Opinie o Philips HR3652/00

Ostatnio aktualizowane: 28.05.24

 

Najważniejsze zalety:

Ten dobry blender kielichowy ma specjalny program do przygotowywania koktajli. W związku z tym przyrządzenie zdrowego smoothie jest proste. Kupując ten sprzęt można zmienić swoje nawyki żywieniowe na lepsze nie poświęcając na to zbyt dużo czasu. Blender ma sporą moc, dlatego dobrze radzi sobie z rozdrabnianiem twardszych owoców i warzyw.

 

Najważniejsze wady:

Część osób wskazuje na to, że odkręcanie ostrzy jest trudne i trzeba użyć do tego dużo siły. To nieco zmniejsza komfort użytkowania sprzętu i powoduje drobne problemy podczas jego czyszczenia.

 

Werdykt: 9.7/10

Osoby wystawiające opinie o Philips HR3652/00 wskazują, że sprzęt ma zdecydowanie więcej zalet niż wad. Przede wszystkim blender kielichowy jest łatwy w obsłudze. Dzbanek, do którego wkłada się produkty spożywcze jest na tyle duży, że można przygotować w nim zdrowy koktajl dla większej ilości osób.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Możliwość mycia w zmywarce

Wielu użytkowników docenia to, że blender kielichowy można myć w zmywarce. Dotyczy to wszystkich odłączanych elementów z wyjątkiem noży tnących. Niemniej jednak je można wyczyścić pod bieżącą wodą i nie trzeba się obawiać o pojawienie się śladów korozji. Do pielęgnacji podstawy wystarczy użyć lekko zwilżonej gąbki lub szmatki, nawet bez dodatku żadnego detergentu. 

Wydajny silnik

Sprzęt jest wyposażony w wydajny silnik osiągający prędkość do 35 000 obrotów na minutę. Jego moc wynosi dokładnie 1400 W. Możemy być pewni, że blender kielichowy dobrze poradzi sobie z miksowaniem różnych rodzajów owoców i warzyw, nawet tych twardszych. Potwierdza to test Philips HR3652/00 i jego pozytywne wyniki. Dzięki temu, że produkty spożywcze są szybko poddawane obróbce, tracą mniej wartości odżywczych. 

 

Dzbanek

Blender kielichowy ma w zestawie solidnie wykonany dzbanek z wygodnym, odpowiednio dużym uchwytem. W pojemniku mieści się do 2 l napoju, co oznacza, że za jednym razem można przygotować smaczny koktajl dla kilku osób. Za sprawą dużego dzbanka ten sprzęt sprawdza się także podczas rodzinnych spotkań i wizyty innych gości.

 

Aplikacja

Warto dodać, że osoby kupujące mogą korzystać nie tylko z blendera, ale także z aplikacji stworzonej z myślą o tego typu sprzętach marki Philips. Dzięki aplikacji zdecydowanie łatwiej jest wyrobić w sobie zdrowe nawyki i wytrwać w postanowieniach. Instalując program na swoim smartfonie otrzymuje się dostęp m.in. do wielu przepisów na zdrowe, a jednocześnie smaczne koktajle. Dodatkowo w aplikacji są różnego rodzaju wyzwania, które mają zachęcić nowych użytkowników do stawiania sobie celów i ich realizacji. Z poziomu programu można uzyskać też dostęp do inteligentnej listy zakupów, obejmującej wszystkie potrzebne do kupienia produkty, bez których nie będziemy mogli przygotować danego koktajlu. Aplikacja umożliwia też śledzenie codziennej diety, więc łatwiej zadbać o potrzebną równowagę. Biorąc pod uwagę możliwości tej aplikacji, a także wysoką jakość wykonania i efektywność działania Philips HR3652/00, cena modelu nie wydaje się wygórowana. Urządzenie kosztuje wprawdzie ok. 500 zł, ale jest to inwestycja w zdrowie. Sprzęt nie ulega awariom i służy użytkownikom przed długi czas.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ