Opinie o MPM MGO-13

Ostatnio aktualizowane: 23.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Gofrownica została tak zrobiona, aby korzystanie z niej było możliwie jak najbardziej komfortowe. Płyty grzejne, które przywierają bezpośrednio do ciasta, są pokryte specjalną powłoką. Dzięki niej gofry nie przyklejają się do powierzchni, więc łatwo je zdjąć i nie ma też ryzyka, że będą szybko się przypalały. Model ma też termostat z regulacją temperatury. 

 

Najważniejsze wady:

Część użytkowników przyznaje, że czas pieczenia gofrów jest nieco długi. Może to zniechęcić do regularnego używania tego sprzętu, szczególnie jeśli zazwyczaj przygotowujemy danie dla więcej niż jednej osoby.

 

Werdykt: 9.8/10

Opinie o MPM MGO-13 są w większości pozytywne i potwierdzają, że warto zainwestować w ten sprzęt. Urządzenie ma moc równą 1400 W. Można w nim przygotować jednocześnie dwa gofry o prostokątnym kształcie. Na obudowie znajduje się lampka kontrolna informująca o stanie pracy urządzenia.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Jakość wykonania

Do produkcji obudowy wykorzystano m.in. stal nierdzewną, która jak wiadomo, nie jest podatna na działanie korozji, ma gładką powierzchnię, dlatego też łatwo utrzymać ją w czystości, a dodatkowo nie ulega zniekształceniom. Kolejnym użytym materiałem jest też wytrzymałe tworzywo sztuczne. Obudowa jest utrzymana w prostej stylistyce, stalowe elementy ładnie komponują się z czarnymi częściami. Spora grupa osób zgadza się ze stwierdzeniem, że sprzęt ma prosty design i dlatego pasuje do kuchni urządzonej w każdym stylu. Cena MPM MGO-13 jest przystępna, co również wpływa na popularność produktu.

Łatwe czyszczenie

Przeprowadzony test MPM MGO-13 potwierdza, że utrzymanie sprzętu w należytej czystości nie jest trudnym zadaniem. Przede wszystkim należy pamiętać, aby przed przystąpieniem do pracy upewnić się, że wtyczka kabla zasilającego jest odłączona od źródła zasilania, a urządzenie nie jest już gorące. Do czyszczenia płyt grzejnych wystarczy użyć lekko wilgotnej szmatki, a następnie przetrzeć je papierowym ręcznikiem. Nie zaleca się korzystania z szorstkich szczotek, które mogą pozostawić trwałe ślady w postaci nieestetycznie wyglądających zarysowań. Dokładna pielęgnacja sprzętu zajmuje tylko kilka minut i nie wymaga używania specjalnych detergentów (oszczędność pieniędzy). Z uwagi na to, że elementy grzejne są pokryte nieprzywierającą powłoką, nie trzeba się martwić, że będzie się do nich przyklejało ciasto, a później trudno będzie je usunąć.

 

Lampki kontrolne

Wiele osób docenia to, że na obudowie gofrownicy znajdują się lampki kontrolne, które informują o tym, czy sprzęt jest prawidłowo podłączony do źródła zasilania i jaki jest jego stan pracy. Warto zaznaczyć też, że na obudowie jest też solidny, dobrze wyprofilowany uchwyt umożliwiający wygodne podnoszenie pokrywy, a także pokrętło, za pomocą którego można ustawić preferowaną temperaturę pracy.  

 

Wykonanie płyt

Użytkownikom zależy na tym, aby płyty grzejne były jak najlepiej wykonane, bo są one najistotniejszymi elementami urządzenia. W przypadku opisywanego modelu płyty są nieco głębsze niż w innych popularnych sprzętach tego typu. Dzięki takiemu rozwiązaniu gofry są grubsze, a przy tym puszyste i smaczne. Oczywiście to, czy deser wyjdzie dobry, zależy od naszych umiejętności kucharskich i tego, jaki przepis na ciasto wybierzemy. 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ