Opinie o Zelmer ZHM1264S

Ostatnio aktualizowane: 23.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Funkcjonalny robot kuchenny Zelmer ZHM1264S ułatwi przygotowanie smacznych deserów i innych dań. W zestawie ma on wszystkie przydatne do pracy akcesoria: końcówkę do ubijania, trzepaczkę, łopatkę samozgarniającą i do wyciągania ciasta z misy, a także tarczę przecierającą. Każdy ze wspomnianych akcesoriów jest wykonany z najwyższą starannością. Wymiana końcówek przebiega płynnie, nie ma z tym żadnych problemów.

 

Najważniejsze wady:

Ustawiając wysokie obroty trzeba być przygotowanym na to, że urządzenie będzie generowało mało przyjemny hałas. Zaleca się, aby nie używać sprzętu wcześnie rano, kiedy inni domownicy jeszcze śpią.

 

Werdykt: 9.6/10

Zelmer ZHM1264S to tani mikser planetarny, na którego zakup decyduje się sporo osób. Jego popularność nie wynika jednak tylko z atrakcyjnej ceny, ale przede wszystkim wysokiej jakości wykonania i funkcjonalności. Sprzęt można ustawić na jeden z pięciu poziomów prędkości i łatwo dostosować do aktualnych potrzeb.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Misa

Mikser jest dostępny w komplecie z misą o pojemności równej 3 l. Mieści się w niej sporo składników, więc opisywany model będzie dobrym wyborem także dla konsumentów, którzy zwykle przygotowują jedzenie dla większej grupy osób. Jakość wykonania misy jest bardzo dobra, co potwierdza też test Zelmer ZHM1264S. Użytkownicy, którzy go przeprowadzali, sprawdzali zarówno efektywność działania sprzętu, jak i jego wytrzymałość. Aby ułatwić pracę z mikserem producent dołączył do kompletu stojak. Misę można na nim ułożyć i dzięki temu nie trzeba trzymać urządzenia cały czas w dłoni, aby móc dokładnie wymieszać wszystkie składniki. 

Regulowana prędkość pracy

Mikser ma moc równą 400 W, która wystarcza do tego, aby spokojnie poradzić sobie z przygotowywaniem różnego rodzaju potraw. Robot kuchenny ma regulowaną prędkość pracy (5 poziomów), a zmiana pracy przebiega płynnie. Dodatkowo użytkownik może skorzystać z trybu Turbo, który aktywuje najszybsze obroty silnika. Tej opcji warto użyć, jeśli w misie znajduje się sporo składników i chcemy mieć pewność, że zostaną one dobrze ze sobą połączone. Opinie o Zelmer ZHM1264S potwierdzają, że tryb Turbo dobrze się sprawdza.

 

Wymienne elementy

Do miksera dołączono trzepaczki wykonane ze stali nierdzewnej. Ten materiał jest gładki, odporny na zniekształcenia i łatwy w pielęgnacji. Korzystanie z urządzenia jest bezpieczne, bo elementy wymienne są dobrze zabezpieczone przed przypadkowym odłączeniem w trakcie pracy. 

 

Prosty design

Nie trzeba inwestować wiele pieniędzy, aby kupić ładnie wyglądające urządzenie. Cena Zelmer ZHM1264S wynosi około 150-200 zł w zależności od sklepu. Sprzęt wygląda prosto, na białej obudowie nie ma zbędnych dodatków, są tylko obrazki ułatwiające obsługę, logo producenta i oznaczenia poziomów prędkości. Warto też dodać, że mikser jest łatwy w obsłudze. Nawet nie czytając dokładnie instrukcji, wiadomo, jak korzystać z urządzenia.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ