Opinie o Bosch BFL634GB1

Ostatnio aktualizowane: 21.07.24

 

Najważniejsze zalety:

Urządzenie jest przystosowane do zabudowy, więc można je odpowiednio zamaskować, aby kuchnia wciąż prezentowała się elegancko. Nie musimy samodzielnie dobierać temperatury czy czasu podgrzewania jedzenia, gdyż sprzęt zrobi to za nas. Naszym zadaniem jest tylko ustawienie jego wagi. To duże ułatwienie, co pokazał przeprowadzony wśród kupujących test Bosch BFL634GB1.

 

Najważniejsze wady: 

Kuchenka jest wyposażona w funkcję elektronicznego otwierania drzwiczek. Jednak często uruchamia się ona z kilkusekundowym opóźnieniem, co jest irytujące, zwłaszcza gdy jesteśmy głodni i chcemy szybko zjeść ciepły posiłek.

 

Werdykt: 9.2/10

Sprzęt ma moc równą 900 W, a jego pojemność wynosi 21 l. To kuchenka mikrofalowa ze sterowaniem elektronicznym, ma kolorowy wyświetlacz o przekątnej 2,5 cala. Materiałem wykonania obudowy jest stal nierdzewna, a front jest szklany, w efekcie czego stylowo się prezentuje. Całkowite wymiary urządzenia to: 38,2 cm x 59,4 cm x 31,8 cm.

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Praktyczne rozwiązania

Konsumentom bardzo spodobała się dostępność siedmiu programów automatycznych, za sprawą których obsługa sprzętu okazuje się znacznie łatwiejsza. Wystarczy wybrać konkretną potrawę i wprowadzić jej wagę, wówczas mikrofalówka sama dobierze najważniejsze parametry: czas podgrzewania, temperaturę oraz tryb grzania. Nie musimy przez cały czas stać przy kuchence, bo kiedy program się skończy, usłyszymy głośny sygnał dźwiękowy. Opinie o Bosch BFL634GB1 pokazały, że to model umożliwiający nie tylko podgrzewanie jedzenia, ale również szybsze przyrządzanie potraw, a nawet rozmrażanie produktów spożywczych. Oznacza to, że z pewnością przyda się w kuchni i to w wielu sytuacjach.

Możliwość podgrzewania jedzenia na dowolnym talerzu

Wewnątrz mikrofali nie ma obrotowego talerza, ale dla wielu osób jest to istotna zaleta, a nie wada urządzenia. Wynika to z tego, że wyczyszczenie sprzętu zajmuje mniej czasu i mamy ułatwiony dostęp do każdego zakamarka, więc możemy pozbyć się wszystkich zanieczyszczeń. Brak talerza obrotowego wiąże się też z możliwością wkładania do mikrofali naczyń mających różne kształty. Ponadto możemy podgrzewać większą liczbę porcji jedzenia i nie ma ryzyka, że nagle potrawa się rozsypie na skutek ciągle obracającej się podstawy. Jednocześnie nie musimy się obawiać, że fale nie dotrą do niej ze wszystkich stron, jest ona podgrzana równomiernie.

 

Wygoda użytkowania

Osoby, które kupiły sprzęt zgodnie twierdzą, że jest on bardzo wygodny w użytkowaniu. Kuchenka ma odpowiednio dużą pojemność i moc, dlatego działa niezawodnie oraz efektywnie. Bardzo wygodnie się nią steruje, poradzą sobie z tym wszyscy domownicy. To dobry model także dla osób, które dotychczas podgrzewały jedzenie w tradycyjny sposób, np. w piekarniku czy na kuchence do gotowania. Jest on mocniejszy od wielu innych urządzeń dostępnych na rynku, co oznacza, że jedzenie jest gotowe szybciej. Sygnał dźwiękowy informujący o zakończeniu programu jest na tyle głośny, że na pewno go usłyszymy, nawet jeśli będziemy w innym pomieszczeniu. Mimo że cena Bosch BFL634GB1 nie jest najniższa, bez wątpienia jest to godny uwagi sprzęt, który powinien znaleźć się w kuchni.

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ