Opinie o Dezal 301.5

Ostatnio aktualizowane: 29.05.24

 

Najważniejsze zalety:

Atutem gofrownicy jest to, że szybko się nagrzewa, dlatego też przygotowanie smacznego deseru zajmuje stosunkowo mało czasu. To zachęca do regularnego używania sprzętu. Płyty grzejne są pokryte nieprzywierającą powłoką, więc łatwiej się je czyści, jest też mniejsze ryzyko, że dojdzie do przypalenia dania. Płytki nie są podatne na zarysowania, jednak trzeba czyścić je przy użyciu delikatnej gąbki.

 

Najważniejsze wady:

Użytkownicy zwracają uwagę na to, że rączki gofrownicy są zrobione z delikatnego materiału. Z tego też powodu trzeba uważać, aby nie uszkodzić tych elementów. Sprzęt jest stosunkowo ciężki, bo do jego produkcji użyto mocnych materiałów. 

 

Werdykt: 9.8/10

Dezal 301.5 to dla wielu osób najlepsza gofrownica na rynku. Jest ona doceniana przede wszystkim za możliwość szybkiego przygotowania deseru. Płytki równomiernie się nagrzewają. Urządzenie ma prosty design, biała obudowa będzie pasowała do każdej kuchni i znajdujących się w niej sprzętów. 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Parametry

Pozytywne opinie Dezal 301.5 wynikają z faktu, że sprzęt ma dobre parametry. Jego moc wynosi 1300 W, więc przygotowanie smacznego deseru zajmuje mało czasu. Płyta szybko i równomiernie się nagrzewa. Od momentu podłączenia urządzenia do wlania ciasta do formy mija przeciętnie 5 minut. Czas pieczenia wynosi do 4 minut, w zależności od rodzaju przygotowywanego ciasta. Wielkość gofra wynosi 9,5 cm x 15 cm. Temperatura robocza to ok. 195 st. C.

Materiały wykonania

Sporo osób wykonujących test Dezal 301.5 potwierdziło, że gofrownica jest wykonana z wysokiej jakości materiałów. Nawet po dłuższym czasie jej intensywnego użytkowania zachowuje początkowy wygląd. Producent sprzętu, czyli marka Dezal, szczególnie dba o solidność dostarczanych na rynek urządzeń, dlatego też cieszy się uznaniem. Płyty grzewcze, górne i dolne, zrobiono z wytrzymałego stopu aluminium. Ten materiał nie jest podatny na zniekształcenia, które mogłyby się pojawić na skutek działania wysokiej temperatury. Celem lepszego zabezpieczenia gofrownicy i zapewnienia maksymalnego komfortu jej użytkowania płyty zostały pokryte Corflonem. Skutecznie zabezpiecza on przed przywieraniem ciasta do powierzchni. W efekcie istnieje zdecydowanie mniejsze prawdopodobieństwo, że gofry zaczną się przypalać.

 

Łatwa pielęgnacja

Trzeba przyznać, że dokładne czyszczenie gofrownicy nie jest niczym trudnym. Obudowa ma gładką powierzchnię i wystarczy tylko od czasu do czasu dokładnie ją przetrzeć. Pielęgnacja płytek grzejnych jest łatwa, bo mają one specjalną powłokę, która skutecznie zapobiega przywieraniu. W rezultacie wystarczy tylko przemyć płytki przy użyciu delikatnego detergentu i miękkiej gąbki. Przed przystąpieniem do czyszczenia należy się upewnić, że sprzęt jest odłączony od źródła zasilania, a płytki nie są już gorące. 

 

Prosty design

Co przekonuje do zakupu gofrownicy Dezal 301.5? Cena sprzętu bez wątpienia ma duże znaczenie. Opisywany model nie jest ani zbyt tani, ani za drogi. Konsumenci uważają, że płacą odpowiednią kwotę za solidnie wykonane urządzenie kuchenne. Niewątpliwym atutem produktu jest jego prosty design, który stanowi gwarancję, że nawet po kilku latach od zakupu gofrownica będzie pasowała do naszej kuchni i znajdujących się w niej sprzętów.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ