Opinie o Kuvings D9900

Ostatnio aktualizowane: 23.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Wolnoobrotowa wyciskarka do soków Kuvings D9900 ma ślimak wykonujący 50 obrotów na minutę. Taka prędkość pracy pozwala na zachowanie dużej ilości składników odżywczych w napoju. Warto wspomnieć o tym, że urządzenie ma sporej wielkości otwór wsadowy (rozmiar XXL), który powiększono do 8,2 cm. Sok można wyciskać z większych kawałków warzyw i owoców.

 

Najważniejsze wady:

W nielicznych recenzjach można przeczytać, że urządzenie niezbyt dobrze radzi sobie z wyciskaniem soków z twardych owoców i warzyw. W trakcie pracy niekiedy słyszalne jest skrzypienie. 

 

Werdykt: 9.4/10

Choć produkt nie jest pozbawiony wad, opinie Kuvings D9900 są w większości pozytywne. Wyciskarka do soków działa cicho, generowany hałas utrzymuje się na poziomie 40 – 50 dB. Model jest sprzedawany w zestawie z pojemnikiem na sok i na pulpę. Wymiary sprzętu to: 15 cm x 21 cm x 45 cm, jego waga wynosi 7,8 kg. Wyciskarkę do soków można używać w sposób ciągły przez maksymalnie 30 minut.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Materiały wykonania

To, z jakich materiałów wykonano sprzęt, ma znaczenie w kontekście jego wytrzymałości, ale też bezpieczeństwa użytkowania. Przeprowadzony test Kuvings D9900 potwierdził, że urządzenie na długo zachowuje estetyczny wygląd, na jego powierzchni nie pojawiają się zarysowania ani ślady innych uszkodzeń mechanicznych. Ważniejsze jest jednak to, że elementy mające bezpośredni kontakt z produktami spożywczymi nie zawierają szkodliwego dla zdrowia BPA. Oznacza to, że korzystanie z wolnoobrotowej wyciskarki do soków Kuvings D9900 nie stanowi żadnego zagrożenia dla nas i naszej rodziny.

Klapka

Użytkownicy zwracają uwagę na system otwierania klapki wlotu, który został zrobiony w ten sposób, aby dzieci nie miały możliwości włożenia tam rączek. Konstrukcję dobrze przemyślano, a wszystko po to, aby zagwarantować maksymalne bezpieczeństwo użytkowania.

 

Łatwa pielęgnacja

Nie ulega wątpliwości, że do zakupu konkretnego sprzętu często zachęca to, że łatwo utrzymać go w czystości. Tak jest w przypadku wyciskarki Kuvings D9900, która ma opcję przepłukiwania. Po każdym przygotowaniu zdrowego napoju można skorzystać z funkcji automatycznego czyszczenia urządzenia. Dodatkowo w skład zestawu wchodzi solidnie wykonana szczotka obrotowa umożliwiająca dokładne umycie sita. W rezultacie każdy z elementów budowy sprzętu można łatwo utrzymać w idealnej czystości. To ważne z punktu widzenia higieny, ale też smaku napoju.

 

Design

Na pytanie, czy design wyciskarki do soków jest ważny, konsumenci odpowiadają zwykle, że tak. Wszystko dlatego, że coraz częściej kupującym zależy na tym, aby wszystkie elementy kuchennego wyposażenia ładnie współgrały z wystrojem wnętrza. Prezentowany model ma prosty i jednocześnie elegancki design. Sprzęt jest dostępny z obudową w białym, metalicznym, szarym i czerwonym kolorze. Podstawa nie tylko ładnie wygląda, ale jest też odpowiednio wyważona. Choć cena Kuvings D9900 niektórym osobom wydaje się wysoka, użytkownicy tej wyciskarki uważają, że warto w nią zainwestować. Ma ona wiele zalet i nie tylko dobrze prezentuje się na kuchennym blacie, ale przede wszystkim umożliwia przygotowanie zdrowych koktajli dla całej rodziny.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ