Opinie o Philips HD9140/91

Ostatnio aktualizowane: 23.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Kupujący docenili parowar Philips przede wszystkim za bezpieczne i komfortowe użytkowanie. W komplecie otrzymujemy 3 pojemniki o różnej wielkości, więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby przyrządzić kilkuskładnikowe danie. Ważne jest to, że gotowanie nie zajmuje dużo czasu. Poza tym sprzęt ma dużą moc i można go łatwo napełnić wodą.

 

Najważniejsze wady:

Długość przewodu zasilającego wynosi ok. 1 m. Jak wykazały opublikowane na temat modelu Philips HD9140/91 opinie, przez to możemy mieć problem z ustawieniem urządzenia we wcześniej wybranym miejscu. Musi się ono znajdować w pobliżu gniazdka.

 

Werdykt: 9.5/10

Sprzęt nie jest pozbawiony wad, ale na pewno przyda się w kuchni. Z jego pomocą można przyrządzić zdrowy posiłek pełen witamin i minerałów nie poświęcając na to bardzo dużo czasu. Całkowita moc parowaru wynosi 900 W. Pojemność pojemników to kolejno: 2,5 l, 2,6 l oraz 3,5 l. Trzeba dodać, że cena Philips HD9140/91 została uznana za korzystną.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Praktyczność

Urządzenie uważa się za praktyczne. Daje ono możliwość przyrządzenia posiłków pełnych witamin i minerałów, które są mało kaloryczne. Aby dodać daniom więcej aromatu możemy wykorzystać dodatkowy pojemnik znajdujący się w zestawie, czyli aromatyzer. Umieszcza się w nim przyprawy i zioła, nie ma potrzeby mieszania ich bezpośrednio ze składnikami dania. Sprzęt jest wyposażony w elektroniczny programator, który znacząco ułatwia kontrolowanie czasu przyrządzania posiłku. Nie ma ryzyka, że warzywa i inne produkty spożywcze będą niedogotowane. Ponieważ pojemniki zostały przystosowane do mycia w zmywarce, nie będziemy mieć problemu z utrzymaniem ich w czystości.

Nieskomplikowana obsługa

Z obsługą parowaru poradzi sobie każdy z nas, co potwierdzają osoby, które do tej pory nie używały podobnych urządzeń. W dolnej części konstrukcji jest panel sterowania, na który składa się duży i czytelny wyświetlacz, jak również dobrze oznaczone przyciski (nie ma wątpliwości, do czego służy każdy z nich). Specjalny test Philips HD9140/91 udowodnił, że sprzęt można przygotować do pracy w kilka minut. W razie potrzeby możemy włączyć jeden z zaprogramowanych trybów pracy, żeby uniknąć samodzielnego dostosowywania czasu gotowania do poszczególnych produktów spożywczych. Jeśli w parowarze będzie zbyt mało wody, zostaniemy o tym poinformowani za sprawą wskaźnika, więc można szybko uzupełnić jej poziom. Na uwagę zasługuje też sygnał informujący o konieczności odkamienienia sprzętu. Daje to gwarancję, że urządzenie będzie sprawnie działać przez długi czasu, bo zalegający na najważniejszych częściach budowy osad zostanie w odpowiednim czasie usunięty, dzięki czemu nie dojdzie do niespodziewanej awarii.

 

Wygodne przechowywanie

Poza samymi pojemnikami do gotowania na parze w komplecie ze sprzętem znajdziemy też: podstawkę na jajka, aromatyzer oraz osobny pojemnik do przyrządzania zup. Jednak wszystkie te akcesoria nie zajmą zbyt dużo miejsca w szafce, bo można je włożyć jedno w drugie. W podstawie parowaru jest też praktyczny schowek na przewód, więc możemy go w odpowiedni sposób zabezpieczyć. Model marki Philips jest bardzo dobrym wyborem w szczególności dla osób mających niewielką kuchnię, w której wolna przestrzeń do przechowywania naczyń i sprzętów jest ograniczona. Trzeba też wspomnieć o tym, że urządzenie ma kompaktowe wymiary.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ