Opinie o Profi Cook PC-VK 1134

Ostatnio aktualizowane: 23.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Zgrzewarka próżniowa jest łatwa w obsłudze, czego dowodzi przeprowadzony test Profi Cook PC-VK 1134. Sprzęt pracuje sprawnie, a jego wydajność jest określana jako bardzo dobra. Obudowa została tak zaprojektowana, aby można było bez problemu przechowywać na niej kabel zasilający i nie martwić się o jego plątanie. 

 

Najważniejsze wady:

Opinie o Profi Cook PC-VK 1134 są z reguły pozytywne, jednak zdarzają się komentarze sugerujące, że urządzenie generuje zbyt duży hałas w trakcie pracy. Jak wiadomo, może być to uciążliwe, szczególnie jeśli chcemy z niej skorzystać rano, a jednocześnie zależy nam na tym, aby nie przeszkadzać domownikom.

 

Werdykt: 9.4/10

Sprzęt jest solidnie wykonany, a co najważniejsze sprawnie działa. Ta niewielka zgrzewarka próżniowa znajdzie zastosowanie w każdej kuchni. Przyda się osobom, którym zależy na tym, aby jak najdłużej zachować świeżość produktów spożywczych. Zgrzewarka jest wyposażona w praktyczny nożyk, który umożliwia łatwe przycinanie folii. To bardzo praktyczny dodatek.

 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wykonanie

Kupując zgrzewarkę próżniową warto wziąć pod uwagę przede wszystkim jakość jej wykonania. Jeśli będzie ona dobra, istnieje większa szansa, że sprzęt posłuży nam na dłużej. Rekomendowany przez nas model ma obudowę ze stali nierdzewnej, która nie tylko dobrze chroni wewnętrzny mechanizm, ale też ładnie się prezentuje. Dodatkowo na powierzchni urządzenia nie pojawiają się zbyt szybko zarysowania, które mogłyby źle wpłynąć na jego estetykę. Zgrzewarka nie zajmuje dużo miejsca, więc znalezienie przestrzeni do pracy na blacie nie będzie problemem, to samo w przypadku przechowywania sprzętu. Zgrzewarka ma solidnie nóżki gwarantujące maksymalną stabilność pracy (sprzęt nie przesuwa się po blacie).

Działanie

Urządzenie ma prosty system działania, a jego obsługa nie powoduje problemów. Na obudowie znajduje się elektroniczny panel, który ułatwia sterowania zgrzewarką próżniową. Ma ona dotykowe czujniki i elektronicznie sterowane podciśnienie (4 stopnie do wyboru). Wydajność pracy wynosi do 24 l na minutę. Zamykana hermetycznie folia dobrze zabezpiecza żywność przed zepsuciem. Dodatkowym atutem sprzętu jest też to, że jest on dostosowany także do pakowania delikatnych produktów spożywczych, a to zwiększa możliwości jego zastosowania. Moc urządzenia jest równa 120 W.

 

Niezbędne do pracy akcesoria

W zestawie znajdują się potrzebne do pracy akcesoria, mowa tutaj o 10 woreczkach o wymiarach 22 cm x 30 cm i 28 cm x 40 cm, a także rolce 20 cm x 200 cm. Oznacza to, że nie trzeba od razu kupować tych produktów, aby móc zaraz po rozpakowaniu sprzętu rozpocząć pracę. Co więcej, wchodzące w skład zestawu woreczki są dostosowane do podgrzewania na kuchenkach i w mikrofali. Model jest też wyposażony w nóż do cięcia folii. 

 

Zbiornik

Zgrzewarka próżniowa wyposażona jest w praktyczny zbiornik na wodę, który można łatwo opróżnić. Co więcej, czyszczenie produktu nie jest ani czasochłonne, ani skomplikowane, z tą czynnością poradzi sobie każdy.

 

Design

Dla kupujących znaczenie ma nie tylko to, że cena Profi Cook PC-VK 1134 nie jest wygórowana, ale także to, że produkt ma atrakcyjny, prosty wygląd, dlatego łatwo dopasować go do reszty urządzeń, jakie znajdują się w kuchni.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ