Opinie o Tefal Duetto A7040684 28cm

Ostatnio aktualizowane: 21.07.24

 

Najważniejsze zalety:

Model Duetto A7040684 to dobra patelnia Tefal, którą wśród innych naczyń wyróżnia przede wszystkim wysoka jakość wykonania. Trwałość produktu jest potwierdzona nie tylko przez producenta, ale też przez zadowolonych z zakupu konsumentów. Wskazują oni, że patelnia szybko i równomiernie się nagrzewa. Uchwyt jest mocny i dobrze wyprofilowany. Naczynie okazuje się stosunkowo lekkie.

 

Najważniejsze wady:

Należy pamiętać o tym, aby delikatnie obchodzić się z patelnią. Do mieszania potraw trzeba używać tylko drewnianych łyżek. Osoby, które korzystały ze zwykłych sztućców, zauważyły po czasie, że na powierzchni pojawiły się zarysowania.

 

Werdykt: 9.6/10

Pozytywne opinie Tefal Duetto A7040684 28cm zachęcają do zdecydowania się na inwestycję w ten model. Patelnia jest zrobiona ze stali nierdzewnej, na produkt udzielana jest 10-letnia gwarancja. Średnica naczynia wynosi 28 cm. 

 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Dno indukcyjne i powłoka nieprzywierająca

Patelnia ma specjalne dno indukcyjne wykazujące odporność na zniekształcenia i uszkodzenia mechaniczne. Naczynie równomiernie i stosunkowo szybko się nagrzewa, więc przygotowywanie w nim dań jest wygodne. Patelnia jest pokryta specjalną nieprzywierającą powłoką zrobioną z dobrej jakości aluminium (Power Resist). Zapobiega ona przypalaniu się jedzenia i dzięki niej pielęgnacja naczynia jest łatwiejsza. Co warto wiedzieć, dzięki tej powłoce możliwe jest ograniczenie ilości tłuszczu używanego zwykle do przygotowywania np. mięsnych potraw.

Technologia Thermo-spot

Nie chcesz już dłużej zastanawiać się, czy patelnia jest dobrze nagrzana? Wybierz model firmy Tefal A7040684. Ma on specjalny wskaźnik Thermo-Spot, który znajduje się na środku naczynia. Kiedy dno osiągnie odpowiednią temperaturę do rozpoczęcia smażenia, zobaczysz to na wskaźniku (zabarwi się on na czerwono). 

 

Wysoka jakość wykonania

Konsumenci przeprowadzający dokładny test Tefal Duetto A7040684 28cm i mający to naczynie już długo w swoim domu, potwierdzają, że jakość jego wykonania jest zadowalająca. Do produkcji patelni wykorzystano dobry gatunkowo stop stali nierdzewnej. Dowodem na trwałość produktu jest udzielana przez producenta 10-letnia gwarancja.

 

Szerokie możliwości zastosowania

Opisywana przez nas patelnia jest przystosowana do używania na wszystkich rodzajach kuchenek. Można się na nią zdecydować, bez względu na to, czy mamy sprzęt gazowy, elektryczny czy indukcję. Dodatkowo warto wiedzieć, że naczynie można wkładać do piekarnika. Cena Tefal Duetto A7040684 28cm nie przekracza 100 zł, co również wpływa dobrze na popularność produktu.

 

Klasyczny design

Sporo osób kompletując kuchenne wyposażenie, stawia nie tylko na solidność produktów, ale też ich estetykę. Prezentowana patelnia teflonowa od zewnątrz jest srebrna, a w środku ma ciemną powłokę. Naczynie wygląda elegancko i pasuje do każdej kuchni i znajdujących się w niej przedmiotów. Patelnia ma dobrze wyprofilowaną rękojeść, która nie nagrzewa się w trakcie gotowania (zabezpieczenie przed poparzeniem).

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ