Ranking 5 najlepszych patelni elektrycznych w 2024

Ostatnio aktualizowane: 21.07.24

 

Patelnia elektryczna – Przewodnik zakupowy, ranking i test

 

Patelnia elektryczna to urządzenie, które może znaleźć zastosowanie nie tylko w profesjonalnej gastronomii, ale też kuchni prywatnej. Trzeba jednak zakupić dobry, funkcjonalny sprzęt i takie właśnie produkty chcemy Ci zaprezentować. Modele w naszym rankingu nie są wybrane przypadkowo. To urządzenia, które zyskały największe uznanie konsumentów. Uważane są za wysoce bezawaryjne i funkcjonalne. Na pierwszym miejscu naszego rankingu znalazła się gastronomiczna patelnia elektryczna Clatronic PP 3570 C. Sprzęt ten bardzo szybko się nagrzewa i długo utrzymuje temperaturę. To przyspiesza gotowanie i ogranicza konieczność odgrzewania potraw. Ponieważ powłoka patelni jest nieprzywierająca, pielęgnacja nie sprawi nam większego problemu. Urządzenie może nam służyć do pieczenia czy też duszenia. Jeśli jednak ten model nie jest tym, czego szukasz i raczej chcesz kupić patelnię do smażenia placków, zwróć uwagę na Severin CM 2198. Jest to patelnia elektryczna do naleśników sprzedawana w zestawie ze szpatułką do rozsmarowywania ciasta. W naszym rankingu znalazły się też 3 inne produkty, których opis znajdziesz w dalszej części artykułu.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Patelnia bardzo szybko się nagrzewa. Nie musimy czekać długo, aby rozpocząć gotowanie, a do tego mięsa smażone są równomiernie. Sprzęt jest wyposażony w specjalną, żaroodporną przykrywkę, z pomocą której możemy dusić różne potrawy. Patelnia ma dużą pojemność, więc zmieścimy na niej sporą ilość jedzenia.

Wady

Według niektórych użytkowników patelnia jest stosunkowo ciężka. Waży ona prawie 4 kg, a z jedzeniem w środku będzie ona nawet cięższa. Przenoszenie sprzętu może być utrudnione.

Podsumowanie

Jest to sprzęt o mocy 1500 W. Średnica patelni wynosi 42 cm. Jej głębokość to 9 cm. Z pomocą tego narzędzia można smażyć, dusić, a także odmrażać. Specjalna powłoka ceramiczna nie ulega zniszczeniu, a oprócz tego jest bardzo łatwa w pielęgnacji.

Drugi wybór

Zalety

Jest to sprzęt wykonany z bardzo dobrych materiałów (metal, aluminium, tworzywo sztuczne). Właśnie dlatego posłuży nam on przez długi czas. Patelnia umożliwi łatwe przygotowanie dużej ilości naleśników.

Wady

Prezentowana patelnia jest przeznaczona do przygotowywania wyłącznie naleśników. Poza tym trzeba sporą chwilę poczekać, aż płyta się nagrzeje.

Podsumowanie

Średnica patelni wynosi 30 cm. Z kolei jej moc to 1000 W. Niskie ranty umożliwiają dokładne przerzucenie naleśnika na drugą stronę, a także bezpieczne pieczenie innych placków.

Rozważ też

Zalety

Dołączony do patelni termostat umożliwia nam wybór takiej temperatury, która jest odpowiednia do przygotowania danej potrawy. Sprzęt może być używany nie tylko do smażenia, ale także do pieczenia oraz duszenia. Patelnia jest solidnie wykonana.

Wady

Według konsumentów kabel zasilający tego urządzenia jest stosunkowo krótki. Musimy być przygotowani na to, że będziemy zmuszeni przygotowywać jedzenie jedynie bardzo blisko gniazdka.

Podsumowanie

Wysokość patelni wynosi 3,5 cm. Jej średnica to 35 cm. Moc urządzenia wynosi 1500 W. Powłoka patelni jest odporna na ścieranie. Warto również wspomnieć, że pielęgnacja sprzętu nie sprawia większych problemów.

 

 

Przewodnik zakupowy – Jaką patelnię elektryczną kupić?

 

Elektryczna patelnia przyda się do przyrządzenia niemalże każdej potrawy. Ze względu na to, że w sklepach znajdziemy różne rodzaje sprzętów tego typu, każdy znajdzie dla siebie model, który mu najbardziej odpowiada. Takie urządzenie rozwiąże problem brakujących palników w kuchni, dzięki czemu możliwe będzie przygotowanie większej ilości dań w tym samym czasie. Z tego powodu przygotowaliśmy poradnik, który pomoże Ci podjąć decyzję, jaką patelnię elektryczną wybrać.

 

 

Rodzaje patelni elektrycznych

W zależności od tego na czym najbardziej Ci zależy, na rynku dostępnych jest wiele modeli, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających kucharzy. Do rodzajów patelni elektrycznych zaliczamy elektryczne rondle, woki oraz naleśnikarki.

 

Elektryczne rondelki

Rondelki elektryczne to urządzenia, które świetnie sprawdzą się do gotowania oraz duszenia potraw. Ze względu na swoją wysokość, świetnie zastąpią garnek do gotowania makaronu lub ryżu. Innym zastosowaniem takiego sprzętu jest również smażenie w głębokim tłuszczu. Ze względu na kształt naczynia, mięso lub ryby będą idealnie wysmażone. Dodatkowo, elektryczne rondle pokryte są od środka powierzchnią non-stick, co gwarantuje ich łatwe czyszczenie. W zestawie zawsze otrzymujemy dedykowaną szklaną lub metalową pokrywkę, która przyspiesza gotowanie oraz duszenie dań.

 

Elektryczne woki

Innym rodzajem są elektryczne patelnie w kształcie woka, którego kształt przypomina głęboką miskę. Ma on dwa uchwyty lub jedną rączką, jak w klasycznej patelni. Jest to urządzenie stylizowane na naczynie chińskie, które służy do szybkiego przygotowywania potraw na dużym ogniu. Jego kształt sprzyja obróbce cieplnej, dzięki której nasze danie będzie przyrządzone w unikatowy sposób. Na tym sprzęcie możemy przygotować zarówno mięso, ryby, warzywa czy smażony ryż i makaron. Zazwyczaj pokryte są powierzchnią, która zapobiega przywieraniu, dzięki czemu będą łatwe w konserwacji.

 

Naleśnikarki

Naleśnikarki to kolejny rodzaj patelni elektrycznych, które służą do przygotowywania placków typu pancake. Jest to urządzenie, którego powierzchnia jest idealnie płaska, co umożliwia szybkie i równomierne smażenie ciasta. Ze względu na brak jakichkolwiek ścianek, przewracanie naleśników jest niezwykle proste i z powodzeniem zastąpi każdą patelnię.

Tak przygotowanego naleśnika można podać na słodko lub wytrawnie, przez co zasmakuje każdemu. Płyta grzewcza jest pokryta powierzchnią non–stick, która zapobiega przywieraniu ciasta i ułatwi konserwację urządzenia.

 

Moc

Jest to najważniejsza kwestia dotycząca każdej patelni elektrycznej. W zależności od rodzaju naczynia oraz jego wielkości, zapotrzebowanie na moc będzie się różnić. W tym przypadku, woki oraz rondle elektryczne mają moc najczęściej od 1000 W do 1500 W, co pozwala na osiągnięcie rezultatów, jakbyśmy smażyli na dużym ogniu. Natomiast naleśnikarki, nie wymagają tak dużej mocy, dlatego najczęściej spotkamy modele 1000 W.  

 

Rozmiar

Rozmiar to istotna cecha, na którą powinniśmy zwrócić uwagę podczas zakupu patelni elektrycznej. Takie urządzenia są zazwyczaj większe od klasycznych naczyń. W zależności od modeli oraz producenta, takie urządzenia występują w różnych wielkościach. Najmniejsze mogą mieć średnicę 18 cm, natomiast te największe – aż 41 cm.

 

Kształt

Ze względu na rodzaj patelni elektrycznej rozróżnić możemy również ich kształty. Rondle elektryczne to modele o wysokich ściankach, dzięki czemu możliwe jest w nich gotowanie oraz duszenie potraw. Ich dno występuje w dwóch wariantach – okrągłym lub kwadratowym. Nie ma to większego znaczenia w przypadku, gdy przygotowujemy na nich dania. Woki mają ściśle określony wygląd, który przypomina głęboką miskę.

Taki kształt pozwala na przygotowanie dań stir-fry, czego nie osiągniemy za pomocą innych naczyń. Dodatkowo, w zależności od modelu, wyposażone są w rączkę jak u zwykłej patelni lub dwa uchwyty po bokach, co wpływa na komfort używania. Natomiast naleśnikarki to płaskie naczynia o okrągłej płycie grzewczej, które nie posiadają żadnych ścianek.

 

Powierzchnia

Większość naczyń elektrycznych pokryta jest powierzchnią non-stick. Zapobiega ona przywieraniu potraw nawet, gdy używamy niewiele oleju. Co więcej, pozwala na łatwiejsze czyszczenie. Innym rodzajem jest powłoka ceramiczna, występująca zazwyczaj w kolorze białym. Takie zastosowanie, w odróżnieniu do poprzedniej powłoki, odporne jest na zarysowania, a co więcej, jest łatwe w konserwacji.

Pokrywka

Większość patelni elektrycznych ma dołączoną do zestawu pokrywkę. Jedynym wyjątkiem są naleśnikarki, które tego zwyczajnie nie wymagają. Jeżeli lubisz mieć wszystko pod kontrolą, wybierz modele ze szklaną pokrywą, która pozwoli na kontrolowanie gotowanych dań, bez konieczności ciągłego podnoszenia pokrywy. Innym rozwiązaniem są pokrywy metalowe, które są łatwe w czyszczeniu.

Ważne jest, aby w trakcie wyboru urządzenia zwrócić uwagę na sposób wykonania rączki. Podczas pracy sprzętu, może mieć ona tendencję do nagrzewania się, co zdecydowanie przeszkadza w używaniu naszego urządzenia.

 

Funkcje dodatkowe

Takie patelnie elektryczne często wyposażone są w funkcje dodatkowe, na które często nie zwracamy uwagi podczas zakupów. Niektóre modele posiadają zdejmowany panel regulacji temperatury, dzięki czemu czyszczenie naszego sprzętu będzie o wiele prostsze. Dobrze jest też zwrócić uwagę, czy interesujące nas urządzenie ma odpinany przewód lub też miejsce na jego schowanie.

Takie rozwiązanie ułatwi nam nie tylko jego konserwację, ale także przechowywanie sprzętu w szafce. Sam przewód należy również wybrać pod względem jego długości, aby móc go ulokować w bezpiecznym i wygodnym miejscu w kuchni. Dobry model powinien mieć również lampę kontrolką i liczne zabezpieczenia, na przykład przed przegrzaniem.

 

Jaka patelnia elektryczna jest najlepsza?

Wybór idealnej patelni elektrycznej zależy od naszych preferencji oraz tego, czego potrzebujemy w kuchni. Ważną rolę odgrywają też finanse. Najbardziej uniwersalnym modelem będą z pewnością rondle elektryczne. Takie urządzenie pozwoli na przygotowanie wyśmienitych dań i z powodzeniem zastąpi każdy garnek oraz patelnię. Elektryczny wok to propozycja dla osób bardziej wymagających, gustujących w kuchni orientalnej. Przygotowane na nich dania będą miały autentyczny smak, a specjalne uchwyty pozwolą na łatwe przenoszenie urządzenia z miejsca na miejsce, pomimo jego gabarytów.

Naleśnikarki to urządzenia dla dużych rodzin, które świetnie sprawdzą się do przygotowania dużej ilości naleśników oraz placów na słodko, jak również tych wytrawnych. W trakcie zakupu idealnej patelni elektrycznej, dobrze jest również zwrócić uwagę na powłokę oraz funkcje dodatkowe pozwalające na łatwą konserwację oraz przechowywanie naszego naczynia.  Istotną rolę odgrywają też wspomniane zabezpieczenia.

 

Patelnie elektryczne w dobrych cenach

W porównaniu do zwykłych naczyń, koszt zakupu patelni elektrycznej jest zdecydowanie wyższy. Jednak cena takiego sprzętu odpowiada jego praktyczności oraz temu, czy urządzenie posłuży nam na wiele lat, dlatego warto jest podejść do takiego zakupu rozważnie. Najtańsze patelnie lub woki elektryczne można kupić już za około 70 złotych, jednak będą to modele o niskiej mocy i stosunkowo małej średnicy. Urządzenia o wyższych parametrach z dobrą jakościowo powłoką non-stick to wydatek od 400 złotych do 1500 złotych.

 

 

5 najlepszych patelni elektrycznych. Opinie w 2024 roku

 

Funkcjonalne i proste rozwiązania – wszyscy je kochamy, a nowoczesne sprzęty elektroniczne potrafią zadowolić nawet najbardziej wymagających konsumentów. Chociaż elektryczne patelnie wciąż mają silną konkurencję w postaci tych tradycyjnych, z równie dobrą powłoką, są takie sytuacje, gdy model na prąd jest niezastąpiony. Jeden, niepozorny sprzęt pozwoli nam przygotować wiele potraw bez konieczności użycia zwykłej kuchenki, czy piekarnika. Dlatego też przedstawiamy ranking najlepszych patelni elektrycznych.

 

1. Clatronic patelnia elektryczna PP 3570 C

 

Nasza pierwsza propozycja to Clatronic PP 3570 C – gastronomiczna patelnia elektryczna, która usprawni pracę w kuchni. Świetnie sprawdza się do gotowania, duszenia potraw, odmrażania, a nawet pieczenia. Urządzenie ma funkcję szybkiego nagrzewania i długotrwałego utrzymania ciepła, dzięki czemu gotowanie staje się przyjemniejsze i prostsze.

Patelnia ma odporną na uszkodzenia powłokę ceramiczną, która dodatkowo jest łatwa w pielęgnacji. Dzięki temu, że przewód zasilania można odłączyć, ułatwi nam to czyszczenie urządzenia i jego przechowywanie. Średnica patelni wynosi aż 42 cm, a jej wysokość wewnętrzna to ok. 9 cm.

W efekcie jest to duży sprzęt, w którym można przygotować spore ilości jedzenia. Żaroodporna, szklana pokrywka z uchwytem umożliwia duszenie i przyspiesza gotowanie. Termoizolacyjne trzonki do przenoszenia sprawiają, że nie musimy obawiać się o poparzenie.

Dlatego też jest to najlepsza patelnia elektryczna. Pobór mocy sprzętu wynosi 1500W. Warto również wspomnieć, że produkt cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami użytkowników, którzy docenili jego trwałość oraz dużą pojemność.

Gastronomiczna patelnia elektryczna Clatronic PP 3570 C to urządzenie o średnicy aż 42 cm. Głębokość produktu wynosi 9 cm. Urządzenie ma moc 1500 W. Jest odpowiednie do przygotowania wielu dań.

 

Zalety

Szybkie nagrzewanie: W kuchni czas ma ogromne znaczenie i nikt nie lubi długo czekać, aż sprzęt będzie gotowy do pracy. Dlatego producent zadbał o to, aby urządzenie szybko się nagrzewało.

Utrzymywanie temperatury: Ze względu na bardzo dobrą izolację i świetne przewodnictwo cieplne, patelnia utrzymuje wysoką temperaturę przez długi czas. Nawet po odłączeniu od kontaktu.

Łatwa pielęgnacja: Przewód zasilania można bez problemu odłączyć, a to ułatwi nam czyszczenie urządzenia. Jednocześnie należy zauważyć, że powierzchnia patelni jest łatwa w pielęgnacji.

Pojemność: Jest to model o dużej średnicy i sporej głębokości, co sprawia, że jest on bardzo pojemny. W efekcie umożliwia nam przygotowanie dużej ilości jedzenia dla kilku osób.

Żaroodporna, szklana pokrywka: W zestawie znajduje się żaroodporna pokrywa z nienagrzewającym się uchwytem. Dzięki temu w patelni możemy też dusić gulasz czy inne dania. Warto też zauważyć, że element ten jest szklany, więc mamy stały wgląd w potrawę.

 

 

 

 

2. Maszyna do robienia naleśników i kathmi Severin CM2198

 

Druga propozycja to Severin CM 2198 – domowa patelnia elektryczna do naleśników w kolorze czarnym. Urządzenie dostępne jest w zestawie z łopatką do ciasta i drewnianymi pałeczkami do odwracania naleśników. Chociaż jest to naleśnikarka, przygotujemy na niej wiele innych dań, w tym omlety, placki, czy tortille. Jest to łatwa w obsłudze patelnia o średnicy 30 cm i mocy 1000 W.

Stanowi niezwykle praktyczne i łatwe w obsłudze rozwiązanie, które usprawni pracę w kuchni. Niemiecka jakość, którą zapewnia marka Severin to gwarancja trwałości i dbałości o najdrobniejsze szczegóły. Patelnia pokryta jest specjalną powłoką, zapobiegającą przywieraniu i jest łatwa w czyszczeniu.

Urządzenie ma płynną regulację temperatury, która zapobiega przypalaniu ciasta. Poza tym sprzęt ma wygodny włącznik / wyłącznik z kontrolką zasilania, oraz specjalny wskaźnik gotowości do pracy.

Model jest też wyposażony w antypoślizgowe nóżki oraz specjalny zwijacz przewodu. Produkt ceniony jest przez użytkowników za odporną na ścieranie powłokę, trwałą obudowę i łatwość obsługi.

Severin CM 2198 to patelnia elektryczna do naleśników, skierowana do osób prywatnych. Urządzenie to ma moc 1000 W. Średnica produktu wynosi 30 cm. Model ten ma niskie ranty, dlatego jest odpowiedni do pieczenia różnych placków.

 

Zalety

Wyposażenie: Patelnia sprzedawana jest w zestawie z łopatką oraz pałeczkami do odwracania naleśników. Dzięki tym elementom smażenie i rozprowadzanie ciasta jest łatwiejsze.

Wykonanie: Urządzenie jest wykonane z bardzo solidnych tworzyw sztucznych oraz metalu i aluminium. Wykorzystanie bardzo dobrych gatunkowo materiałów jest gwarancją, że sprzęt ten będzie nam służył przez dłuższy czas.

Nieprzywierająca powłoka: Patelnia jest pokryta nieprzywierającą powłoką. Nie musisz więc stosować dużej ilości tłuszczu. Czyszczenie urządzenia po zakończeniu pracy jest łatwe.

Regulacja temperatury: Za sprawą płynnej regulacji temperatury, użytkowanie tego modelu będzie dla nas bardziej komfortowe. Poza tym nie musimy obawiać się, że przygotowane placki będą za bardzo spieczone.

 

Wady

Tylko do naleśników: Jest to typowa naleśnikarka, przez co jej funkcjonalność jest nieco ograniczona. Nie może nam posłużyć do przygotowania innych potraw.

 

 

 

 

3. First patelnia elektryczna FA-5109

 

First FA-5109 to duża patelnia elektryczna o średnicy 36cm do przygotowania pizzy, jak również wielu innych potraw dla całej rodziny. Urządzenie to sprawi, że smażenie, duszenie, gotowanie, czy podgrzewanie potraw stanie się przyjemniejsze i łatwiejsze. Sprzęt jest wyposażony w przezroczystą pokrywkę, dzięki której można kontrolować gotowanie oraz przyspieszyć pracę.

Ponadto w pokrywce znajdziemy wentyle do odprowadzania nadmiaru pary wodnej. Oczywiście urządzenie jest też wyposażone w termostat pozwalający na wygodną regulację temperatury. Moc urządzenia, która wynosi 1500W, pozwala na znacznie szybsze przygotowanie pysznych potraw.

Natomiast lampka kontrolna zapewnia komfort użytkowania. Powierzchnia patelni to teflon charakteryzujący się odpornością na ścieranie, o ile używamy odpowiednich przyrządów kuchennych. Poza tym nie wpływa w żaden sposób na przygotowane jedzenie.

Materiał ten zapobiega przywieraniu potraw. Samo urządzenie jest również łatwe w czyszczeniu. Wymiary patelni to 36 cm x 3.5 cm pozwalają przygotować w niej naprawdę wiele różnych potraw dla całej rodziny. Produkt został doceniony przez użytkowników za bezawaryjność, trwałą obudowę oraz sporą pojemność.

Patelnia First FA-5109 to model o średnicy 36 cm. Wysokość produktu to 3,5 cm, dlatego jest on przeznaczony raczej do smażenia potraw. Urządzenie ma moc równą 1500 W.

 

Zalety

Funkcjonalność: Patelnię możemy wykorzystać do duszenia, podsmażania, a nawet pieczenia pizzy. Pozwala nam przygotować wiele pysznych dań w krótkim czasie. Dlatego spora liczba konsumentów uznała, że jest to bardzo funkcjonalne urządzenie.

Pokrywka: Sprzęt posiada przezroczystą pokrywkę, dzięki czemu umożliwia nam kontrolowanie gotowania. Ponieważ w pokrywce są wentyle, nadmiar pary wodnej jest odprowadzany na zewnątrz.

Termostat: Urządzenie jest wyposażone w termostat. To dzięki niemu możemy bez problemu dopasować temperaturę do przygotowywanego dania. Jego obsługa jest bardzo prosta.

Materiał: Obudowa patelni została wykonana z metalu oraz solidnego tworzywa sztucznego. Natomiast powierzchnia urządzenia to teflon charakteryzujący się odpornością na ścieranie.

 

Wady

Przewód: Wśród wad produktu konsumenci wymieniają jego dość krótki kabel.

 

 

 

 

4. Patelnia elektryczna Clatronic PP 3401C

 

Caltronic PP 3401 to czwarta patelnia elektryczna, która usprawni gotowanie. Ze względu na wymiary 380 mm x 160 mm x 400 mm i wagę 2,20 kg, urządzenie świetnie sprawdzi się w czasie wyjazdów. Nie będziemy potrzebować kuchenki, ani piekarnika, żeby przygotować pyszne potrawy. Świetnie sprawdza się jako urządzanie do duszenia, gotowania, pieczenia i odmrażania.

Dzięki funkcji szybkiego nagrzewania, w zaledwie kilka minut osiągniemy odpowiednią temperaturę. Patelnia ma powłokę ceramiczną, która jest odporna na zarysowania i łatwa w czyszczeniu. Wygodny, odłączany przewód zasilania ułatwi nam przechowywanie produktu.

Spora średnica – 32 cm i wysokość wewnętrzna ok. 3,5 cm umożliwia ugotowanie obiadu dla całej rodziny. Natomiast żaroodporna pokrywka z uchwytem pozwala kontrolować gotowanie. Termoizolacyjne rączki do przenoszenia patelni zapewniają nam bezpieczeństwo.

Pobór mocy wynosi 1500 W. Opinie o patelniach elektrycznych Clatronic są niezwykle pozytywne. Producent tego sprzętu cieszy się sporym uznaniem również wśród profesjonalnych kucharzy. Patelnię doceniono za wysoką bezawaryjność, solidną konstrukcję i świetną, nieprzywierającą powłokę.

Clatronic PP 3401 to produkt o wymiarach: 38 cm x 16 cm x 40 cm i wadze 2,2 kg. Średnica prezentowanego modelu to 32 cm, a głębokość wynosi 3,5 cm. Ta dobra patelnia elektryczna do 100 zł ma moc równą 1500 W.

 

Zalety

Funkcjonalność: Urządzenie umożliwia nam duszenie, gotowanie, pieczenie i odmrażanie. Szybko się nagrzewa i długo utrzymuje odpowiednią temperaturę, co według wielu osób jest ogromną zaletą tego modelu.

Ceramiczna powłoka: Patelnia ma powłokę ceramiczną. Jej zaletą jest to, że jest odporna na ścieranie, a jej czyszczenie nie sprawia użytkownikowi większego problemu.

Pokrywka: Żaroodporna pokrywka z uchwytem pozwala nam na kontrolę gotowana. Ponieważ ma wentylki, zbędna woda bez trudu wyparowuje.

 

Wady

Średnica: Konsumenci podkreślają, że średnica patelni mogłaby być odrobinę większa. Niestety może się okazać zbyt mała dla sporej rodziny.

 

 

 

 

5. Lauson AED102 patelnia elektryczna

 

Duża patelnia elektryczna Lauson AED102 to kolejna propozycja, która ułatwi pracę w kuchni. Jedno urządzenie pozwoli Ci przygotować nie tylko naleśniki, steki, ryby, ale również pizzę, tortille, czy ciasta. Doskonale sprawdza się w pieczeniu, duszeniu, smażeniu, czy podgrzewaniu potraw.

Ta dobra i tania patelnia elektryczna z wysokiej jakości materiałów ma nieprzywierającą powłokę. W efekcie możesz zmniejszyć ilość tłuszczu w swoich potrawach i sprawić, że będą one zdrowsze. Wygodnym rozwiązaniem są także antypoślizgowe nóżki oraz nienagrzewające się uchwyty.

Takie rozwiązania sprawiają, że jest to bezpieczne urządzenie, którego mogą używać młodsi kucharze, dopiero zaczynający swoją przygodę z gotowaniem. Średnica patelni to 36 cm, a jej głębokość to 6 cm, dzięki czemu przygotujemy obiad dla całej rodziny, również w czasie wyjazdu, gdy nie będziemy mieć dostępu do zwykłej kuchni i garnków.

W zestawie znajduje się też szklana, praktyczna pokrywa. Urządzenie ma odłączany przewód z termostatem i regulacją temperatury. Produkt cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami konsumentów.

Lauson AED102 to dość duża patelnia elektryczna. Ma ona średnicę równą 36 cm i głębokość 6 cm. Urządzenie ma moc 1500 W. Produkt sprzedawany jest w zestawie ze szklaną pokrywą umożliwiającą podgląd.

 

Zalety

Powłoka: Powłoka została wykonana materiałów, które są nie tylko solidne i odporne na ścieranie, ale również przywieranie. To pozwala na zmniejszenie zużycia tłuszczu podczas przygotowywania jedzenia.

Praktyczne rozwiązania: Wygodnym rozwiązaniem są antypoślizgowe nóżki i zastosowanie nie nagrzewających się uchwytów. Takie elementy sprawiają, że korzystanie z tego sprzętu jest bezpieczne.

Szybkie nagrzewanie: Ze względu na sporą moc, patelnia szybko się nagrzewa i gotowanie przebiega zdecydowanie sprawniej.

 

Wady

Cena: Wiele osób zauważa, że cena produktu jest dość wygórowana.

Jakość: Konsumenci nie najlepiej oceniają wykonanie patelni i jakość zastosowanych w produkcji materiałów.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ