Opinie o Bosch TAT 3A011

Ostatnio aktualizowane: 23.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Toster ma regulowaną moc opiekania, więc można dostosować jego ustawienia w zależności od tego, czy chcemy, aby kanapki były mocno wypieczone czy wręcz przeciwnie. Na komfort użytkowania dobry wpływ ma to, że wysokość rusztu można regulować i w ten sposób dostosować toster do wielkości kromek, jakie wkładamy do środka. Prezentowany model ma też specjalny ruszt przystosowany do opiekania bułeczek.

 

Najważniejsze wady:

Urządzenie jest zasilane sieciowo, a przewód jest stosunkowo krótki. W związku z tym trzeba dobrze zaplanować, w jakim miejscu ustawimy sprzęt. Musi się on znajdować blisko gniazdka, aby móc bez trudu podłączyć go do źródła zasilania.

 

Werdykt: 9.7/10

Bosch TAT 3A011 to dobry toster pozwala na szybkie przygotowanie smacznych kanapek np. na śniadanie albo na kolację. Praktycznym rozwiązaniem jest specjalna szufladka, do której spadają wszystkie okruchy. Można łatwo ją wyjąć i w dosłownie kilka sekund usunąć to, co znajduje się w środku.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Ustawienie intensywności grzania

Dostępne w Internecie opinie o Bosch TAT 3A011 są z reguły pozytywne, a użytkownicy przyznają, że sprzęt ma zdecydowanie więcej zalet, aniżeli wad. Do jego atutów można zaliczyć m.in. to, że ma regulowaną intensywność opiekania. Moc można ustawić na 825 W do 980 W. Co więcej, model ma nie tylko funkcję opiekania chleba, ale też podgrzewania zimnego pieczywa np. takiego, które niedawno wyciągnęliśmy z zamrażalki.

Bezpieczeństwo użytkowania

Sprzęt jest bezpieczny w użytkowaniu, bo jeśli dojdzie do przypadkowego zablokowania pieczywa, toster automatycznie się wyłącza. W efekcie nie dochodzi do sytuacji, w której możemy poparzyć dłonie. Nie musimy starać się szybko wyciągać kanapek z uwagi na to, że boimy się ich przypalenia. 

 

Praktyczne rozwiązania

Toster ma specjalną szufladkę, do której zbierają się okruchy. Dzięki temu, że gromadzą się one w jednym miejscu, ich usunięcie jest zdecydowanie łatwiejsze i mniej czasochłonne. Ponadto urządzenie ma taki kształt, aby można było łatwo zwinąć kabel. To z kolei ułatwia przechowywanie sprzętu. Należy dodać, że model ma wysuwany ruszt, więc przy jego użyciu można opiekać nie tylko zwykłe kromki, ale także bułeczki. Test Bosch TAT 3A011 wykazał, że zastosowane przez producenta rozwiązania wpływają pozytywnie na komfort użytkowania tostera. 

 

Prosty design

Cena Bosch TAT 3A011 jest jednym z elementów, na który kupujący zwracają największą uwagę. Niemniej jednak poza tym, ile kosztuje sprzęt, liczy się także jego wygląd, szczególnie dla osób, które urządziły kuchnię w odpowiedni sposób i chcą, aby wszystko w niej do siebie pasowało. Toster łatwo dopasować do innych urządzeń, bo ma on jasną obudowę. Znajduje się na niej tylko małe logo producenta, poza tym nie ma żadnych dodatków. Produkt ma kompaktowe wymiary, więc okazuje się praktyczny także w niewielkiej kuchni. Jednocześnie w tosterze mieszczą się 2 kanapki.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ