Opinie o Zelmer ZMM4045W

Ostatnio aktualizowane: 21.07.24

 

Najważniejsze zalety:

To dobra maszynka do mięsa wykonana z wysokiej jakości materiałów zapewniających nawet kilkuletnie użytkowanie bez żadnych awarii. Sprzęt ma wydajny silnik cechujący się efektywnością działania. Urządzenie jest lekkie, jego waga nie przekracza 2 kg. Dodatkowo model nie zajmuje dużo miejsca. W komplecie znajduje się praktyczny popychacz ułatwiający pracę.

 

Najważniejsze wady:

W zestawie nie ma przystawki do makaronu i ciasteczek, w razie potrzeby trzeba dokupić ją samodzielnie, co generuje dodatkowe koszty. Część osób uważa, że te elementy powinny stanowić część zestawu podstawowego. 

 

Werdykt: 9.8/10

Zelmer ZMM 4045W to jedna z najlepiej ocenianych maszynek do mięsa. Jej dobre opinie wynikają z faktu, że urządzenie ma sporą moc, dlatego szybko mieli różnego rodzaju składniki spożywcze. Korzystając z tego urządzenia można nie tylko przygotowywać domowe mięsa, ale też sałatki (opcja szatkownicy).

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wydajny silnik

W przypadku maszynek do mięsa jednym z najważniejszych parametrów jest moc, więc każdy kupujący zwraca na nią uwagę. W przypadku prezentowanego modelu wynosi ona 1900 W. Jest to bardzo dobry wynik, tak duża moc przekłada się na lepszą efektywność działania urządzenia. Jak podaje producent, maszynka jest w stanie w ciągu minuty zmielić do 1,7 kg mięsa, a test Zelmer ZMM4045W również to potwierdza. Wielkość otworów w sitkach wynosi 4 mm i 8 mm. 

Dołączone do zestawu przystawki

Poza wyposażeniem standardowym, czyli urządzeniem, w zestawie znajdują się także dodatkowe elementy. Należy do nich m.in. przystawka do szatkowania, dzięki której przy użyciu sprzętu będziesz mógł przygotować np. świeżą surówkę do podania z drugim daniem. Komplet zawiera też 3 bębny do szatkownicy. Nasadka masarska jest solidnie wykonana, nie ulega zniekształceniom, a na jej powierzchni nie pojawiają się zarysowania ani ślady korozji. Stąd też cena Zelmer ZMM4045W wydaje się dopasowana względem jakości wykonania urządzenia.

 

Dobrze przemyślana konstrukcja

Prezentowana maszynka do mięsa jest solidnie wykonana. Ma ona obudowę zrobioną z dobrych gatunkowo materiałów, które nie są podatne na zniekształcenia i nie nagrzewają się nawet podczas intensywnej pracy. Przy podstawie umieszczono małe nóżki gwarantujące stabilność w trakcie pracy. Maszynka nie przesuwa się po blacie, więc ryzyko, że przypadkowo się z niego zsunie jest bardzo małe. Użytkownicy przyznają, że poszczególne elementy sprzętu łatwo przyłącza się do podstawy. Obsługa urządzenia nie jest w żadnym stopniu skomplikowana. Komplet obejmuje popychacz, który jest solidnie zrobiony i odpowiednio długi. Znacznie ułatwia on pracę.

 

Prosty, stylowy design

Prawie każda osoba kupująca wyposażenie do swojego domu zwraca przede wszystkim uwagę na jakość wykonania danego produktu, a także jego cenę. Równie istotnym czynnikiem staje się także design urządzenia. Pozytywne opinie Zelmer ZMM4045W wynikają z tego, że sprzęt wygląda prosto, więc dopasowuje się do każdej kuchni i różnych elementów, jakie się w niej znajdują. Kupując ten model, można być pewnym, że będzie on dobrze wyglądał nawet po kilku latach. Biała obudowa wygląda elegancko i prosto jednocześnie.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ