Najlepszy parowar Tefal

Ostatnio aktualizowane: 23.04.24

 

Parowary Tefal – Ranking

 

 

Tefal VS 4003

 

W naszym zestawieniu chcielibyśmy zaprezentować Ci model Tefal VS 4003. Jest to parowar składający się z trzech pojemników, których łączna pojemność wynosi 10,3 litra. Dzięki funkcji Vitamin+ możemy mieć pewność, że nasze posiłki zachowają wszystkie wartości odżywcze.

Model ten zajmuje bardzo mało miejsca podczas przechowywania, dzięki możliwości włożenia jednego pojemnika w drugi. Posiada on specjalną konstrukcję, która sprawia, że zapachy i aromaty gotowanych dań się nie mieszają. Obsługę sprzętu ułatwiają wyświetlacz LCD oraz timer z funkcją wyłączania po zakończeniu pracy. Urządzenie wyposażone jest również w funkcję opóźnionego startu i podtrzymywania ciepła oraz automatycznie sygnalizuje brak wody.

Wraz z przyrządem, w zestawie otrzymamy książkę z przepisami, 2 tacki do gotowania potraw w sosie 4 szklane pojemniki do przygotowywania deserów lub ryżu. Moc sprzętu wynosi 1800 W. Konsumenci pozytywnie oceniają ten produkt i w swoich opiniach podkreślają, że jest on bardzo wytrzymały i solidnie wykonany. Dodatkową zaletą jest to, że można go łatwo wyczyścić.

 

 

 

 

Tefal VC1401

 

Nasze zestawienie nie byłoby kompletne bez modelu Tefal VC1401. Jest to parowar Tefal w dobrej cenie, składający się z dwóch pojemników o łącznej pojemności 6 litrów.

Dzięki kompaktowym rozmiarom, model ten można łatwo przechowywać. Dodatkowym ułatwieniem jest możliwość wkładania jednego pojemnika w drugi. Wraz z urządzeniem, w zestawie otrzymamy pojemniki na ryż i sosy. Jego użytkowanie bardzo usprawnia timer, który wyłączy sprzęt po zakończeniu gotowania. Co więcej, parowar samodzielnie sygnalizuje brak wody. Moc urządzenia wynosi 900 W i dostępne jest ono w kolorze srebrno-czarnym.

Osoby, które zdecydowały się na zakup tego sprzętu, zgodnie twierdzą, że jest to przyzwoity produkt dostępny za rozsądną cenę. Poza tym, użytkownikom przypadła do gustu jego prosta obsługa oraz łatwość czyszczenia.

 

 

 

 

Tefal Vitacuisine Compact VS400333

 

W naszym rankingu nie może zabraknąć także modelu Tefal Vitacuisine Compact VS400333. Parowar ten składa się z 3 pojemników o łącznej pojemności 10,3 litra.

Model ten jest bardzo wygodny w przechowywaniu, gdyż jego pojemniki można łatwo złożyć. Dzięki specjalnej konstrukcji, aromaty potraw z poszczególnych tacek nie mieszają się. Co więcej, ich owalny kształt umożliwia przygotowywanie ryb.

Wraz z urządzeniem, w zestawie otrzymamy 2 tacki do gotowania potraw w marynatach, 4 szklane, zamykane kubeczki do przygotowania deserów, musów i ryżu oraz książkę kucharską z przepisami na dania na parze.

Sprzęt wyposażony jest w wyświetlacz LCD oraz timer, który wyłącza urządzenie po zakończeniu pracy. Dodatkowo, posiada on funkcję opóźnionego startu od 15 min do 4 godzin, opcję podtrzymywania ciepła oraz sygnalizację braku wody. Moc przyrządu to 1800 W.

Warto wziąć także pod uwagę bardzo pozytywne opinie użytkowników na temat modelu Tefal Vitacuisine Compact VS400333, które sprawiają, że sprzedaje się on bardzo szybko. Konsumenci doceniają przede wszystkim jego trwałość i łatwość w użytkowaniu.

 

 

 

 

Jaki parowar Tefal wybrać?

 

Wraz z modą na zdrowe odżywianie i prowadzenie aktywnego trybu życia, dużą popularność zyskało przygotowywanie posiłków na parze. Taką możliwość oferują nam parowary, w których szybko i łatwo przyrządzimy ulubione dania. W sprzedaży znajduje się bogata oferta tego typu sprzętów, co z pewnością nie ułatwia nam wyboru. Dlatego przygotowaliśmy ten poradnik, który podpowie Ci, na co zwrócić uwagę podczas zakupów. Na końcu znajdziesz także ranking, w którym zamieściliśmy trzy najlepsze parowary Tefal.

Tefal to znana na całym świecie marka, która słynie z produkcji naczyń pokrytych nieprzywierającą powłoką teflonową. W ofercie firmy znajdziemy nie tylko garnki i patelnie, ale również żelazka, roboty kuchenne, grille czy frytkownice. Najlepszy parowar Tefal w 2024 roku jest innowacyjny i dostosowany do wymagań użytkowników, którzy cenią jego wysoką jakość i niezawodność.

Parowar składa się z podstawy wypełnianej wodą oraz kilku plastikowych lub metalowych pojemników, ustawianych jeden na drugim. Po włączeniu sprzętu generuje on parę, która ogrzewa umieszczoną w pojemnikach żywność. Kupując nowe urządzenie, warto zainwestować w taki model, w którym przygotujemy obiad dla całej rodziny. Im więcej pojemników będzie posiadał przyrząd, tym więcej składników można przygotować za jednym razem.

Ważna jest również moc urządzenia, od której zależy szybkość gotowości do pracy. Im większa moc, tym parowar prędzej zagotuje wodę. W sprzedaży dostępne są sprzęty o mocy w zakresie od 400 do nawet 2000 W. Istotne jest również zużycie energii. Kupując produkt z myślą o oszczędności, warto zainteresować się modelami o większej mocy, które posiadają system wyłączenia poboru prądu po nagrzaniu wody do odpowiedniej temperatury.

Miejmy na uwadze również wyposażenie dodatkowe. Poza standardowymi elementami budowy, parowar może być wyposażony w elementy, takie jak tacki ociekowe, kubeczki do deserów, aromatyzer do ziół, schowek na kabel czy ekran LCD. Urządzenia mogą posiadać również dodatkowe funkcje, w tym na przykład automatyczny timer, przyspieszony start czy funkcję trzymania ciepła.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ