Opinie o Severin FS 3604

Ostatnio aktualizowane: 21.07.24

 

Najważniejsze zalety:

Zgrzewarka próżniowa do folii ma funkcję automatycznego odsysania powietrza, która działa skutecznie. To daje pewność, że żywność będzie przechowywana w odpowiednich warunkach, a tym samym nie straci zbyt szybko swoich wartości. Zaletą jest również to, że na obudowie znajduje się specjalne miejsce pozwalające na łatwe zwijanie kabla zasilającego. To z kolei sprawia, że przechowywanie sprzętu jest prostsze (nie martwimy się o wystający przewód).

 

Najważniejsze wady:

Użytkownicy wskazują na to, że jakość wykonania zaczepów nie jest najlepsza, dlatego też trzeba uważać podczas korzystania z urządzenia, aby ich nie uszkodzić. Jeśli dojdzie do ich pęknięcia, naprawa sprzętu może okazać się trudna.

 

Werdykt: 9.4/10

Jak potwierdził przeprowadzony przez konsumentów test Severin FS 3604, zgrzewarka próżniowa działa tak, jak powinna i dobrze spełnia swoje zadanie. Sprzęt ma białą obudowę, dlatego wygląda estetycznie, a jednocześnie prosto. Na urządzeniu znajdują się dwie kontrolki pozwalające na kontrolowanie jego pracy.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Folia w zestawie

Choć cena Severin FS 3604 nie jest wysoka, w komplecie poza sprzętem otrzymujemy też niezbędne do pracy akcesoria, a dokładniej jedną rolkę folii startowej o szerokości równej 28,5 cm. Jest ona odporna na zamrażanie (do -40 st. C), więc zapakowane jedzenie można bez obaw wsadzić do zamrażalki. Co więcej, folia jest przystosowana także do zdecydowanie wyższych temperatur sięgających nawet do 110 st. C. Warto dodać, że folia skutecznie zatrzymuje smak i aromat produktów spożywczych i pozwala wydłużyć czas ich przydatności. To sprawia, że możemy ograniczyć marnowanie jedzenia. 

Kompaktowe wymiary

Z czego wynikają pochlebne opinie o Severin FS 3604? Z pewnością wpływ na dobrą ocenę sprzętu ma nie tylko efektywność jego działania, ale także kompaktowe wymiary. Często konsumenci nie inwestują w nowe urządzenia kuchenne, bo obawiają się, że będą one zabierały zbyt dużo miejsca. W przypadku tego modelu nie trzeba się o to martwić. Jego dokładne wymiary to: 33,5 cm x 8,5 cm x 13 cm. Nie powinniśmy mieć problemu z przechowywaniem zgrzewarki próżniowej nawet w małej kuchni. Praktycznym rozwiązaniem jest to, że obudowa została tak przystosowana, aby można było na niej zwijać kabel zasilający. Moc sprzętu jest równa 160 W.

 

Łatwa obsługa

Konsumenci, którzy nigdy nie korzystali ze zgrzewarki próżniowej zastanawiają się, czy będą umieli ją obsługiwać. Producent Severin FS 3604 zadbał o to, aby korzystanie z urządzenia nie było trudne. Na obudowie znajdują się dwie lampki kontrolne, które informują o pracy zgrzewarki. Jeśli lampka świeci się na zielono, oznacza to, że aktywna jest funkcja zgrzewania. Czerwone światło informuje o odsysaniu powietrza. Model ma podwójny drut zgrzewający, dlatego też działa bardzo sprawnie i dokładnie zgrzewa folię. Urządzenie wystarczy podłączyć do prądu, aby móc z niego korzystać. 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ