Najlepsza wyciskarka do soków Philips

Ostatnio aktualizowane: 23.04.24

 

Która wyciskarka do soków Philips jest najlepsza? Odpowiedzi na to pytanie poszukuje wielu konsumentów. Dlatego też postanowiliśmy sprawdzić dostępne na rynku modele, skupiając się na ich funkcjonalności. Wzięliśmy pod uwagę także opinie konsumentów na temat poszczególnych produktów. Pierwsze miejsce w przygotowanym przez nas zestawieniu należy do wyciskarki do soków Philips Viva Collection HR1889/70. Ma ona prosty design i jest estetycznie wykonana, dlatego pasuje do każdej kuchni. Poszczególne elementy urządzenia można myć w zmywarce. Model ma blokadę kapania, która pozwala zachować czystość w kuchni w trakcie przygotowywania zdrowego soku. Dzięki antypoślizgowym nóżkom nie musimy się obawiać, że w trakcie pracy, wyciskarka będzie się przesuwała po blacie. Nasze zestawienie obejmuje także opisy innych, ciekawych modeli. Philips Avance Collection HR1880/01 to wyciskarka do soków, która zajęła drugie miejsce w rankingu. Urządzenie zostało wyposażone w duży dzbanek, co pozwala za jednym razem przygotować sporą porcję pysznego koktajlu. Do zakupu modelu zachęca solidne wykonanie.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Szeroki otwór na owoce i warzywa pozwala na wkładanie do wyciskarki całych owoców lub ich dużych kawałków. Sok gotowy jest po około minucie, co jest dużą oszczędnością czasu. Urządzenie można łatwo wyczyścić pod bieżącą wodą. Blokada kapania zapobiega zabrudzeniu blatu kuchennego resztką soku pozostałą w maszynie.

Wady

Pojemnik na odpady jest dość mały. Sitko może się zapychać, jeśli będziemy wyciskać sok z dużej ilości miękkich owoców.

Podsumowanie

Wyciskarkę można łatwo złożyć. Składa się ona do kompaktowych rozmiarów, dzięki czemu nie ma problemów z jej przechowywaniem. W zestawie znajdziemy broszurę z 40 przepisami na soki. Urządzenie pracuje dość cicho, dzięki czemu nie będzie problemów z uruchamianiem go w obecności małych dzieci.

Drugi wybór

Zalety

Wyciskarka przeciera zarówno miękkie owoce, jak i twarde warzywa. Blokada kapania zapobiega brudzeniu blatów przez resztki soku. Zdejmowane elementy urządzenia można myć w zmywarce. Możemy wybierać konsystencję soku stosując zamiennie sitka o różnej grubości oczek.

Wady

Mały wlot wyciskarki nie pozwala na wkładanie dużych kawałków owoców i warzyw. Miękkie składniki mogą zapychać wylot i sitko.

Podsumowanie

Sprzęt może wyciskać soki 30 minut bez przerwy. Maszyna pracuje cicho, a odgłosy, jakie wydaje, nie będą przeszkadzały domownikom. Urządzenie można łatwo i szybko zdemontować. Model jest godny polecenia i dostępny w przystępnej cenie.

Rozważ też

Zalety

Model pracuje używając technologii Micro Masticating – za jej sprawą zostaje zachowana maksymalna ilość składników odżywczych z wyciskanych warzyw i owoców. Duży otwór pozwala na wkładanie owoców w całości lub w dużych kawałkach. Sok wyciskany jest prosto do szklanki.

Wady

Niestety, poszczególnych części sprzętu nie można myć w zmywarce. Miękkie owoce mogą zapychać sitko.

Podsumowanie

Wyciskarka jest stabilna. Producent dołącza do zestawu broszurę z 40 przepisami na soki. Sprzęt zajmuje mało miejsca. Model można łatwo rozłożyć i umyć pod bieżącą wodą. Na urządzeniu znajdziemy informacyjne wskaźniki LED.

 

 

Wyciskarka do soków Philips – Ranking

 

 

Philips Viva Collection HR1889/70

 

Jedną z najczęściej polecanych przez Internautów wyciskarek do soków Philips Viva Collection HR1889/70. Z uwagi na wiele pozytywnych opinii na temat tego modelu, nie mogło go zabraknąć w naszym zestawieniu. Sprzęt jest łatwy w czyszczeniu. Wynika to m.in. z tego, że niektóre jego elementy można myć w zmywarce.

Moc prezentowanej wyciskarki do soków wynosi 150 W. Pojemność zbiornika na sok jest równa 1 l, a na miąższ – 0,75 l. Otwór na owoce i warzywa ma szerokość równą 70 mm. W zestawie znajduje się książeczka z 40 przepisami na koktajle. Technologia MicroMasticating pozwala przetworzyć na sok do 80% owoców i warzyw, co sprawia, że otrzymujemy więcej soku z jednego owocu lub warzywa.

Zdaniem konsumentów model Viva Collection HR1889/70 to jedno z najlepszych urządzeń marki Philips. Sprzęt jest łatwy w obsłudze, ma spory otwór na produkty spożywcze, a dodatkowo nie generuje zbyt dużo hałasu podczas pracy.

Viva Collection HR1889/70 to bardzo dobra wyciskarka do soków Philips do 750 zł. Model ma moc równą 150 W. Pojemność zbiornika na sok wynosi 1 l.

 

Zalety

Technologia MicroMasticating: Wykorzystana przy produkcji urządzenia technologia MicroMasticating sprawia, że podczas wyciskania owoców i warzyw wykorzystywane jest do 80% ich zawartości.

Antypoślizgowe nóżki: U podstawy produktu znajdują się antypoślizgowe nóżki, które pozwalają utrzymać wyciskarkę w stabilnej pozycji. Nie musimy się martwić, że model zsunie się z blatu i wskutek upadku na podłogę ulegnie trwałemu uszkodzeniu.

Czyszczenie: Poszczególne elementy wyciskarki Viva Collection HR1889/70 można myć w zmywarce, więc nie trzeba poświęcać zbyt dużo czasu na czyszczenie.

Blokada kapania: Wielu konsumentów docenia blokadę kapania, która nie tylko pozwala odpowiednio wykorzystać każdą kroplę zdrowego koktajlu, ale także umożliwia utrzymanie blatu kuchennego w nienagannej czystości.

Szeroki otwór: Model ma szeroki otwór, do którego wrzuca się warzywa i owoce. W związku z tym nie trzeba ich kroić.

 

Wady

Czas przygotowania soku: W niektórych recenzjach można przeczytać, że czas przygotowania soku jest nieco zbyt długi (trwa dłużej, niż zapewnia producent).

 

 

 

 

Philips Avance Collection HR1880/01

 

Philips Avance Collection HR1880/01 to wyciskarka o mocy 200 W. Jest ona wyposażona w pojemnik na miąższ, pojemnik na sok, oraz filtr. Oba pojemniki mają pojemność 1,5 litra. Wyciskarka pozwala na pracę ciągłą przez 30 minut i radzi sobie z twardymi warzywami i miękkimi owocami. Silnik pracuje cicho i wyciska do 90% soku z owoców i warzyw.

Producent wyposażył ten model w blokadę kapania, więc po skończonej pracy nie masz bałaganu wokół, wystarczy tylko umyć elementy wyciskarki, a można to zrobić wkładając je do zmywarki. Dodatkowo wyciskarka została zaopatrzona w antypoślizgowe nóżki, a także przewód o długości 150 cm. Mamy tutaj także możliwość wyboru gęstości soku.

Gdy chcesz, aby zawierał on cząstki owocu, zastosuj do filtrowania grube sitko. Gdy wolisz sok bez drobinek, zastosuj drobne sitko. Dla konsumentów ważne jest to, że model ten zachwyca prostotą i solidnym wykonaniem. Użytkownicy zauważają również, że wyciskarka pracuje cicho i podczas wyciskania soku można prowadzić normalną rozmowę.

Wyciskarka do soków Philips Avance Collection HR1880/01 ma moc równą 200 W. Pojemność zbiornika na sok wynosi 1,5 l.

 

Zalety

Silnik: Model wyposażono w dobrej jakości silnik, który nie nagrzewa się zbyt intensywnie w trakcie pracy. Kolejnym atutem tego elementu jest to, że nie generuje on zbyt dużego hałasu, dzięki czemu możemy przygotować świeży sok o dowolnej porze dnia.

Wykonanie: Do produkcji korpusu wykorzystano mocne tworzywo Tritan. Jest ono wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dowodem na to są pozytywne opinie konsumentów.

Dzbanek: W zestawie znajduje się stosunkowo duży (1,5 l) dzbanek na sok. Przy pomocy wyciskarki może więc przygotować zdrowy koktajl nie tylko dla siebie, ale także naszych bliskich.

Design: Urządzenie ma czarną obudowę, dlatego łatwo dopasować je do reszty kuchennego wyposażenia.

 

Wady

Otwór: Otwór, do którego wrzuca się owoce i warzywa, jest stosunkowo mały, dlatego trzeba je wcześniej pokroić. W rezultacie czas przygotowania soku nieco się wydłuża.

 

 

 

 

Philips Avance Collection HR1947/30

 

Philips Avance Collection HR1947/30 to dobrej jakości, wolnoobrotowa wyciskarka do soków. Urządzenie ma srebrny kolor, dlatego pasuje do wielu sprzętów znajdujących się w kuchni. Obudowa modelu wykazuje dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne, więc przez długi czas zachowuje estetyczny wygląd.

Moc sprzętu jest równa 200 W. Pojemność zbiornika na sok wynosi 1 l. Jak wskazują konsumenci, demontaż poszczególnych elementów sokowirówki jest prosty. W rezultacie również jej dokładne czyszczenie nie stanowi problemu. Warto wspomnieć o tym, że wszystkie części urządzenia mają zaokrąglone brzegi, co chroni przed skaleczeniem dłoni, podczas mycia sprzętu. Model ma blokadę kapania i wyłącznik bezpieczeństwa.

Większość opinii na temat wyciskarki do soków Philips Avance Collection HR1947/30 jest pozytywna. Ma to związek z tym, że zaprezentowane urządzenie pozwala w szybki sposób przygotować zdrowy sok i w procesie obróbki warzyw i owoców nie pozbawia ich cennych składników odżywczych.

Philips Avance Collection HR1947/30 to wyciskarka do soków o mocy wynoszącej 200 W. Zbiornik na sok ma pojemność równą 1 l.

 

Zalety

Kompaktowe wymiary: Sporo konsumentów docenia to, że urządzenie ma kompaktowe wymiary. W związku z tym zajmuje mało miejsca w szafce czy na blacie w kuchni, a więc będzie odpowiednie także do małych mieszkań.

Stabilność: Model w trakcie pracy nie chwieje się na boki, co potwierdza, że został on solidnie wykonany.

Dodatkowe akcesoria: W zestawie otrzymujemy m.in. przydatną broszurę zawierającą 40 przepisów na zdrowe soki. Nie musimy więc sięgać po telefon, aby znaleźć pomysł na pyszny koktajl.

 

Wady

Głośność pracy: Urządzenie generuje stosunkowo duży hałas, więc używając go rano musimy się liczyć z tym, że obudzimy domowników.

 

 

 

 

Jaką wyciskarkę do soków Philips wybrać?

 

Przewodnik zakupowy

W tym przewodniku zajmiemy się wyciskarkami do soków firmy Philips. Która z nich jest warta zakupu? Czy są dostępne wyciskarki do soków Philips w dobrej cenie? Jakie cechy powinna mieć dobra wyciskarka. Jak dokonać wyboru, aby być z niego zadowolonym?

Przede wszystkim należy uzależnić zakup modelu wyciskarki od tego, jakie owoce, czy warzywa zamierzasz najczęściej przetwarzać. Aby wyciskać twarde owoce i warzywa, należy wybrać wyciskarkę elektryczną natomiast, gdy zależy Ci na soku z owoców, takich jak maliny, czy truskawki, wystarczy model ręczny. Są też specjalne wyciskarki przeznaczone tylko do cytrusów.

W przypadku chęci zakupu wyciskarki wolnoobrotowej masz możliwość wyciskania za jej pomocą soku z zarówno twardych owoców i warzyw, jak i tych miękkich, jak truskawki. Wyciskarka taka poradzi sobie również z takimi nietypowymi składnikami, jak zielona pietruszka.

Wyciskarka wolnoobrotowa pracuje w taki sposób, że otwierane są komórki owoców i warzyw, z których chcemy wycisnąć sok. Dzięki temu wyciskarka taka potrafi wycisnąć do 90% soku zawartego w owocu. Najlepsze wyciskarki do soków Philips wyciskają właśnie niemal cały sok z przetwarzanego warzywa, czy owocu. Dodatkowo mają one system wstępnego czyszczenia, po którym czyszczenie zasadnicze jest dziecinnie proste. Dobrze jest sprawdzić, czy model, którym się zainteresowałeś ma możliwość mycia elementów w zmywarce.

Najlepsza wyciskarka do soków Philips w 2024 roku powinna w zestawie mieć pojemnik na miąższ, pojemnik na sok, a także kilka sitek pozwalających na uzyskanie soku o różnej gęstości. Wygodną funkcją jest też zabezpieczenie urządzenia przed kapaniem. Możesz w dowolnym momencie przerwać wyciskanie soku, a Twój blat pozostanie czysty.

Zdarza się też, że wyciskarki mają dwa rodzaje obrotów. Jeden jest przeznaczony do owoców i warzyw twardych, a drugi do miękkich. Pozwala to przystosować maszynę w lepszy sposób do właściwości wyciskanych owoców, czy warzyw i osiągnięcia lepszych wyników w ilości uzyskanego soku.

Kupując jeden z modeli wyciskarek sprawdź jeszcze, jak duży ma on otwór zasypowy. Dobrze jest, aby mieściły się w nim całe owoce, ponieważ znacznie przyspiesza to proces przygotowania soku.

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ