Opinie o Bosch TWK 8613P

Ostatnio aktualizowane: 23.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Ten czajnik elektryczny z regulacją temperatury zdobywa dobre opinie użytkowników dlatego, że daje duże możliwości w zakresie dostosowania do potrzeb każdej osoby. Mimo zastosowanych rozwiązań sprzęt pozostaje łatwy w obsłudze. Model jest dostępny w zestawie z filtrem antyosadowym zrobionym ze stali nierdzewnej. Czajnik ma funkcję Keep Warm Function, która umożliwia utrzymanie stałej temperatury wody w czajniku.

 

Najważniejsze wady:

Osoby korzystające z tego czajnika wskazują, że dźwięk rozpoczynania i zakończenia pracy jest głośny. Nie da się go w żaden sposób wyregulować. Na ciemnej, lekko połyskującej obudowie po dotknięciu pozostają ślady dłoni. Chcąc utrzymać urządzenie w idealnej czystości trzeba je co chwilę przecierać.

 

Werdykt: 9.7/10

Czytając opinie o Bosch TWK 8613P można odnieść wrażenie, że konsumenci są zadowoleni z zakupu tego sprzętu. Nie ma w tym nic dziwnego, bo ma on dobre parametry i pozwala na szybkie zagotowanie wody. Moc urządzenia wynosi 2400 W, a jego pojemność jest równa 1,5 l. Sprzęt jest wykonany ze stali szlachetnej i tworzywa sztucznego, ma czarny kolor.

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Nowatorskie rozwiązania

Nie ulega wątpliwości, że prezentowany czajnik jest funkcjonalny i między innymi dlatego zyskuje dobre opinie użytkowników. Przede wszystkim sprzęt daje możliwość ustawienia odpowiedniej temperatury wody, więc pozwala na idealne zaparzanie danego typu kawy, herbaty czy innych ziół. Temperaturę pracy można regulować w zakresie od 70 st. C. do 100 st. C. Czajnik elektryczny ma płaską grzałkę, więc można w nim zagotować także niewielką ilość wody. Co więcej, tak zrobiona grzałka ułatwia czyszczenie sprzętu. W tym czajniku zastosowano filtr antywapienny, który zapobiega dostawaniu się osadu kamiennego do szklanki z napojem. Filtr działa skutecznie, co potwierdził test Bosch TWK 8613P. Wlewając wodę do szklanki, można zauważyć, że nie pływają w niej kawałki kamienia.

Łatwa kontrola pracy czajnika

Obsługa urządzenia jest prosta, bo stan pracy można kontrolować poprzez podświetlany włącznik. Informuje on, na jakim etapie pracy znajduje się urządzenie. Światło włącza się, kiedy czajnik zostaje uruchomiony i pozostaje aktywne do momentu, aż woda się zagotuje. Wystarczy tylko spojrzeć na czajnik, aby dowiedzieć się, czy można już zalać kubek wodą.

 

Gwarancja bezpieczeństwa użytkowania

Korzystanie z prezentowanego czajnika elektrycznego jest bezpieczne. Po pierwsze sprzęt ma automatyczny wyłącznik, więc po osiągnięciu ustalonej temperatury wody, przestaje pracować. W efekcie nie trzeba się martwić o to, że ciecz się wygotuje i dojdzie do spalenia grzałki. Po drugie czajnik zabezpieczono przed włączeniem bez wcześniejszego uzupełnienia zbiornika. Jeśli w środku nie będzie wody, sprzęt się nie uruchomi. Poza bezpieczeństwem użytkowania czajnik jest też doceniany za elegancki, nowoczesny wygląd. Trzeba przyznać, że cena Bosch TWK 8613P jest stosunkowo wysoka, biorąc pod uwagę inne modele. Nie można jednak zapominać, że to sprzęt oferujący większe możliwości niż standardowe czajniki.

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ