Opinie o Bosch TWK7801

Ostatnio aktualizowane: 21.07.24

 

Najważniejsze zalety:

Prezentowany czajnik elektryczny ma ochronę przed przegrzaniem, co zmniejsza ryzyko wystąpienia awarii. Urządzenie automatycznie wyłącza się po zagotowaniu wody, a to zwiększa bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Znajdujący się w środku filtr antywapienny stanowi gwarancję, że woda będzie czysta. Podstawa umożliwia jego obrót w zakresie 360 stopni.

 

Najważniejsze wady:

Urządzenie głośno pracuje, co może być irytujące szczególnie rano i wieczorem. Nieliczne osoby wskazują na to, że na powierzchni czajnika po pewnym czasie pojawia się korozja. Może być to wynik nieodpowiedniej pielęgnacji sprzętu.

 

Werdykt: 9.4/10

Zdaniem konsumentów Bosch TWK7801 to dobry czajnik elektryczny, który efektywnie pracuje i potrafi w stosunkowo krótkim czasie zagotować wodę. Jego pojemność jest duża, więc w trakcie wizyty gości nie trzeba kilka razy uzupełniać czajnika i go włączać. Produkt jest dostępny w 4 wersjach kolorystycznych: srebrnej, ciemnoszarej, czerwonej i kremowej.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Parametry techniczne

Przed zdecydowaniem się na zakup urządzenia do kuchni trzeba poznać parametry interesującego nas modelu i upewnić się, że spełnia on naszego wymagania. Ten czajnik elektryczny ma moc równą 2200 W, a jak pokazał test Bosch TWK7801, woda w nim szybko się gotuje. Nie trzeba długo czekać, aby móc przygotować gorący napój dla siebie czy gości. Pojemność modelu wynosi 1,7 l, więc jest on chętnie wybierany przez rodziny. Po stronie zewnętrznej został umieszczony wskaźnik poziomu wody, dzięki któremu możemy precyzyjnie odmierzyć ilość cieczy. Grzałka jest zakryta i tym samym dobrze zabezpieczona przed uszkodzeniem. Czajnik ma też filtr antywapienny, który dobrze wpływa na jakość wody. Na ściankach nie osadza się trudny do usunięcia kamień.

Przydatne funkcje

Sprzęt ma przydatne funkcje, które sprawiają, że jego użytkowanie jest przyjemniejsze. Czajnik wyłącza się automatycznie po zagotowaniu wody. Nawet jeśli zdarzy nam się zapomnieć, że go włączyliśmy, nie ma obaw, że woda się wygotuje i dojdzie do niebezpiecznej sytuacji. Urządzenie ma też skuteczną ochronę przed przegrzaniem, a to zmniejsza ryzyko wystąpienia awarii. Możliwość schowania przewodu zdecydowanie ułatwia przechowywanie czajnika. Na obudowie znajduje się też przycisk auto otwierania. 

 

Wygodne użytkowanie

Konsumenci szukający urządzeń do kuchni zwracają uwagę na różne czynniki. Jedną z istotnych kwestii jest wygoda użytkowania. Z prezentowanego czajnika elektrycznego przyjemnie się korzysta i to z kilku powodów. Jednym z praktycznych rozwiązań jest obrotowa podstawa. Równie ważny jest uchwyt, który w tym modelu został dobrze wyprofilowany. Rączka jest też odpowiednio duża, a do jej produkcji wykorzystano trwałe materiały. Uchwyt nie ślizga się w dłoni (większe bezpieczeństwo w trakcie przenoszenia gorącego czajnika). Jak widać, sprzęt ma dużo zalet, nie dziwi więc to, że opinie o Bosch TWK7801 są pozytywne.

 

Design

Kupujący cenią sobie czajniki elektryczne o prostym designie. Też opisywany model jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych, nie ma żadnych zbędnych zdobień, więc łatwo dopasować go do wystroju wnętrza. Pasuje on w szczególności do minimalistycznie urządzonych kuchni. Kupujący może zdecydować się na czajnik szary, srebrny, kremowy lub czerwony. Cena Bosch TWK7801 jest przystępna. 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ