Opinie o Clatronic AS 2958

Ostatnio aktualizowane: 23.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Poznając opinie Clatronic AS 2958, można łatwo stwierdzić, że elektryczna krajalnica do chleba spełnia oczekiwania kupujących. Doceniają oni to, że grubość krojenia można łatwo regulować. Urządzenie jest wyposażone w dobrej jakości nóż odpowiedni do cięcia nie tylko pieczywa, ale też wędlin, serów czy nawet owoców. Model ma składaną obudowę, co docenią w szczególności właściciele małych mieszkań.

 

Najważniejsze wady:

Podczas pracy trzeba uważać, aby nie dociskać mocno chleba w stronę ostrza, bo wtedy może się ono lekko wyginać. W pojedynczych opiniach można przeczytać, że krojenie idealnie cienkich kromek nie jest proste.

 

Werdykt: 9.4/10

Konsumenci uważają, że model Clatronic AS 2958 to dobra krajalnica do chleba. Ma ona atrakcyjny, prosty design, który podoba się większości osób. Biała obudowa dobrze komponuje się z wszystkim innymi urządzeniami kuchennymi. Sprzęt jest łatwy w pielęgnacji. Jego obsługa nie jest skomplikowana.

 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wykonanie

Ostrze tnące w tym modelu wykonano z dobrej jakości stali nierdzewnej. Nóż zachowuje swoje właściwości nawet po wielu miesiącach intensywnego użytkowania. Dodatkowo wykazuje on odporność na działanie korozji. Obudowa z tworzywa sztucznego jest lekka i ma gładką powierzchnię (łatwość czyszczenia). Uchwyt jest solidny i dobrze wyprofilowany, a to stanowi gwarancję komfortowej pracy. Wymiary produktu to: szerokość – 28 cm, wysokość – 23 cm i głębokość – 31 cm, jego waga nie przekracza 3 kg. Moc krajalnicy jest równa 130 W.

Regulowana grubość cięcia

Lubisz grubsze kanapki, a może wręcz przeciwnie? Chcesz uzyskać cienkie plastry wędliny? Bez względu na to, do czego potrzebna Ci krajalnica, jesteśmy przekonani, że opisywany model spełni Twoje oczekiwania. Ma on regulowaną grubość cięcia, więc istnieje możliwość idealnego dopasowania ustawień do potrzeb w konkretnym przypadku. Test Clatronic AS 2958 potwierdza, że regulacja krajalnicy przebiega bez problemów.

 

Zastosowane rozwiązania

Często osoby mieszkające w bloku, mają ograniczoną przestrzeń w kuchni. Stąd też zakup urządzeń wiąże się zawsze ze swego rodzaju problemem. W głowie pojawia się pytanie, czy sprzęt zmieści się na kuchennym blacie i jego przechowywanie będzie proste. Wybierając model Clatronic, nie trzeba się martwić. Krajalnica do chleba ma składaną konstrukcję. Po złożeniu zajmuje mało miejsca, rozłożona również nie jest duża. Stabilność i bezpieczeństwo pracy zapewniają gumowe nóżki. Zapobiegają one ślizganiu się urządzenia po kuchennym blacie. Przycisk włączania zrobiono w ten sposób, aby uniknąć przypadkowego uruchomienia krajalnicy. Cena Clatronic AS 2958 jest przystępna, nie przekracza 200 zł.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ