Opinie o DeLonghi ECAM 22.110B

Ostatnio aktualizowane: 23.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Pozytywne opinie DeLonghi ECAM 22.110B wskazują na to, że sprzęt jest doceniany przez użytkowników. Dla nich najbardziej liczy się to, że przy pomocy ekspresu ciśnieniowego można przygotować pyszną, aromatyczną kawę, która pobudza zmysły. Atutem jest też program automatycznego czyszczenia, dzięki któremu można łatwo, właściwie bez wysiłku zadbać o czystość urządzenia.

 

Najważniejsze wady:

Ekspres do kawy nie ma podgrzewanej podstawki na filiżankę. Dla niektórych osób jest to jedna z najważniejszych funkcji. Jeśli pozostawimy kawę na dłużej, straci ona swoją początkową temperaturę i może nie smakować tak dobrze, jak na początku.

 

Werdykt: 9.8/10

Użytkownicy przeprowadzający test DeLonghi ECAM 22.110B pozytywnie oceniają solidność wykonania sprzętu. Ekspres do kawy ładnie prezentuje się w kuchni, a co najważniejsze, płynnie działa. Model ma sporo przydatnych funkcji i jest łatwy w obsłudze. Sprzęt daje możliwość parzenia dwóch kaw jednocześnie.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Odpowiednio dobrane ciśnienie parzenia

Wybierając najlepszy ekspres do kawy, należy zwrócić szczególną uwagę na jego parametry. Najważniejszym z nich jest ciśnienie parzenia, które w przypadku modelu DeLonghi ECAM 22.110B wynosi 15 barów. To optymalne warunki do tego, aby uzyskać możliwie najlepszy smak kawy i wydobyć z ziaren niepowtarzalny aromat. Nie ma żadnych wątpliwości co do tego, że twórcy tego ekspresu mają odpowiednie doświadczenie. Osoby korzystające ze sprzętu potwierdzają, że gorący napój smakuje tak dobrze, jak w najlepszej kawiarni. 

Cichy i wytrzymały młynek

Ekspres jest wyposażony w wytrzymały młynek zrobiony z najlepszych gatunkowo materiałów. Możesz być pewny co do tego, że nie będzie się on zniekształcał, co mogłoby źle wpłynąć na efektywność jego pracy. Stalowy młynek żarnowy ma 13-stopniową regulację intensywności mielenia, co oznacza, że w ekspresie można przygotowywać różnego rodzaju kawę, dokładnie taką, jak lubisz. 

 

System grzewczy Thermoblock

Nie można nie wspomnieć o tym, że ekpres do kawy ma system grzewczy Thermoblock, który gwarantuje przygotowanie pysznego napoju w idealnej temperaturze. To pozwala wydobyć z ziaren najlepszy smak i aromat, co docenią wszyscy miłośnicy tego napoju. System Thermoblock zapewnia też szybkie nagrzewanie całego układu, więc nie trzeba długo czekać, aby móc przygotować pyszną kawę. To ważne, szczególnie jeśli spieszymy się do wyjścia i w związku z tym mamy mało czasu. Dodatkowo system cicho pracuje, a to również ma znaczenie, jeśli mowa o komforcie użytkowania ekspresu.

 

Spienianie mleka

Uwielbiasz kawę z pyszną, gęstą pianką? Jeśli tak, ten sprzęt to dla Ciebie idealna propozycja. Ekspres ma specjalny System Cappuccino, który pozwala na przygotowanie napoju z mleczną pianką, która zachwyci nawet najbardziej wymagających smakoszy. Dysza do spieniania mleka jest solidnie wykonana, dlatego też nie ulega awariom. Kupujący zgodnie twierdzą, że cena DeLonghi ECAM 22.110B jest odpowiednia do możliwości, jakie daje ten sprzęt. W ekspresie można przygotować intensywną, ale też bardziej delikatną kawę, której aromat rozprzestrzeni się po całym domu. 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ