Opinie o Philips HD9240/90 Airfryer 

Ostatnio aktualizowane: 21.07.24

 

Najważniejsze zalety:

Sprzęt daje możliwość przygotowania posiłku nawet dla 5 osób, co wynika z jego dużej pojemności. Opinie o Philips HD9240/90 Airfryer pokazały, że to bardzo dobra propozycja dla większych rodzin. Frytkownica jest wyposażona w cyfrowy ekran, który ułatwia jej obsługę. Możemy szybko znaleźć interesującą nas opcję.

 

Najważniejsze wady:

Razem z urządzeniem dostajemy broszurę z wieloma przepisami, które warto wypróbować. Jednak kupującym przeszkadza to, że nie zostały one przetłumaczone na język polski i czasami konieczne jest korzystanie ze słownika lub tłumacza.

 

Werdykt: 9.7/10

Frytkownica ma pewne wady, jednak według większości konsumentów warto zdecydować się na jej zakup. Dzięki niej można przyrządzać mniej kaloryczne posiłki, co z pewnością docenią osoby dbające o swoją sylwetkę i zdrowie. Często pojawiają się komentarze, że cena Philips HD9240/90 Airfryer nie jest wysoka, mimo że jest to model wykorzystujący nowoczesne technologie.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Technologia Rapid Air

Sprzęt jest wyposażony w technologię Rapid Air. To sprawia, że frytkownica umożliwia zarówno smażenie, jak i pieczenie oraz grillowanie produktów spożywczych. Tym samym możemy wykorzystać ją na wiele sposobów i eksperymentować w kuchni. Istotne jest to, że do jedzenia nie musimy dodawać dużej ilości tłuszczu, możemy ograniczyć jego użycie do minimum. To bardzo dobra frytkownica beztłuszczowa, która efektywnie działa i jest bezpieczna w użytkowaniu. Podczas przyrządzania posiłku nie powstaje nieprzyjemny zapach przypalonego tłuszczu, dlatego nie musimy intensywnie wietrzyć pomieszczenia.

Łatwa obsługa i mycie

Obsługa urządzenia nie jest trudna, a twierdzą tak również osoby, które dotychczas nie używały tego typu sprzętów. Wybór odpowiedniej opcji czy temperatury ułatwia czytelny wyświetlacz, który jest dotykowy. Możemy bez trudu kontrolować czas przygotowywania posiłku, a nawet skorzystać z przycisku inteligentnych ustawień. Pozwala on na zapisanie w pamięci frytkownicy optymalnych parametrów przygotowywania konkretnego dania, przykładowo frytek. Za sprawą takiego rozwiązania ustawienie urządzenia zajmuje mniej czasu. Kłopotliwe nie jest również utrzymanie sprzętu w czystości. Wynika to nie tylko z braku konieczności wylewania dużej ilości tłuszczu. Niektóre elementy konstrukcji są przystosowane do mycia w zmywarce. Mowa tu o koszu na jedzenie oraz wyjmowanej szufladzie.

 

Praktyczność

Mając frytkownicę Philips w kuchni, możemy przygotować mniej kaloryczne frytki, a także dania mięsne, rybne i warzywne. To bardzo praktyczny sprzęt, dzięki niemu gotowanie sprawia więcej przyjemności. Obudowa nie nagrzewa się podczas przygotowywania posiłku, dlatego nie ma ryzyka, że przypadkiem poparzymy dłonie. W podstawie znajdują się antypoślizgowe nóżki, więc frytkownica nie przesuwa się na blacie podczas użytkowania. Sygnał gotowości daje informację o tym, kiedy możemy włożyć do środka kosz z jedzeniem, a po dłuższym czasie bezczynności sprzęt automatycznie się wyłączy. Urządzenie ma bardzo dużą moc (2100 W), w efekcie czego przyrządzanie posiłków nie zajmuje dużo czasu.

 

Elegancki design

Jak wykazał test Philips HD9240/90 Airfryer, sprzęt jest chwalony nie tylko za użyteczność czy efektywne działanie, ale również za elegancki design. Frytkownica ma czarną, błyszczącą obudowę i ładnie wygląda na blacie, w dodatku nie zajmuje na nim dużo miejsca. Pasuje ona nie tylko do nowoczesnej, ale i klasycznie urządzonej kuchni.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ