Najlepszy ekspres ciśnieniowy Krups

Ostatnio aktualizowane: 21.07.24

 

Ekspresy ciśnieniowe Krups – ranking

 

 

Krups EA8808

 

Jeśli poszukujesz dobrego ekspresu ciśnieniowego, to polecamy Ci model Krups EA8808. Jest to bardzo wydajny sprzęt, który pozwoli Ci przygotować 2 porcje kawy równocześnie.

Moc urządzenia wynosi 1450 W, co zapewnia szybką pracę. Już po niecałych 2 minutach od uruchomienia, odpowiednio przygotowany napój będzie gotowy. Produkt ma również opcję mielenia ziaren, więc kawa będzie cechowała się intensywnym aromatem, który lepiej pobudzi Cię z rana. Dodatkowo, ekspres ma też opcję spieniania mleka, zatem bez problemu przygotujesz pyszne cappuccino. Urządzenie ma również opcję spersonalizowania menu, czyli w prosty sposób będziesz mógł zapisać ustawienie ulubionej kawy. Sama obsługa sprzętu jest bardzo prosta, bowiem panel sterowania jest dobrze opisany oraz czytelny. W efekcie nawet starsze osoby nie będą miały problemu z wybraniem interesujących ich funkcji. Zauważ, że ciśnienie w ekspresie wynosi 15 barów, co pozwala na przygotowanie dobrej jakości napoju.

Wiele osób doceniło to, że urządzenie ma wbudowane opcje przygotowania dowolnej kawy (cappuccino, latte, espresso, ristretto, doppio oraz americano).

 

 

 

 

Krups Roma EA8160

 

Liczna grupa klientów wybrała model Krups Roma EA8160, czyli elegancki ekspres ciśnieniowy, który pozwala na przygotowanie ulubionego napoju w kilka minut. Moc sprzętu wynosi 1450 W, zatem mamy zapewnioną wydajną pracę maszyny.

Atutem produktu jest możliwość zmielenia ziaren tuż przed przyszykowaniem kawy, co przekłada się na intensywny aromat. Dodatkowo, urządzenie ma również funkcję spieniania mleka, więc bez problemu przygotujemy dobre cappuccino. Zauważ, że produkt posiada czytelne menu, na którym w prosty sposób wybierzemy interesującą nas opcję pracy. Maszyna posiada również możliwość zapisania ulubionych trybów pracy, tak by dużo łatwiej było je wybrać na panelu. Ekspres ma również funkcję przygotowania espresso, ristretto, doppio oraz cappuccino. Warto dodać, że niewielkie gabaryty ekspresu sprawiają, że jego przechowywanie w kuchni jest bardzo proste. Specjalny system grzewczy Thermoblock gwarantuje, że każda kawa, niezależnie od godziny zaparzenia, będzie miała odpowiednią temperaturę.

Liczna grupa konsumentów doceniła mnogość funkcji, które pozwalają na szybsze przygotowanie ulubionego napoju. Jak podają użytkownicy, duża moc produktu sprawia, że kawa gotowa jest już po kilku minutach od uruchomienia.

 

 

 

 

Krups EA8108

 

Model Krups EA8108 to wysokiej jakości ekspres do kawy, na którego zakup zdecydowało się wielu konsumentów. Spowodowane jest to dużą mocą (1450 W) oraz wydajną pracą. Maszyna bowiem, jest w stanie przygotować intensywny w smaku napój już w kilka minut.

Do zalet prezentowanego urządzenia zaliczamy jego elegancki design, który na pewno dopasuje się do wnętrza każdej kuchni. Równocześnie, produkt odznacza się niewielkimi gabarytami, więc bez trudu ulokujemy go nawet w małej kuchni. Ekspres ma wbudowany młynek do kawy, który posiada 3 poziomową regulację stopnia zmielenia. Dzięki temu kawa zawsze będzie intensywna. Atutem jest czytelny panel sterowania, na którym w łatwy sposób wybierzemy interesujący nas tryb pracy. Każdy użytkownik będzie mógł samodzielnie wybrać wielkość napoju oraz intensywność smaku. Co więcej, produkt ma możliwość zapisania ulubionych ustawień.

Wiele osób, które zakupiło urządzenie jest z niego zadowolona, gdyż pozwala ono na szybkie przygotowanie napoju. Co więcej, w opinii licznej grupy konsumentów ten elegancki ekspres do kawy Krups w dobrej cenie, to sprzęt godny polecenia.

 

 

 

 

Jaki ekspres ciśnieniowy Krups wybrać?

 

Dla wielu z nas dzień rozpoczyna się dopiero po wypiciu ulubionej kawy, która dostarczy nam niezbędnej energii. Jak podają eksperci, najlepszy napój przygotowujemy przy pomocy ekspresu ciśnieniowego. Ważne jest jednak to, by zakupić odpowiednio wydajny sprzęt, który pozwoli na szybką i wydajną pracę. Jeśli nie wiesz, jak dokonać takiego wyboru, zachęcamy do przeczytania naszego poradnika. Po jego lekturze będziesz wiedzieć, jakie cechy mają najlepsze ekspresy ciśnieniowe Krups dostępne na rynku.

Krups jest znaną, godną polecenia marką. Producent ten zasłynął na rynku międzynarodowym z dobrych jakościowo ekspresów do kawy, które wykonano z solidnych materiałów. Urządzenia tej firmy cechują się eleganckim designem oraz tym, że zostały wykonane z dużą dbałością o szczegóły. Dzięki temu możemy mieć pewność, że przyrządzona kawa będzie dobrze smakować.

Pamiętaj też, że na rynku dostępnych jest kilka typów ekspresów ciśnieniowych, do których zaliczamy: kawiarki, modele ręczne oraz automatyczne. Model ręczny zazwyczaj posiada specjalny przycisk, który należy przytrzymać, aby w sprzęcie wytworzyło się ciśnienie. Z kolei w modelach automatycznych, czynność ta wykonywana jest automatycznie. Zaś praca kawiarek polega na zagotowaniu znajdującej się wewnątrz wody na kuchence.

Najważniejszym parametrem jest moc ekspresu. To od tej wartości zależy, jak szybko sprzęt będzie pracował. Dodatkowo, urządzenia o niewielkiej ilości watów potrzebują kilkuminutowej przerwy między zaparzeniami, co na pewno utrudni Ci przygotowanie kawy dla większej grupy osób. Najlepszy ekspres do kawy Krups w 2024 roku powinien mieć między 800 W a 1500 W. Najlepszą inwestycję będzie wybór urządzenia o możliwie największej mocy.

Kolejną rzeczą jest sposób obsługi modelu. W tym poradniku chcielibyśmy polecić Ci zainwestowanie w sprzęt o czytelnym panelu sterowania, na który składają się duże, dobrze opisane przyciski. Obecnie wiele urządzeń posiada liczne funkcje, takie jak przygotowanie specjalnego typu kawy czy dostosowanie temperatury. Dlatego ważny jest prosty i intuicyjny system obsługi. Polecamy urządzenia, które pozwolą Ci dostosować wielkość przygotowanego napoju oraz jego intensywność.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ