Opinie o Sencor SNB 4301RD

Ostatnio aktualizowane: 23.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Blender jest niewielki, dlatego może przez cały czas stać na blacie kuchennym. Z pewnością nie będzie nam przeszkadzać podczas przygotowywania posiłków. Urządzenie nadaje się do przyrządzania zdrowych koktajli, sosów, jedzenia dla niemowląt, zup kremów i wielu innych potraw. Moc silnika jest duża, dlatego sprzęt dobrze radzi sobie z rozdrabnianiem twardszych składników.

 

Najważniejsze wady:

Jak przyznają kupujący, urządzenie jest hałaśliwe. Świadczą o tym opublikowane przez nich opinie o Sencor SNB 4301RD. Blender pracuje na tyle głośno, że lepiej nie włączać go wcześnie rano, kiedy pozostali domownicy śpią.

 

Werdykt: 9.4/10

Choć nie jest to cichy sprzęt, na jego temat można znaleźć dużo pochlebnych komentarzy. Ułatwia on zmianę nawyków żywieniowych i wprowadzenie do codziennej diety więcej warzyw oraz owoców. To efektywnie działający blender kielichowy o mocy 1000 W, który ma czerwono-czarną obudowę, wykonaną z tworzywa sztucznego (Tritanu).

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Dwa kubki w zestawie

W zestawie znajdziemy nie jedno, ale dwa naczynia do miksowania składników. Ich pojemność wynosi 0,8 l oraz 1 l. Kubki, podobnie jak obudowa, są wykonane z dobrego gatunkowo tworzywa sztucznego. W jego składzie nie ma BPA ani innych substancji, które mogłyby negatywnie wpłynąć na nasze zdrowie. Kubki są wyposażone w dwa wieczka: uszczelniające oraz z otworem do picia. To oznacza, że przygotowane w nich koktajle można zabrać ze sobą do pracy czy na piknik, co jest praktycznym rozwiązaniem. Test Sencor SNB 4301RD pokazał, że blender cieszy się dużą popularnością zwłaszcza wśród osób dbających o linię. Ich zdaniem plastikowe kubki są bardziej poręczne od butelek, a przygotowane w nich koktajle na długo zachowują dobry smak. Ponadto można je myć w zmywarce.

Bezpieczne miksowanie

Używanie sprzętu jest w pełni bezpieczne. W podstawie są antypoślizgowe nóżki, więc urządzenie nie przesuwa się na blacie podczas miksowania. Istotne jest, że możemy je uruchomić tylko wtedy, gdy poprawnie zamocowaliśmy wszystkie elementy. Jeżeli założymy kubek w niewłaściwy sposób lub go nie dokręcimy, blender się nie włączy, odpowiada za to blokada. Co ciekawe, noże, które rozdrabniają składniki, zostały wykonane ze stali nierdzewnej i dodatkowo pokryte powłoką z tytanu. To sprawia, że owoce i warzywa nie tracą cennych witamin oraz enzymów. Elementy tnące można z łatwością zdemontować i umyć, aby pozbyć się resztek jedzenia oraz zadbać o odpowiedni poziom higieny.

 

Tryb pracy pulsacyjnej

Blender ma tryb pracy pulsacyjnej i składniki miksowane są tylko wtedy, gdy przyciśniemy plastikowy kubek. W ten sposób rozdrobnimy produkty spożywcze do takiego stopnia, jaki najbardziej nam odpowiada. To funkcja, która okazuje się przydatna zwłaszcza wtedy, gdy chcemy zmiksować twarde składniki, a tryb pracy ciągłej mógłby przyczynić się do przegrzania silnika.

 

Nie tylko do koktajli

Sprzęt nadaje się do przyrządzania zdrowych koktajli i smoothies, ale nie tylko. Możemy wykorzystać go również do mieszania drinków, a nawet kruszenia lodu, a więc zastępuje kilka różnych urządzeń. Ponadto blender pozwala na szybkie przygotowanie posiłku dla małego dziecka, sosów do potraw oraz salsy do przekąsek. Konsumentom spodobało się, że na zakup tak praktycznego urządzenia wcale nie trzeba wydawać dużej kwoty. Cena Sencor SNB 4301RD wynosi mniej niż 300 zł.

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ