Najlepsza frytkownica beztłuszczowa Philips

Ostatnio aktualizowane: 28.05.24

 

Frytkownice beztłuszczowe Philips – ranking

 

 

Philips Airfryer HD9240/90

 

Wszystkim wielbicielom frytek polecamy model Philips Airfryer HD9240/90. Jest to wysokiej klasy frytkownica beztłuszczowa, która pozwala na przygotowanie dietetycznej wersji frytek. W czasie pracy maszyna wykorzystuje ciepłe powietrze, które podgrzewa znajdujące się w środku produkty. Moc urządzenia to aż 2100 W, co gwarantuje krótki czas pracy.

Innowacyjna technologia sprzętu pozwala na smażenie, pieczenie i grillowanie wielu różnych potraw. Dodatkowo, szczelne zamknięcie pozwala na zredukowanie zapachów. Pojemność produktu to 1,2 kg co sprawia, że przygotujesz dostatecznie dużą porcję dla kilku osób. Obsługa modelu jest bardzo prosta, zatem każdy z nas będzie w stanie użytkować maszynę. Przy pomocy cyfrowego ekranu łatwo wybierzemy odpowiednią temperaturę.

Opinie konsumentów o zaprezentowanej frytkownicy są bardzo pozytywne. Wiele osób doceniło maszynę za jej niewielkie gabaryty i elegancki design. Dzięki temu dobrze prezentuje się ona w kuchni. Sprzęt może być używany codziennie do przygotowywania wielu różnych składników.

 

 

 

 

Philips Airfryer HD9220/20

 

Godnym polecenia produktem jest frytownica Philips Airfryer HD9220/20. Urządzenie pozwala na zredukowanie ilości używanego tłuszczu lub nawet jego całkowite wyeliminowanie. W czasie pracy sprzęt wykorzystuje ciepłe powietrze, co gwarantuje, że potrawy są dietetyczne. Moc modelu to 1425 W, dzięki czemu możliwa jest szybka i wydajna praca.

Innowacyjna technologia Rapid Air umożliwia zdrowe smażenie i grillowanie wielu różnych składników. Dodatkowo, dobrze dopasowana pokrywa pozwala zredukować ilość zapachów, jakie wydzielane są w czasie prac. Do tego wnętrze misy pokryto nieprzywierającym materiałem, co ułatwia czyszczenie. Prosta regulacja temperatury pozwoli Ci na sprawne dopasowanie sposobu i czasu pracy modelu do Twoich potrzeb. Pojemność frytkownicy to 800 g, zatem przygotujemy w niej danie dla kilku osób.

Opinie użytkowników o modelu są bardzo pozytywne. Wiele osób doceniło wydajną i szybką pracę sprzętu. Zdaniem klientów jest to elegancka frytkownica beztłuszczowa w dobrej cenie, która nadaje się do codziennego użytkowania, bowiem przygotujemy w niej wiele różnych składników.

 

 

 

 

Philips Airfryer HD9621/90

 

Jeśli frytki to Twoje ulubione danie, polecamy Ci zakup Philips Airfryer HD9621/90. Jest to bardzo wydajna frytkownica, która pozwala na zmniejszenie ilości używanego tłuszczu lub nawet jego całkowitą eliminację. Składniki są bowiem podgrzewane za pomocą ciepłego powietrza. Dzięki temu frytki są bardziej chrupiące i soczyste.

Moc modelu to 1425 W, co zapewnia szybką i wydajną pracę. Całkowita pojemność produktu to 800 g. Prosty w obsłudze panel sterowania pozwala na precyzyjne wybranie temperatury i czasu pieczenia. Dzięki temu Twoje frytki będą przygotowane tak, jak lubisz. Koszyk został wykonany ze specjalnej powłoki, do której nie przywiera jedzenie. Sprawia to, że czyszczenie mechanizmu jest bardzo proste i zajmuje kilka sekund.

Opinie użytkowników są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło przejrzysty mechanizm, dzięki czemu wybranie odpowiednich parametrów jest bardzo proste. Dodatkowo, niewielkie gabaryty frytkownicy pozwalają na jej przechowywanie w niemal każdej kuchennej szafce.

 

 

 

 

Jaką frytkownicę beztłuszczową Philips wybrać?

 

Jeśli jesteś odpowiedzialny za przygotowanie domowego obiadu, to powinieneś zadbać o urozmaicone menu. Dzięki temu Twoje dzieci chętniej będą zjadały przygotowane porcje. Ciekawym dodatkiem, który dobrze współgra z wieloma mięsami, a nawet warzywami są frytki. Jeśli zakupisz dobrej jakości, specjalny sprzęt, będziesz w stanie przyszykować je w wersji beztłuszczowej. Zdajemy sobie jednak sprawę, że wielu z nas nie wie, jak zakupić dobrej jakości model tego rodzaju. Z tego powodu przygotowaliśmy ten oto poradnik i ranking zawierający najlepsze frytkownice beztłuszczowe Philips.

 

 

Holenderska marka Philips jest znanym producentem, który zajmuje się sprzętami gospodarstwa domowego. W ofercie firmy znajdziemy wiele urządzeń kosmetycznych, oświetleniowych oraz technologię użytkową. Wszystkie oferowane modele cechują się dużą wydajnością i funkcjonalnością, dzięki czemu sukcesywnie eliminują codzienne problemy.

Najlepsza frytownica beztłuszczowa Philips w 2024 roku to taka, która ma silnik o dużej mocy. Musisz wiedzieć, że parametr ten ma bowiem bezpośredni wpływ na tempo i wydajność pracy. Im więcej urządzenie ma watów, tym szybciej przygotujemy nasze ulubione danie. Dobrej jakości modele mają od 700 W do 1200 W. Znajdziesz jednak na rynku produkty, których moc dochodzi do 2400 W. Pamiętaj jednak, że jeśli wybierzesz zbyt mocne urządzenie, możesz łatwo spalić swój obiad. Z tego powodu, jeśli nie masz doświadczenia polecamy Ci inwestycję w produkty o średniej mocy.

Następnym ważnym elementem są zabezpieczenia, jakie znajdują się w maszynie. To dzięki nim, użytkowanie jest bezpieczne. Pierwszą opcją jest funkcja ochrony przed przegrzaniem, dzięki temu nie dojdzie do samozapłonu aparatury. Ważna jest również blokada pokrywy, której nie można otwierać w czasie pracy modelu. Warto też zainwestować w funkcję obniżenia kosza po zamknięciu pokrywy, gdyż zminimalizuje to ryzyko poparzenia.

Aby model był w pełni funkcjonalny i bezpieczny, powinien być wykonany z materiału, który się nie nagrzewa. Dlatego powinieneś się upewnić, czy frytkownica ma warstwę termoizolacyjną. Z kolei wnętrze powinno być pokryte aluminium lub stalą nierdzewną. Pozwoli to bowiem na łatwiejsze usunięcie zabrudzeń.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ