybko się nagrzewa, dobrze też akumuluje ciepło. 

 

Umożliwia łatwe wprowadzenie zdrowych nawyków żywieniowych

Po zakupie tego produktu gotowanie staje się wyjątkowo proste. Przeprowadzony test Berghoff Cosmo wykazał, że mając takie naczynie w swoim domu zdecydowanie łatwiej wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe u całej swojej rodziny. W garnku można gotować z małą ilością wody, a przygotowywanie mięs i innych produktów spożywczych nie wymaga używania oleju czy masła. W rezultacie nie trzeba używać tak dużo soli jak dotychczas, aby danie było apetyczne.

 

Przeznaczenie

Konsumenci uważają, że jest wiele powodów, dla których warto zainwestować w garnek do gotowania na parze Berghoff Cosmo. Cena jest jednym z nich. Za komplet trzeba zapłacić wprawdzie ponad 200 zł, jednak biorąc pod uwagę jakość wykonania i łatwość przygotowywania zdrowych dań, koszty zakupu nie wydają się wysokie. Dodatkowo każde naczynie jest dostosowane do używania na każdej kuchence: indukcyjnej, ceramicznej, halogenowej, elektrycznej i gazowej. W związku z tym ten model można bez przeszkód uznać za uniwersalny (sprawdzi się on w każdej kuchni).

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ