Opinie o Tefal UNO A701SC84

Ostatnio aktualizowane: 23.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Osoby, które przeprowadziły test Tefal UNO A701SC84, przyznają, że jakość wykonania zestawu jest bardzo dobra. Do jego produkcji wykorzystano stal nierdzewną, czyli materiał odznaczający się elegancją i solidnością. Wewnątrz każdego garnka jest praktyczna miarka pozwalająca dokładnie odmierzyć ilość wody, jaką trzeba wlać do środka. Z boku każdego naczynia znajdują się mocne, dobrze wyprofilowane uchwyty. Jak zapewnia producent, nie nagrzewają się one.

 

Najważniejsze wady:

Trzeba odpowiednio pielęgnować naczynia, bo w innym wypadku na ich powierzchni mogą pojawić się przebarwienia. Jeśli tak się stanie, można próbować je usunąć domowymi sposobami, np. czyszcząc powierzchnię sokiem z cytryny.

 

Werdykt: 9.6/10

Zdaniem sporej liczby kupujących UNO to dobry zestaw garnków Tefal, który przyda się w każdym domu. Naczynia mają uniwersalne przeznaczenie, można z nich korzystać na każdej kuchence i w piekarniku. Każde z nich ma wyprofilowany brzeg, więc w trakcie przenoszenia np. pełnego garnka zupy istnieje znacznie mniejsze ryzyko, że się rozleje.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Elementy zestawu

W komplecie znajdują się garnki o różnej pojemności, przystosowane do przygotowywania dań dla większej, jak i mniejszej ilości osób. Zestaw zawiera garnki o średnicy 18 cm, 20 cm, 22 cm i 24 cm, a także rondel 16 cm. Do każdego naczynia dołączona jest solidnie wykonana pokrywka zrobiona z przezroczystego szkła, z mocnym uchwytem umożliwiającym sprawne podnoszenie.

Materiał wykonania

Wszystkie wchodzące w skład zestawu garnki są zrobione ze stopu stali nierdzewnej, czyli wysokiej jakości materiału. Nie jest on podatny na działanie wysokiej temperatury czy zniekształcenia. Co warto dodać, materiał wykonania jest objęty 5-letnią gwarancją producenta, co również świadczy o wytrzymałości zestawu. Solidność wykonania potwierdza jednak nie tylko producent, ale też użytkownicy wystawiający opinie Tefal UNO A701SC84.

 

Dno indukcyjne

Garnki mają grube, wielowarstwowe indukcyjne dno, które jest odporne na zniekształcenia. Dodatkowo naczynia stosunkowo szybko się nagrzewają. Dna mają grube dyski z aluminium, które gwarantuje dobrą dystrybucję ciepła i to na całej powierzchni naczynia. Mimo wysokiej jakości wykonania, cena Tefal UNO A701SC84 nie jest bardzo wysoka. Zestaw kosztuje około 350 zł. 

 

Uniwersalne przeznaczenie

Dla kupujących znaczenie ma z pewnością to, że garnki są przeznaczone do używania na wszystkich rodzajach kuchenek. Można z nich korzystać bez względu na to, jaki sprzęt mamy w swojej kuchni. Co więcej, naczynia są też przystosowane do używania w piekarniku nagrzanym do 260 st. C. Pokrywki wytrzymują temperaturę do 170 st. C.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ