Opinie o Graphite Ambition

Ostatnio aktualizowane: 23.06.24

 

Najważniejsze zalety:

To dobra patelnia grillowa przeznaczona do różnego rodzaju kuchenek. W związku z tym odznacza się ona uniwersalnością i m.in. z tego powodu stanowi dobry pomysł na prezent. Patelnia jest pokryta specjalną dwuwarstwową powłoką ILAG Basic, która skutecznie chroni przed przywieraniem jedzenia. W rezultacie potrawy się nie przypalają, smażenie okazuje się prostsze, a czyszczenie naczynia jest zdecydowanie mniej czasochłonne.

 

Najważniejsze wady:

Niektórzy konsumenci w swoich opiniach zaznaczają, że dno nie jest dostatecznie wyżłobione. Z tego też względu podczas smażenia trzeba niekiedy używać więcej tłuszczu. Ta wada jest zauważana szczególnie przez osoby dbające o kaloryczność przygotowywanych potraw.

 

Werdykt: 9.6/10

Przeprowadzony przez użytkowników test Graphite Ambition potwierdził, że w tym przedziale cenowym trudno znaleźć równie dobrą patelnię o uniwersalnym przeznaczeniu. Produkt jest zrobiony z odlewanego aluminium, czyli materiału, który nie jest podatny na zniekształcenia na skutek działania wysokiej temperatury.

 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Podstawowe dane

Dokładne wymiary prezentowanej patelni grillowej to: szerokość – 26 cm, długość – 26 cm i wysokość – 4 cm. Produkt waży ok. 2 kg, dlatego jego przenoszenie nie powinno być męczące. Osoby, które zdecydowały się kupić ten model przyznają, że łatwo się go przechowuje, nawet w małej kuchni. Ma on standardowe wymiary. 

Wygodna rękojeść

Aspektem, na który zwracają uwagę konsumenci zainteresowani nabyciem nowej patelni jest nie tylko cena Graphite Ambition. Duże znaczenie ma dla nich także rękojeść, bo prawie każdy ceni sobie komfort użytkowania. Jeśli uchwyt jest dobrze wyprofilowany i solidnie zrobiony, łatwo przenosi się nawet gorącą patelnię, na której znajduje się przygotowana wcześniej potrawa. Prezentowany model ma rękojeść pokrytą specjalnym materiałem Soft Touch. Gwarantuje on przede wszystkim pewny chwyt. Ponadto warto wspomnieć, że rączka się nie nagrzewa, a w związku z tym ryzyko poparzenia dłoni podczas przenoszenia jest bardzo małe.

 

Powłoka ILAG Basic

Każdy chyba doceni specjalną powłokę, której celem jest ogólna poprawa trwałości produktu. Dzięki ILAG Basic nie trzeba się martwić o to, że ustawione na patelni jedzenie będzie szybko przywierało do powierzchni ścianek i dna i konieczne okaże się użycie zbyt dużej ilości tłuszczu. Gładka powłoka gwarantuje też, że łatwiej będzie nam zachować produktu w czystości. Oczywiście do pielęgnacji patelni grillowej najlepiej wybierać delikatne detergenty i miękkie gąbeczki. W przypadku uporczywych zabrudzeń najlepiej namoczyć chwilę naczynie, a dopiero później przystąpić do jego czyszczenia. 

 

Uniwersalne przeznaczenie

Trzeba przyznać, że w większości w Internecie publikowane są pozytywne opinie o Graphite Ambition. Dlaczego ta patelnia grillowa zdobywa dobre recenzje? Wpływ na to ma m.in. jej uniwersalność. Trzeba podkreślić, że produkt jest dostosowany do wszystkich rodzajów kuchenek. Z patelni można z powodzeniem korzystać na kuchence ceramicznej, elektrycznej, gazowej i indukcyjnej. Bez względu na to, jaki sprzęt mamy w swoim domu, możemy zdecydować się na ten produkt. Oznacza to też, że będziemy mogli z niego korzystać także w podróży, np. wybierając się z rodziną na samodzielnie organizowane wakacje.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ