Opinie o Zelmer 37Z010

Ostatnio aktualizowane: 23.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Parowar jest solidny i łatwy w obsłudze. Ma on kilka przydatnych funkcji, które zwiększają komfort użytkowania. Po tym, jak przeprowadzono test Zelmer 37Z010 okazało się, że z pomocą sprzętu można w krótkim czasie przygotować pożywny posiłek nawet dla 4 osób. Model jest praktyczny i z pewnością przyda się w kuchni.

 

Najważniejsze wady:

W instrukcji obsługi umieszczono wskazówkę dotyczącą czasu gotowania poszczególnych składników potrawy. Jednak nie zawsze warto się nimi sugerować, bo często okazuje się, że warzywa czy podobne produkty spożywcze są niedogotowane.

 

Werdykt: 9.7/10

Parowar Zelmer ma moc równą 900 W, a jego całkowita pojemność wynosi 9 l. Wyposażono go w kilka automatycznych programów gotowania ułatwiających odpowiednie przygotowanie warzyw, mięsa czy ryżu. Urządzenie jest sterowane elektronicznie, ma czytelny wyświetlacz LCD. Znajdują się przy nim dobrze opisane przyciski, jak również pokrętło.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Aromatyzer

W zestawie razem ze sprzętem znajdziemy 3 duże pojemniki do gotowania, osobny pojemnik na ryż, a także specjalną podstawkę na jajka. Otrzymujemy ponadto aromatyzer, w którym możemy umieścić swoje ulubione potrawy czy zioła. Dzięki niemu danie będzie smaczne i bardziej aromatyczne. To bardzo duże udogodnienie. Za sprawą tego niewielkiego pojemniczka możliwe jest przyrządzenie dań o bardziej intensywnym smaku. Możemy też wykorzystać je do gotowania świeżych ziół.

Wiele przydatnych funkcji

Jak wykazały opinie o Zelmer 37Z010, konsumentom bardzo spodobała się duża ilość przydatnych funkcji. Jedną z nich jest elektroniczny minutnik, który pozwala na ustawienie czasu gotowania dania i ułatwia kontrolowanie go. Ważne jest to, że urządzenie samo informuje o braku wody w zbiorniku, a także o gotowości do pracy. Nie musimy się więc zastanawiać, kiedy możemy rozpocząć gotowanie posiłku. Należy dodać, że parowar ma też funkcję podtrzymywania ciepła potrawy, dlatego nie wystygnie ona tuż po przyrządzeniu i nie będzie wymagać podgrzewania (co mogłoby negatywnie wpłynąć na jej smak). Ponieważ w komplecie jest podstawka na jajka, możemy je ugotować w tym samym czasie, co pozostałe składniki dania. W ten sposób można zaoszczędzić dużo czasu.

 

Bezpieczeństwo użytkowania

Używając parowaru nie trzeba martwić się o swoje bezpieczeństwo. Sprzęt ma zabezpieczenie przed przegrzaniem, dlatego nie ulegnie awarii na skutek gotowania potrawy przez stosunkowo długi czas. Co więcej, wyposażono go również w zabezpieczenie przed włączeniem, gdy w zbiorniku nie ma wody. Urządzenie stoi stabilnie na kuchennym blacie i nie przesuwa się. Obudowa wykazuje odporność na uszkodzenia mechaniczne, a pojemniki do gotowania zostały wykonane z solidnego plastiku bez toksycznych substancji w składzie. Z tego względu podczas przyrządzania potrawy nie są uwalniane związki, które mogłyby mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie.

 

Łatwe mycie

Bardzo często jest tak, że przed zakupem naczyń czy nowoczesnych sprzętów do gotowania sprawdzamy, czy są one łatwe do utrzymania w czystości. Pod tym względem model marki Zelmer zasługuje na wyróżnienie. Po przyrządzeniu posiłku wystarczy opróżnić wszystkie wykorzystane do gotowania pojemniki i starannie opłukać je pod bieżącą wodą (zwykle nie ma potrzeby mycia ich gąbką czy używania płynu do naczyń). To zachęciło wiele osób do zakupu, podobnie jak atrakcyjna cena Zelmer 37Z010.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ