Opinie o Zelmer 332.2

Ostatnio aktualizowane: 21.07.24

 

Najważniejsze zalety:

Istotnym atutem urządzenia jest to, że cicho pracuje, więc nie przeszkadza innym domownikom. W widocznym miejscu na czajniku znajduje się wskaźnik umożliwiający precyzyjną kontrolę ilości wody znajdującej się w środku. Obudowa jest wytrzymała i nie nagrzewa się mocno w trakcie pracy. 

 

Najważniejsze wady:

Niektóre osoby twierdzą, że automatyczny przycisk do otwierania pokrywy powinien znajdować się w innym miejscu. Wtedy istniałoby mniejsze ryzyko na przypadkowe oparzenie dłoni.

 

Werdykt: 9.6/10

Po przeczytaniu recenzji na temat tego czajnika można stwierdzić, że jest on polecany przez użytkowników. Opinie o Zelmer 332.2 są pozytywne i ujęte zostały w nich liczne zalety urządzenia. Praktycznym rozwiązaniem jest to, że czajnik ma schowek na kabel, więc przewód w razie potrzeby można schować, co zdecydowanie ładniej wygląda. 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Element grzewczy

Ważnym elementem każdego czajnika elektrycznego jest element grzewczy. W tym modelu jest to płaska grzałka, która została wbudowana w dno urządzenia. Element grzejny ukryto, a wszystko po to, aby zmniejszyć ryzyko jego uszkodzenia. Dodatkowo dzięki takiemu rozwiązaniu woda szybciej się gotuje, a czyszczenie wnętrza jest prostsze. Czajnik Zelmer Crystal 332.2 ma lampkę, która informuje o pracy urządzenia.

Dane techniczne

Przed podjęciem ostatecznej decyzji zakupowej trzeba porównać dane techniczne interesujących nas modeli i na tej podstawie wybrać najlepszy produkt. Czajnik elektryczny marki Zelmer ma pojemność równą 1,7 l, więc można za jednym razem przygotować w nim sporo wody. Moc grzałki wynosi dokładnie 2000 W, dlatego też gotowanie nie trwa zbyt długo.

 

Bezpieczeństwo użytkowania

Producent zastosował pewne rozwiązania, aby zwiększyć poziom bezpieczeństwa użytkowników. Czajnik elektryczny wyłącza się tuż po zagotowaniu wody. Nawet jeśli wyjdziemy z mieszkania tuż po włączeniu urządzenia, nie trzeba się martwić, że stanie się coś złego. Ten model ma też zabezpieczenie przed uruchomieniem pustego czajnika. Dodatkowo sprzęt ma dużą, dobrze wyprofilowaną i solidnie przytwierdzoną do obudowy rączkę. Konsumenci, którym udało się przeprowadzić test Zelmer 332.2 zapewniają, że uchwyt zrobiono z wysokiej jakości materiałów i nie ślizga się on w dłoni.

 

Filtr antyosadowy

Czajnik jest dostępny w zestawie z filtrem antyosadowym, który umieszczono w dzióbku. Dzięki niemu mamy pewność, że woda, która trafia do naszego kubka jest dobrej jakości. Filtr można łatwo wyjąć i bez obaw o zniszczenie umyć go pod bieżącą wodą. Cała czynność zajmuje tylko chwilę. Aby móc dłużej korzystać ze sprzętu warto pamiętać o jego odpowiedniej pielęgnacji. Od czasu do czasu trzeba odkamienić czajnik stosując proste domowe sposoby.

 

Prosty design

Model ma białą obudowę ze srebrnymi elementami, które ładnie się z nią komponują. Na powierzchni czajnika nie ma żadnych zbędnych zdobień, jest tylko logo producenta, nazwa produktu i wskaźnik poziomu napełnienia zbiornika. Cena Zelmer 332.2 nie jest wysoka. Za urządzenie trzeba zapłacić niewiele ponad 100 zł, a jakość jego wykonania jest zadowalająca. Taki sprzęt powinien nam długo posłużyć.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ