Opinie o Bosch TFB3302V

Ostatnio aktualizowane: 23.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Grill elektryczny ma dużą moc i dodatkowo szybko się nagrzewa. Nie trzeba zbyt długo czekać, aby móc przygotować na nim jedzenie. Co więcej, test Bosch TFB3302V dowiódł, że sprzęt długo utrzymuje wysoką temperaturę. Na grillu można przygotowywać zdrowe potrawy bez użycia tłuszczu. Nadaje się on do przyrządzania zarówno mięs, jak i różnego rodzaju warzyw. 

 

Najważniejsze wady:

Producent zapewnia o tym, że płyty grillowe można łatwo zdjąć. Część osób, które zdecydowały się kupić ten sprzęt przyznaje jednak, że jest to trudne zadanie. Elementy te nie są odpowiednio dopasowane do znajdujących się na urządzeniu zatrzasków.

 

Werdykt: 9.4/10

Bosch TFB3302V ma moc równą 1800 W i jest uznawany za efektywnie działający sprzęt. Ten grill elektryczny można wykorzystać do przygotowywania różnego rodzaju dań, w tym nie tylko obiadów, ale też śniadań i kolacji. Model ma kompaktowe wymiary i został tak skonstruowany, aby możliwe było wygodne zwinięcie kabla i jego przechowywanie.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wymiary

Grill elektryczny ma wymiary równe: 12 cm x 39 cm x 32,5 cm. Nie jest on zbyt duży, dlatego nie powinno być problemu z jego przechowywaniem. Sprzęt nie zajmuje dużo miejsca na blacie, więc sprawdzi się także w mniejszej kuchni. Powierzchnia grzania to: 31 cm x 22 cm, więc za jednym razem można ułożyć na płycie stosunkowo dużo jedzenia i przyrządzić np. mięso czy rybę dla kilku osób. Sprzęt jest polecany zarówno dla ludzi mieszkających samotnie albo tylko z partnerem czy partnerką, jak i dla rodzin z dziećmi. Na grillu elektrycznym można przyrządzić smaczne przekąski dla większej liczby osób, więc przydaje się on podczas spotkań ze znajomymi. 

Łatwe czyszczenie

Konsumenci zainteresowani zakupem grilla elektrycznego wskazują, jak bardzo ważne jest dla nich to, aby był on łatwy w czyszczeniu. Zamieszczone w Internecie opinie o Bosch TFB3302V potwierdzają, że pielęgnacja opisywanego modelu nie jest trudna. Wynika to z tego, że płyty grzejne są pokryte specjalną powłoką, która skutecznie zapobiega przywieraniu jedzenia. Dodatkowo sprzęt ma specjalny rowek, który odprowadza nadmiar tłuszczu. Nie gromadzi się on na jedzeniu i płytach grzewczych, co nie tylko ułatwia późniejsze czyszczenie urządzenia, ale też pozytywnie wpływa na kaloryczność posiłków. Są one mniej tłuste i nie stanowią tak dużego obciążenia dla żołądka. 

 

Możliwość regulacji temperatury

Grill elektryczny marki Bosch daje możliwość płynnej regulacji temperatury. W efekcie nie ma żadnych problemów z tym, aby dopasować urządzenie idealnie do typu przygotowywanej aktualnie potrawy. Dodatkowo należy wspomnieć, że sprzęt ma zintegrowany włącznik i wyłącznik z lampką kontrolną. Dzięki niej można łatwo sprawdzić, czy grill osiągnął odpowiednią temperaturę i dowiedzieć się, kiedy ustawić na nim jedzenie. 

 

Atrakcyjny design

Obudowa ma srebrno-czarne wykończenie, dlatego prezentuje się elegancko i prosto zarazem. Urządzenie łatwo dopasować do innych sprzętów kuchennych, a także wystroju pomieszczenia i znajdujących się tam dodatków. Model ma wygodny uchwyt, który nie nagrzewa się w trakcie pracy i pozwala na szybkie podniesienie pokrywy. Biorąc pod uwagę wszystkie zalety omawianego modelu można dojść do wniosku, że cena Bosch TFB3302V nie jest wysoka.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ