Opinie o IKEA Stabil

Ostatnio aktualizowane: 23.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Wkład do gotowania na parze jest zrobiony z dobrej jakości stali nierdzewnej. Nie jest ona podatna na zarysowania, zniekształcenia i inne uszkodzenia mechaniczne. Produkt jest przystosowany do mycia w zmywarce, dlatego też utrzymanie go w czystości jest proste. Pojawiające się na powierzchni zabrudzenia można łatwo usunąć, nie trzeba używać do tego mocnych detergentów. 

 

Najważniejsze wady:

Pojedyncze osoby wydające opinie o IKEA Stabil twierdzą, że znajdujące się u podstawy nóżki nie są stabilne i dobrze przytwierdzone. W związku z tym istnieje ryzyko, że szybko dojdzie do ich uszkodzenia. Z tego też powodu warto dbać o produkt i przechowywać go w bezpiecznym miejscu. 

 

Werdykt: 9.4/10

Jeśli chcesz kupić tani garnek do gotowania na parze, wybierz IKEA Stabil. Jest to wkład pozwalający na przygotowywanie zdrowych potraw o niskiej kaloryczności, pozbawionych tłuszczu. Akcesorium jest dostosowane do większości garnków, których pojemność liczy do 5 l. Dokładne wymiary produktu to: wysokość – 5,5 cm i średnica – 24 cm. 

 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Uchwyt

Wkład jest wyposażony w praktyczny uchwyt, który, jak potwierdza test IKEA Stabil, odznacza się wytrzymałością. Element ten można bez problemu odłączyć, a w ten sposób zapobiec jego nagrzewaniu się w trakcie przygotowywania potrawy. Po zakończeniu gotowania uchwyt można łatwo przyłączyć do wkładu, by bezpiecznie go podnieść. Uchwyt jest odpowiednio duży i dobrze wyprofilowany, wygodnie trzyma się go w dłoniach. 

Uniwersalność

Konsumenci decydują się kupić ten produkt z różnych powodów. Jedną z kwestii jest przystępna cena IKEA Stabil. Wkład jest dostępny za kilkanaście złotych. Dodatkową zaletą jest to, że wkład pasuje do większości garnków. Można go z powodzeniem stosować w różnych naczyniach o pojemności do 5 l.

 

Materiał wykonania

Produkt jest wykonany ze stali nierdzewnej. Oznacza to, że na jego powierzchni nie pojawia się korozja. Jeśli będziemy odpowiednio dbali o wkład, na długo zachowa on początkowy wygląd i będzie nam służył nawet przez wiele lat. Dla osób dbających o środowisko istotne jest to, że materiał wykonania nadaje się do recyklingu. 

 

Łatwa pielęgnacja

Osoby, które kompletują wyposażenie do swojej kuchni zwracają uwagę na kilka kwestii. Jedną z nich jest łatwość utrzymania danego produktu w czystości. Stąd też za atut wkładu do gotowania na parze uznaje się to, że można myć go w zmywarce i to bez obaw o jego uszkodzenie. Również czyszczenie ręczne nie jest zbyt wymagające, bo do powierzchni naczynia nie przywiera jedzenie, a nawet jeśli tak się zdarzy, jego usunięcie nie wymaga mocnego i długiego szorowania. Dodatkowo warto dodać, że akcesorium ma prosty design i pasuje do reszty produktów znajdujących się w kuchni.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ