Najlepsza sokowirówka Zelmer

Ostatnio aktualizowane: 23.06.24

 

Sokowirówki Zelmer – ranking

 

 

Zelmer ZJE1200G

 

Jeśli poszukujesz dobrej jakości sokowirówki, to model Zelmer ZJE1200G na pewno Cię usatysfakcjonuje. Jest to prosty w obsłudze sprzęt, dzięki któremu przygotujesz pyszny sok z dużą ilością witamin.

Moc maszyny wynosi 850 W, zatem możliwe jest rozdrobnienie nawet bardzo twardych warzyw i owoców. Co więcej, produkt posiada aż 2 prędkości obrotowe, które umożliwiają dokładne wyciśnięcie soku. Sterowanie sokowirówką odbywa się za pomocą pokrętła, co daje pełną kontrolę nad tempem pracy. Zestaw zawiera duży, przezroczysty pojemnik na resztki o pojemności 1.5 l. Jego demontaż jest bardzo prosty, więc szybko i sprawnie wyrzucimy śmieci. Zauważ, że otwór wsadowy ma dużą średnicę, więc nie musisz uprzednio kroić owoców i warzyw. Przy zakupie otrzymamy również podręczny pojemnik z dziubkiem, do którego wlewany będzie napój.

Wielu konsumentów zdecydowało się na zakup prezentowanego modelu ze względu na jego dużą wydajność. Maszyna bowiem może pracować bez przerwy nawet 30 min, zatem przygotujemy dzięki niej napój dla całej rodziny. Co więcej, liczna grupa klientów uważa, że ta sokowirówka Zelmer w dobrej cenie, godna jest polecenia innym konsumentom.

 

 

 

 

Zelmer ZJE1900X

 

Model Zelmer ZJE1900X to nowoczesna sokowirówka, która powinna znaleźć się w kuchni każdej osoby dbającej o swoją dietę. Przy pomocy prezentowanego modelu w krótkim czasie przygotujemy pełnowartościowy napój, który pełen będzie niezbędnych witamin i minerałów.

Największą zaletą urządzenia jest jego duża moc, która wynosi aż 800 W. Pozwala to nam na szybką i wydajną pracę przez kilkadziesiąt minut, bez robienia przerw. Mocny silnik ma liczne zabezpieczenia przed przegrzaniem. Poza tym obudowa sokowirówki została wykonana z najwyższej jakości stali nierdzewnej, która nie jest podatna na korozję. Dzięki temu, maszyna będzie Ci służyła przez długi czas. Dużym udogodnieniem jest otwór wsadowy o dużej średnicy, do którego możemy zmieścić warzywa i owoce bez ich uprzedniego krojenia. Dodatkowo, składniki nie muszą być obrane, gdyż podwójne ostrza szybko przetwarzają owoce.

Konsumenci, którzy zdecydowali się na zakup tego modelu są z niego bardzo zadowoleni. Urządzenie jest bowiem proste w obsłudze, a co więcej cechuje się szybką pracą. Producent zapewnia, że przygotowanie 1 l napoju zajmuje tylko 1 minutę.

 

 

 

 

Zelmer ZJE1000S

 

Sokowirówka Zelmer ZJE1000S to eleganckie i bardzo nowoczesne urządzenie, które pozwoli na szybkie przygotowanie pełnowartościowych, zdrowych soków. Produkt cechuje się niewielkimi gabarytami, więc na pewno znajdziesz dla niego miejsce w swojej kuchni.

Największą zaletą prezentowanego modelu jest jego duża moc, która wynosi 1100 W. Dzięki temu wyciśnięcie soku z produktu o dowolnej twardości zajmuje mało czasu. Co więcej, duża średnica wlotu sprawia, że warzywa i owoce nie muszą być najpierw krojone, zatem oszczędzasz sporo czasu. Do tego, wszystkie składniki mogą zostać poddawane wyciśnięciu bez obierania.

Obudowa produktu została zrobiona z anodyzowanego aluminium, które jest odporne na uszkodzenia mechaniczne. Zestaw zawiera również opakowanie na odpady oraz pojemnik na sok, który dodatkowo posiada separator piany, więc otrzymamy bardziej klarowny napój.

Niemal wszyscy klienci, którzy kupili sokowirówkę są z niej zadowoleni. Maszyna jest prosta w obsłudze, a co ważniejsze szybko pracuje. Dzięki 2 prędkościom obrotowym przygotowujemy napój takim stopniu klarowności, jaki lubimy najbardziej.

 

 

 

 

Jaką sokowirówkę Zelmer wybrać?

 

Wielu z nas w czasie pracy zapomina o pełnowartościowych posiłkach, które pełne są witamin czy przeciwutleniaczy. Dlatego warto zastanowić się nad zainwestowaniem w najlepsze sokowirówki Zelmer, które pozwolą na przygoowanie dobrych soków. Samodzielne przyrządzanie napojów pozwala nam otrzymać ulubiony smak, a co więcej daje pełną kontrolę nad składem. Ważne jest jednak to, by zakupić dobrej jakości urządzenie. Dlatego przygotowaliśmy ten oto poradnik, w którym zaprezentowaliśmy kilka kluczowych rad odnośnie zakupu sprzętu.

 

 

Zanim jednak przejdziemy do elementów jakie musi mieć najlepsza sokowirówka Zelmer w 2024 roku, warto nieco bliżej przyjrzeć się samej marce. Pochodzi ona z Polski i w ciągu kilkunastu ostatnich lat stała się czołowym producentem AGD. Obecnie firma zajmuje się wytwarzaniem i dystrybuowaniem takich urządzeń jak maszynki do mięsa, mikrofalówki, odkurzacze, miksery, tostery, krajalnice, frytkownice, czajniki i ekspresy wysokociśnieniowe o i oczywiście sokowirówki.

W pierwszej kolejności, zwróć uwagę na moc sokowirówki. Odradzamy wybór modelu, w którym parametr ten jest największy. Zamiast tego postaraj się dostosować maszynę do swoich potrzeb. Osoby, które przygotowują soki z miękkich owoców i warzyw powinny zainwestować w sprzęt o mocy między 150 W a 200 W. Taka sokowirówka na pewno poradzi sobie z pomidorami, brzoskwinią czy truskawką. Może mieć jednak problem z burakiem czy twardym jabłkiem. Do tego typu składników lepiej wybrać urządzenie o mocy wyższej niż 300 W. Pamiętaj, że ilość watów przekłada się na wydajność sprzętu, co oznacza maksymalny czas pracy. Sokowirówka o mocy 150 W będzie wymagała regularnych przerw, zaś model o mocy 600 W zapewni do 30 min ciągłej pracy.

Najważniejszym elementem wyposażenia produktu jest sitko, gdyż to dzięki niemu uzyskujemy klarowny sok. W sklepach znajdziemy urządzenie, w których element ten jest plastikowy lub wykonany ze stali nierdzewnej. Zdecydowanie polecamy drugi typ produktów, gdyż rzadziej się zapycha.

Zwróć uwagę na poziom emitowanego hałasu. Jest to bardzo ważne, gdyż tego typu urządzenia są dość głośne i hałas rannego wyciskania soków może obudzić domowników. Z tego powodu zalecamy zainwestowanie w model z osłoną na silnik, która minimalizuje hałas.

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ