Ranking 5 najlepszych krajalnic do warzyw w 2024

Ostatnio aktualizowane: 28.05.24

 

Krajalnica do warzyw – Przewodnik zakupowy, ranking i test

 

Jeżeli jesteś w trakcie poszukiwania produktu, który szybko i sprawnie pomoże Ci pokroić warzywa na drobne kawałki to możesz odetchnąć. Zaraz dowiesz się, jakie modele można znaleźć na rynku, a także które cieszą się największym powodzeniem. Na podstawie starannie przeprowadzonych poszukiwań wyłoniliśmy krajalnice, które spodobały się wielu użytkownikom. Na pierwszym miejscu znalazł się Lurch LU-00010219. Produkt przeznaczony jest do krojenia owoców i warzyw na kawałki o różnej wielkości. Wyposażony jest w wymienne wkładki z ostrzami, co pozwala na przygotowanie kawałków o różnej wielkości. Model wykonany jest z mocnych tworzyw sztucznych i stali. Dzięki temu jest wytrzymały i posłuży Ci przez wiele lat. Urządzenie bardzo łatwo się czyści, co ma związek z tym, że  można je rozłożyć na części. Jeżeli produkt ten Ci nie odpowiada, w naszym zestawieniu znajdziesz również inne, ciekawe modele. Na drugim miejscu znalazł się Oxo 11151400MLNYK. Można z jego pomocą szybko i sprawnie pokroić składniki spożywcze na małe kawałki i zrobić pyszną sałatkę.

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Na podstawie znajdują się gumowe stopki, więc produkt jest stabilny i nie przesuwa się w trakcie korzystania z niego, nawet gdy kroimy twarde warzywa. Ostrza krajalnicy są ostre i nie zużywają się nawet przy intensywnym używaniu.

Wady

Produkt nie jest zbyt duży i z tego względu większe warzywa i owoce trzeba pokroić na kawałki, co zabiera więcej czasu. Urządzenie wyposażone jest w stosunkowo mały pojemnik, który szybko się napełnia.

Podsumowanie

Krajalnica została wyprodukowana do krojenia owoców i warzyw w kostkę. Produkt umożliwia zrobienie odpowiednich kawałków na frytki, a także do sałatki. Urządzenie jest łatwe w obsłudze i poręczne. Ponadto sprzęt łatwo się czyści.

Drugi wybór

Zalety

Produkt jest bardzo łatwy w użyciu, dlatego każdy może go obsługiwać. Sprzęt jest wytrzymały, gdyż wykonano go z wysokiej jakości materiału. Model ten pozwala nam przygotować wiele ciekawych, pomysłowych potraw.

Wady

Produkt umożliwia krojenie stosunkowo małych owoców i warzyw. Dlatego trzeba je kroić na kawałki i dopiero używać w maszynie. W przypadku używania stosunkowo miękkich surowców ciężko utrzymać je na krajalnicy.

Podsumowanie

Urządzenie pozwala na krojenie warzyw i owoców na małe kawałki. Można z nich tworzyć wstążki lub makaroniki. Sprzęt wyposażony jest w wymienne ostrza. Produkt jest stabilny i nie zajmuje dużo miejsca, więc zmieści się w każdej kuchni.

Rozważ też

Zalety

Model wyposażony jest w wymienne ostrza, które umożliwiają przygotowanie kawałków różnej grubości. Uchwyt ma wygodny kształt, który dobrze dopasowuje się do ręki. Na podstawie znajdują się antypoślizgowe nóżki, które chronią sprzęt przed przesuwaniem się.

Wady

Większe ziemniaki i inne, twarde warzywa trzeba pokroić na mniejsze kawałki, aby można było je włożyć do maszyny. Urządzenie wyposażone jest w uchwyt, który przy krojeniu twardych elementów lekko się odgina.

Podsumowanie

Sprzęt przeznaczony do krojenia owoców i warzyw. Krojenie wymaga użycia sporej siły. Produkt wykonany został ze stali i tworzywa sztucznego. Maszyna zajmuje niewiele miejsca. Obsługa produktu jest prosta i nie sprawia trudności.

 

 

Przewodnik zakupowy – Jaką krajalnicę do warzyw kupić?

 

Przygotowując przyjęcie lub po prostu duży obiad dla rodziny na pewno musisz pokroić wiele składników. Niekiedy czynność ta jest bardzo czasochłonna i męcząca. W takiej sytuacji dobrze mieć w kuchni krajalnicę, która nas wyręczy. Przy pomocy urządzenia pokroimy wszystkie warzywa w plastry, paski lub kostkę. Ponieważ jest to urządzenie, które będzie Ci służyło przez wiele lat dobrze wybrać sprzęt wysokiej jakości. W celu ułatwienia Ci zadania przygotowaliśmy niniejszy poradnik. Wypisaliśmy w nim wiele wskazówek, dzięki którym bez trudu dowiesz się, jaka krajalnica do warzyw jest najlepsza.

 

 

Rodzaj sprzętu – jaką krajalnicę do warzyw wybrać?

Kluczową decyzję, jaką musisz podjąć to, czy lepszy będzie dla Ciebie model elektryczny czy mechaniczny. Jak sugerują ich nazwy, różnią się one mechanizmem pracy. Krajalnice elektryczne mają wbudowany silnik, więc nie musimy wykorzystywać siły własnych mięśni. Warzywo umieszczamy we wlocie maszyny, a następnie jest ono krojone przez noże. Naturalnie, sprzęt wymaga ciągłego podłączenia do prądu. Sprzęty mechaniczne są najprostszym typem krajalnic i wymagają od nas używania siły własnych rąk. Poza tym mają one mniejszą ilość końcówek, więc są nieco mniej funkcjonalne.

 

Nóż

Jednym z najważniejszych elementów konstrukcji urządzenia jest nóż, a konkretnie jego ostrze. To od niego zależy, jak dokładnie zostanie pokrojona żywność. Najlepsza krajalnica do warzyw powinna mieć nóż wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dzięki temu nie ulegnie on korozji i nie zniszczy się podczas intensywnego używania.

Podejmując decyzję, jaki sprzęt wybrać koniecznie zastanów się, jaki typ ostrza będzie najlepszy: gładki czy z ząbkami. Pierwszy model zapewnia precyzyjne krojenie takich dań, jak wędliny, warzywa oraz ser. Dzięki temu kawałki są dokładnie wymierzone, a ich krawędzie równe. Drugi typ noży posiada ząbkowane zakończenie. Niestety, niektórzy producenci nie dodają go do zestawu.  

 

Podajnik

Podajnik to specjalna tacka, na której umieszczamy warzywa do krojenia. Polecamy zainwestować w urządzenie, w którym element ten jest przesuwany. Dzięki temu dozowanie składników będzie znacznie prostsze.

Ważne jest również to, z jakiego materiału wykonano ten element. Na rynku znajdziesz podajniki stalowe i plastikowe. Pierwszy materiał, jak można się spodziewać, jest znacznie bardziej wytrzymały, a co więcej nie ulega odbarwieniu po kontakcie z takimi warzywami, jak marchew czy buraki. Takie produkty polecamy szczególnie osobom, które często korzystają ze swojej krajalnicy, gdyż stal jest odporna na uszkodzenia mechaniczne.

Plastik jest dość tanim materiałem, który dodatkowo cechuje się niewielką wagą. W konsekwencji, urządzenie jest lżejsze i łatwiej je przenosić. Niestety, plastik szybko się zużywa i niszczy, więc częste używanie może doprowadzić do szybkiego zużycia się modelu.

 

Korpus

Podobnie, jak w przypadku podajnika, istotne jest to, z jakiego materiału wykonano korpus: tworzywa sztucznego, stali, bądź metalu. Pierwszy typ urządzeń cechuje się niską ceną, ale również większą awaryjnością. Krajalnice tego typu polecane są osobom, które rzadko z nich korzystają. Alternatywą są przyrządy wykonane z metalu, bądź stali. Oba materiały są bardzo wytrzymałe i mniej awaryjne. Tworzywa tego typu jest odporne na uszkodzenia mechaniczne. Niestety, jednocześnie zwiększa się waga całej krajalnicy, co może utrudniać jej przenoszenie.

 

Moc

Jeśli zdecydowałeś się na produkt elektryczny musisz koniecznie sprawdzić, jaka jest jego moc. To od tego parametru zależy wydajność pracy oraz szybkość krojenia. W tym poradniku chcemy polecić Ci maszyny, których siła pracy mieści się w przedziale od 100 W do 200 W.

 

Grubość krojenia

Bez znaczenia, czy zdecydowałeś się na sprzęt elektryczny czy mechaniczny ważna jest możliwość regulowania grubości krojenia. Im większy zakres urządzenia, tym masz więcej możliwości pracy. Pamiętaj, że niektóre dania wymagają dużych kawałków, a inne mniejszych. Jeśli model, który Cię interesuje nie ma możliwości regulowania grubości cięcia (w przypadku krajalnic mechanicznych mogą to być dodatkowe nakładki) to niestety nie skróci on czasu przygotowywania potraw.

W nowoczesnych modelach znajdziemy pokrętło, które pozwoli na precyzyjne dopasowanie wielkości kawałków, ich grubości. Bardzo popularny jest zakres mieszczący się w przedziale od 0,1 mm do 15 mm, a nawet 22 mm.

 

 

Urządzenie wolnostojące czy do zabudowy?

W sklepach znajdziesz dwa typy krajalnic: wolnostojące lub przeznaczone do zabudowy. Pierwszy typ, jak sugeruje jego nazwa to samodzielny model, który możemy dowolnie przenosić i ustawiać wedle własnego upodobania. Jest to klasyczny produkt, który składa się z noża, podajnika i korpusu.

Alternatywą są nowoczesne krajalnice, które możemy umieścić w szafce lub też dopasować do mebli w kuchni. Atutem takiego sprzętu jest to, że nie zabiera on cennego miejsca w pomieszczeniu. Sprzęt tego typu jest dość drogi. Decyzję o zakupie takiego urządzenia najlepiej jest podjąć w momencie projektowania kuchni, w przeciwnym razie zmusi Cię to do kosztownego remontu.

 

Zabezpieczenia

W czasie krojenia należy zadbać o swoje bezpieczeństwo. Przez brak uwagi możemy narazić się na to, że obracające się ostrze może skaleczyć nas w palec. Z tego powodu, sprawdź, jakie zabezpieczenia ma krajalnica, którą chcesz zakupić.

Popularnym elementem jest osłona na palce. Jej zadaniem jest zwiększenie bezpieczeństwa w czasie krojenia. Innym rozwiązaniem, które powinno znaleźć się w dobrym modelu jest zabezpieczenie przed przypadkowym włączeniem. Niestety czasem zapomnimy odłączyć krajalnicę od prądu, co może doprowadzić do wypadku. Poza tym nieschowanie produktu w domu z dziećmi również może zakończyć się wypadkiem. Takie zabezpieczenie chroni nas przed niekontrolowanym rozpoczęciem krojenia. W wielu modelach w celu włączenia należy przytrzymać jeden z przycisków, w przeciwnym razie ostrza przestaną się obracać.

 

Cena

Ponieważ jest to bardzo popularny sprzęt wielu producentów zajęło się jego produkcją. Z tego powodu, bez trudu znajdziesz krajalnice do warzyw w dobrych cenach. Koszt modelu mechanicznego waha się od 50 zł do 150 zł. Mimo braku silnika, urządzenia zdecydowanie zwiększają tempo krojenia w porównaniu do tradycyjnego noża.

Sprzęty elektryczne są nieco droższe i mogą kosztować od 100 zł do 400 zł. Taka rozbieżność w cenach związana jest z jakością ostrza oraz materiałami, z jakich wykonano krajalnicę. Modele zrobione z plastiku i tworzywa sztucznego są znacznie tańsze niż przyrządy ze stali nierdzewnej.

Najdroższą opcją są produkty przeznaczone do zabudowy. Cena takiego sprzętu wynieść może nawet 1000 zł. Jest to związane z większą mocą, wydajnością, a także znacznie cichszą pracą.

 

 

5 najlepszych krajalnic do warzyw. Opinie w 2024 roku

 

Wiesz już, jakie cechy sprzętu są najważniejsze. Poniższy ranking krajalnic do warzyw zawiera ostrożnie wyselekcjonowane modele, które cieszą się dużym uznaniem.

 

1. Lurch Krajalnica do warzyw i owoców zielona LU-00010219

 

Produktem przeznaczonym do codziennego użytku jest Lurch LU-00010219. Został on stworzony  z myślą o krojeniu owoców i warzyw. Dzięki niemu z łatwością przyrządzisz pyszną sałatkę na obiad. Krajalnica pozwala na zaoszczędzenie czasu i energii. W ten sposób spędzisz swoje wolne popołudnie z rodziną.

Sprzęt zajmuje niewiele miejsca, jego wymiary to: długość – 25,5 cm, szerokość – 10,5 cm i wysokość – 13,5 cm. Obudowa i pojemnik na warzywa zrobione są z tworzywa sztucznego. Elementy krojące wyprodukowano ze stali nierdzewnej, więc nie musimy obawiać się o powstawanie korozji. Co więcej, produkt posiada w zestawie dwie wymienne wkładki krojące, które pozwalają na uzyskanie różnej wielkości kostek. Model charakteryzuje się atrakcyjnym designem. Jego obudowę wykończono w kolorach beżowym i zielonym, ale dostępne są też inne wersje, więc znajdziesz coś dla siebie.

Ważną kwestią jest łatwość czyszczenia sprzętu. Poszczególne elementy można rozebrać i osobno umyć. Takie rozwiązanie pozwala z łatwością przechowywać urządzenie. Konsumenci uważają, że produkt jest stabilny. Nie przesuwa się on w trakcie używania.

Krajalnica do warzyw Lurch LU-00010219 ma wymiary: długość – 25,5 cm, szerokość – 10,5 cm i wysokość – 13,5 cm. Materiał wykonania to stal nierdzewna i tworzywo sztuczne.

 

Zalety

Wytrzymałe ostrza: Akcesorium ma wytrzymałe ostrza zrobione ze stali nierdzewnej. Test krajalnic do warzyw dał dowodów, że na ich powierzchni nie pojawia się korozja. Ich wymiary wynoszą: 7 mm x 7 mm i 14 mm x 14 mm. 

Gumowe stopki: Czasami w trakcie pracy krajalnica się przesuwa i trzeba poprawiać jej ułożenie, co bywa irytujące. Producent zadbał o to, aby nie było tak w przypadku modelu Lurch LU-00010219. U jego podstawy znajdują się gumowe stopki zwiększające stabilność.

Sposoby krojenia: Produkt umożliwia krojenie warzyw nie tylko w kostkę, ale też w słupki. Dzięki temu jest on bardziej uniwersalny.

Łatwa pielęgnacja: Czyszczenie krajalnicy nie jest czasochłonne ani wymagające. Ma to związek nie tylko z jej gładką powierzchnią, ale także tym, że można myć ją w zmywarce.

Wygodne przechowywanie: Produkt zajmuje stosunkowo mało miejsca, więc nie ma kłopotu z jego przechowywaniem.

 

Wady

Wymiary: Z uwagi na to, że akcesorium nie jest zbyt duże niektóre warzywa trzeba pokroić na mniejsze kawałki, aby móc przystąpić do ich obróbki.

 

 

 

 

2. Oxo Krajalnica spiralna do warzyw 11151400MLNYK

Wielu użytkowników ceni sobie model Oxo 11151400MLNYK za jego łatwość używania. Konsumenci podkreślają, że produkt jest bardzo wytrzymały. Urządzenie sprawdzi się w każdej kuchni. Pozwala ono na pokrojenie warzyw i owoców w spirale. Dzięki temu w łatwy sposób można przygotować atrakcyjnie wyglądający posiłek.

Sprzęt ma ostrza zrobione ze stali nierdzewnej. Do dyspozycji są 3 wymienne sztuki, co pozwala na uzyskanie różnej wielkości kawałków warzyw. Natomiast obudowa wyprodukowana jest z tworzywa sztucznego, które charakteryzuje się dużą solidnością wykonania. Całość krajalnicy można myć w zmywarce.

Produkt jest bezpieczny w użyciu. Krajalnica jest łatwa w obsłudze, więc może z niej korzystać każdy. Wyposażona jest ona w specjalne uchwyty, które umożliwiają korzystanie z urządzenia dzieciom. Od spodu modelu znajdują się przyssawki, które sprawiają, że sprzęt nie przesuwa się po blacie. Wymiary produktu są równe: długość – 24,75 cm, szerokość – 15,88 cm, wysokość – 20,96 cm.

Oxo 11151400MLNYK to krajalnica do warzyw o wymiarach ok.: długość – 24,8 cm, głębokość – 15,9 cm i wysokość – 21 cm. Produkt zrobiono ze stali i tworzywa sztucznego.

 

Zalety

Przyssawka: Akcesorium ma solidnie zrobioną przyssawkę, która umożliwia jego stabilne przymocowanie do blatu kuchennego. W efekcie krajalnica nie przesuwa się na meblach, a my możemy skupić się na pracy.

Ostrza w różnych kolorach: W zestawie znajduje się ostrze zielone (0,3 cm) do robienia spaghetti z cukinii, ostrze pomarańczowe (0,6 cm) do makaronu wstążki i czerwone do krojenia w plastry kapusty czy jabłka.

Pudełko: W komplecie otrzymujemy pudełeczko zintegrowane z krajalnicą, w którym można przechowywać ostrza. To zabezpieczone jest przed uszkodzeniami mechanicznymi i zapobiega zbyt szybkiemu tępieniu.

Mycie w zmywarce: Prosta pielęgnacja to jeden z atutów produktu. Krajalnicę można myć w zmywarce.

 

Wady

Konieczność wcześniejszego krojenia warzyw: Zdarza się, że wcześniej trzeba pokroić warzywa na mniejsze części, a dopiero później można przystąpić do pracy.

 

 

 

 

3. Westmark Krajalnica do frytek i warzyw 11802260

 

Dużym zainteresowaniem cieszy się model Westmark 11802260. Pozwala on na krojenie ziemniaków na frytki, a także innych warzyw. Przeznaczony jest do użytku domowego. Krajalnica nie zajmuje dużo miejsca, dzięki czemu sprawdzi się ona w każdej kuchni. Jej wymiary to 24 cm x 11 cm x 8,5 cm.

Ostrza wyprodukowano ze stali nierdzewnej, dlatego nie musimy obawiać się o korozję. Ich duża wytrzymałość umożliwia krojenie twardych warzyw. Powierzchnia tnąca jest bardzo ostra. Obudowa zrobiona została tworzywa ABS, które jest bezpieczne dla zdrowia i do tego jest wytrzymałe. Sprzęt uważany jest za stabilny. Zawdzięcza to przyssawkom, które znajdują się na spodzie. Dzięki nim krajalnica nie przesuwa się po blacie. Ma ona także wygodną rączkę, za pomocą której dociska się i kroi się warzywa.

Produkt wyposażony jest w 3 wymienne ostrza. W ten sposób pokroisz warzywa na różnej wielkości kawałki. Charakteryzuje się on atrakcyjnym designem. Obudowa modelu dostępna jest w kolorze biało-szarym. Konsumenci twierdzą, że jest on niezawodny i służy im przez długi czas.

Krajalnica do ziemniaków Westmark 11802260 ma biało-szary kolor. Ostrze jest wykonane ze stali nierdzewnej. Zestaw zawiera 3 wymienne ostrza.

 

Zalety

Tworzywo ABS: W procesie produkcji wykorzystano tworzywo ABS, które nie tylko jest wytrzymałe, ale też może mieć kontakt z żywnością. Oznacza to, że materiał nie zawiera szkodliwych substancji, które mogłyby przenikać do jedzenia i źle wpływać na nasze zdrowie.

Wymienne ostrza: Krajalnica ma 3 wymienne ostrza, każde z nich ma inny rozmiar. Użytkownik może więc dostosować akcesorium do swoich potrzeb i wielkości kawałków, jakie chce otrzymać.

Długi okres użytkowania: Produkt jest objęty 5-letnią gwarancją, więc możemy być pewni, że długo będzie nam służył. Wystarczy, że będziemy odpowiednio dbać o akcesorium. 

 

Wady

Uchwyt: Użytkownicy zauważyli, że podczas krojenia twardych warzyw uchwyt lekko się odgina.

 

 

 

 

4. Krajalnica Do Warzyw Kuchenprofi Vegatelli

 

Potrzebujesz niewielkiej krajalnicy do warzyw? Przedstawiamy ciekawy produkt, którym jest Kuchenprofi Vegatelli. Jego dokładne wymiary to: wysokość – 14 cm i średnica – 8,5 cm. Ze względu na to, że zajmuje mało miejsca, nie ma żadnego problemu z jego przechowywaniem nawet w małej kuchni. 

Produkt nadaje się do krojenia warzyw w paski np. na makaron (2,5 mm x 3 mm i 2,5 mm x 5 mm). Do wykonania krajalnicy zostało wykorzystane dobre gatunkowo tworzywo sztuczne, a także stal nierdzewna. Korzystanie z akcesorium jest bezpieczne, bo ma ono specjalną nakładkę chroniącą palce przed skaleczeniem.  

Konsumenci twierdzą, że wygodnie korzysta się z krajalnicy, a czas krojenia warzyw w paski nie jest zbyt długi. Do atutów produktu należy zaliczyć to, że zajmuje mało miejsca, jest wytrzymały i ma prosty design.

Kuchenprofi Vegatelli to dobra krajalnica do warzyw do 50 zł. Jej wymiary to: wysokość – 14 cm i średnica – 8,5 cm. Materiałem wykonania jest stal nierdzewna i tworzywo sztuczne.

 

Zalety

Dwie grubości: Z pomocą krajalnicy można pokroić warzywa w paseczki o 2 grubościach: 2 mm x 3,5 mm i 2,5 mm x 5 mm.

Nakładka: Akcesorium na specjalną nakładkę, która skutecznie zabezpiecza palce przed skaleczeniem. Można wygodnie i bez obaw zetrzeć całe warzywo. Ta nakładka zwiększa bezpieczeństwo w trakcie przyrządzania dania.

Niewielkie wymiary: Produkt jest mały i powinien zmieścić się nawet w niewielkiej szufladzie np. tej, w której przechowujemy sztućce.

 

Wady

Czyszczenie: Usunięcie resztek warzyw ze środka krajalnicy czasami jest trudne. 

Korozja: Na ostrzu ze stali nierdzewnej mogą pojawić się niewielkie ślady korozji, jeśli nie będziemy dobrze dbać o akcesorium.

 

 

 

 

5. Kitchen Craft Krajalnica Spiralna Do Warzyw Spiralizer Kcspiral

Produktem umożliwiającym pokrojenie warzyw we wstążki jest Kitchen Craft Kcspiral. Dzięki niemu stworzysz atrakcyjnie wyglądające danie bez dużego wysiłku. Co więcej, małe kawałki warzyw lepiej się gotują i łatwiej się je spożywa.

Model zrobiono z dobrych gatunkowo komponentów. Obudowa wykonana została z tworzywa sztucznego, a ostrza ze stali nierdzewnej. Dzięki temu sprzęt jest wytrzymały. Urządzenie wyposażone jest w 3 wymienne ostrza. W ten sposób dostosujesz wielkość przygotowywanych składników do swoich potrzeb. Za pomocą wygodnej korbki istnieje możliwość krojenia różnych warzyw i owoców. Chwytak zapewnia bezpieczeństwo podczas pracy.

Na dnie produktu znajdują się 4 przyssawki, więc urządzenie nie przesuwa się po blacie. Opinie o krajalnicach do warzyw producenta Kitchen Craft są bardzo dobre. Także model Kcspiral cieszy się zaufaniem klientów. Konsumenci twierdzą, że łatwo go utrzymać i jest on niezawodny.

Kitchen Craft Spiralizer to spiralna krajalnica do warzyw wykonana z tworzywa sztucznego i stali nierdzewnej. Produkt ma biały kolor.

 

Zalety

Przyssawki: Krajalnica ma solidnie zrobioną podstawę, na której znajdują się 4 przyssawki zapewniające odpowiednią stabilność. Zapobiegają one przesuwaniu się akcesorium w trakcie krojenia warzyw.

Wymienne ostrza: Krajalnica ma 3 wymienne ostrza: cienkie spiralki nadające się do robienia sałatek, grubsze spiralki do robienia warzywnego spaghetti i szerokie wstążki do ozdabiania gotowych dań i robienia warzywnych chipsów. W efekcie produkt można nazwać uniwersalnym.

 

Wady

Korbka: Kupujący przyznają, że korbka mogłaby być wykonana z bardziej wytrzymałych materiałów.

Nieprzyjemny dźwięk: Czasami w trakcie pracy słychać nieprzyjemny dźwięk, tak jakby korbka wymagała oliwienia.

 

 

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

 

Fackelmann Krajalnica Do Warzyw I Owoców Plastikowa Z Obieraczką

Fackelmann 45379 to sprzęt, który przyda się w każdej kuchni. Produkt charakteryzuje się łatwością obsługi. Z jego pomocą można obrać jedzenie, a także pokroić w plastry i kostkę.

Ta dobra i tania krajalnica do warzyw wyposażona jest również w obieraczkę. Model składa się z kilku wymiennych części. Z ich pomocą pokroisz warzywa i owoce na części takiej wielkości, jakiej potrzebujesz. Obudowa sprzętu jest zrobiona z tworzywa sztucznego, a część ostrzy jest stalowa.

Wymiary tego produktu wynoszą: długość – 22,5 cm, szerokość – 9 cm i wysokość – 7 cm. Sprzęt wyposażony jest w wygodny uchwyt, dzięki któremu krajalnica się nie przesuwa. Dodatkowo do zestawu dołączony jest uchwyt, który nakłada się na żywność. Sprawia on, że ostrze nie zrani dłoni. Użytkownicy twierdzą, że produkt ten jest komfortowy w użyciu. Ponadto uważają, że za sprawą pojemnika jedzenie nie rozpryskuje się na boki.

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ