Opinie o Eldom PJ400

Ostatnio aktualizowane: 28.02.24

 

Najważniejsze zalety:

Wyciskarka do soków ma wolno obracającą się spiralę, więc sok zachowuje nie tylko oryginalny smak, ale też wiele składników odżywczych pochodzących z warzyw i owoców. W sprzęcie wykorzystano nowoczesną technologię, która polega nie tylko na wyciskaniu, ale też miażdżeniu składników. To pozwala na uzyskanie większej ilości soku. 

 

Najważniejsze wady:

Test Eldom PJ400 wykazał, że zdejmowanie ślimaka nie zawsze jest proste. Czasami ten element się zacina i trzeba użyć siły, aby go odłączyć. To z kolei wiąże się z ryzykiem jego uszkodzenia. Czasami ślimak się zablokuje i wtedy konieczne jest oddanie sprzętu do serwisu (nie zdarza się to jednak zbyt często).

 

Werdykt: 9.4/10

Zdaniem użytkowników Eldom PJ400 to dobra wyciskarka do soków, którą warto mieć w swojej kuchni. Moc sprzętu jest równa 400 W. Otwór wsadowy ma wymiary: 60 mm x 30 mm. Zbiornik na odpadki ma pojemność równą 1 l. 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Sposób działania

Prezentowana wyciskarka do soków PerfectJuicer jest przeznaczona do przygotowania zdrowych, pełnowartościowych napojów, które mogą stanowić dodatek do dań albo być spożywane w przerwie między posiłkami. Urządzenie jest dostosowane do przygotowania soków nie tylko z owoców i warzyw, ale też ziół i liści, z którymi nie radzi sobie zwykła sokowirówka. Sprzęt nie ma szybko działających ostrzy, które tną produkty, ale specjalny mechanizm delikatnie zgniatający i miażdżący składniki spożywcze. Ma także sito, przez które przechodzi miazga. Zrobiony w ten sposób sok zachowuje swoje właściwości, więc jest zdrowszy i dostarcza więcej składników odżywczych, takich jak witaminy i minerały. 

Wykonanie

Mimo że produkt jest wykonany z najwyższą starannością, cena Eldom PJ400 nie jest wygórowana. Obudowa urządzenia została wykonana ze stali, która nie jest podatna na zarysowania ani inne uszkodzenia mechaniczne. Ma ona idealnie gładką powierzchnię, więc utrzymanie sprzętu w czystości nie stanowi problemu. Pojemnik jest wykonany z wytrzymałego, odpornego na zniekształcenia plastiku. 

 

Antypoślizgowa podstawa

Pozytywne opinie Eldom PJ400 potwierdzają, że korzystanie ze sprzętu jest bezpieczne. Przede wszystkim wyciskarka do soków nie nagrzewa się. Ponadto ma dobrze wykonaną podstawę. Jest ona wyposażona w antypoślizgowe nakładki, dlatego też urządzenie nie przesuwa się na blacie w trakcie pracy. Ryzyko, że spadnie ono na podłogę, jest zminimalizowane. 

 

Elementy zestawu

W komplecie znajdują się akcesoria przydatne w trakcie użytkowania wyciskarki do soków Eldom PJ400. Zalicza się do nich popychacz, za pomocą którego można bezpiecznie przesuwać składniki spożywcze, z jakich chcemy zrobić sok. Dodatkowo w skład zestawu wchodzi litrowy pojemnik na miąższ. Wielkość zbiornika na sok to również 1 l. 

 

Design

Wygląd urządzenia nie jest najważniejszy, ale mimo to ma znaczenie. Osoby, które szukają wyciskarki do soków do swojej kuchni, często chcą zakupić sprzęt, który ładnie się prezentuje i pasuje do reszty elementów wyposażenia. Takim produktem jest opisywany model. Ma on srebrny, metaliczny kolor i czarne elementy. Łatwo dopasować go do wystroju każdego wnętrza. Konsumenci podzielają zdanie, że urządzenie ładnie prezentuje się szczególnie w nowoczesnej kuchni. 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ