Najlepsza waga kuchenna Zelmer

Ostatnio aktualizowane: 28.05.24

 

Wagi kuchenne Zelmer – ranking

 

 

Zelmer 34Z051

 

Poszukując dobrej jakości wagi kuchennej, koniecznie rozważ zakup Zelmer 34Z051. Jest to nowoczesny model elektroniczny, wyposażony w misę, co ułatwia odmierzanie składników. Produkt jest bardzo precyzyjny, waży z dokładnością do 1 g.

Dużym udogodnieniem jest duży, czytelny wyświetlacz LCD, dzięki któremu bez trudu odczytasz wagę. Gwarantuje to poprawne wykonanie wszystkich przepisów. Dołączona do zestawu misa jest przezroczysta, co daje Ci pełną kontrolę nad znajdującymi się we wnętrzu składnikami. Maksymalna waga produktów nie może przekraczać 5 kg. Jeśli zostanie ona przekroczona na wyświetlaczu ukaże się informacja. Podobnie jest w przypadku wyczerpania się baterii. Sprzęt ma również antypoślizgowe nóżki, co zapewnia komfort użytkowania.

Obsługa wagi kuchennej jest bardzo prosta. Każdy konsument bez trudu zmieni jednostkę pomiarową lub użyje funkcji tary. Właśnie dlatego urządzenie cieszy się dużą popularnością wśród kupujących. Do tego model jest bardzo estetyczny, więc będzie się dobrze prezentował w kuchni.

 

 

 

 

Zelmer KS1600

 

Jeśli zależy Ci na dokładnym przygotowaniu potrawy, polecamy zainwestowanie w Zelmer KS1600. Jest to precyzyjna waga kuchenna, która wyposażona jest w dużą misę, ułatwiającą pomiar. Jest to sprzęt elektroniczny, zasilany przy pomocy baterii.

Dużym atutem modelu jest niewielka podstawa, która nie zajmuje za dużo miejsca. Ułatwia to nie tylko używanie, ale również przechowywanie. Misa z kolei może być używana jako osobne naczynie, które będzie pomocne przy mieszaniu składników na ciasto. Została ona wykonana ze stali nierdzewnej. Kolejną zaletą jest duży, czytelny wyświetlacz LCD. Maksymalna waga składników nie może przekroczyć 5 kg, jeśli jednak wartość ta będzie większa, na ekranie pojawi się stosowna informacja. Producent zapewnia, że jest to precyzyjny sprzęt, a dokładność pomiaru wynosi 1 g.

Mimo wysokiej ceny, urządzenie cieszy się dużą popularnością wśród konsumentów, gdyż zostało wykonane z najwyższej jakości materiałów. Są one odporne na uszkodzenia mechaniczne, korozję oraz zarysowania. Również obsługa wagi jest prosta, gdyż kalibracja odbywa się automatycznie.

 

 

 

 

Zelmer ZKS15500

 

Model Zelmer ZKS15500 to bardzo popularna i dokładna waga kuchenna. Sprzęt składa się z prostokątnego podestu z średniej wielkości wyświetlaczem. W sytuacji, gdy zapragniesz zważyć większą ilość składników, polecamy skorzystać z funkcji tary. Wymiary produktu to: szerokość 15 cm i długość – 23 cm.

Urządzenie zasilane jest przy pomocy 2 baterii. Warto zaznaczyć, że po kilku minutach bezruchu, produkt automatycznie się wyłącza, aby nie marnować energii. Obudowa została wykonana z odpornego na korozję metalu, który następnie pokryto powłoką o wysokim połysku. W konsekwencji, waga nie tylko się dobrze prezentuje, ale łatwo ją wyczyścić. Ze względu na niewielkie wymiary sprzęt nie zajmuje dużo miejsca.

Maksymalna waga składników to 5 kg, zaś dokładność pomiaru wynosi 1 g. Równocześnie na obudowie znajduje się kilka przycisków, które ułatwią zmienienie jednostki miary na g, kg, ml, oz i lb. Panel sterowania jest dotykowy, co ułatwia obsługę. Prezentowany model to dobra i tania waga kuchenna Zelmer, która ze względu na dużą dokładność cieszy się popularnością wśród konsumentów.

 

 

 

 

Jaką wagę kuchenną Zelmer wybrać?

 

Przygotowując posiłki, zwłaszcza będąc na diecie, powinniśmy dokładnie odmierzać porcje. Urządzeniem, które nam to ułatwi jest najlepsza waga kuchenna Zelmer w 2024 roku. Sprzęt tego typu może służyć nam do przygotowania nie tylko składników sypkich, ale również oleju, wody lub soku. Ponieważ wciąż wiele osób nie wie, jak znaleźć dobrej jakości model, przygotowaliśmy poniższy poradnik, w którym zamieściliśmy wiele wskazówek. Polecamy się z nimi zapoznać, gdyż ułatwi Ci to podjęcie decyzji.

 

 

Przedmiotem artykułu są sprzęty polskiej marki Zelmer, która zajmuje się dystrybucją produktów z branży AGD. Firma zdobyła popularność, gdyż w swoich urządzeniach używa innowacyjnej technologii, a do tego oferowane produkty są nie tylko dobrze wykonane, ale i tanie. Obecnie w swoim asortymencie Zelmer posiada maszynki do mięsa, mikrofalówki, miksery, czajniki elektryczne, wagi łazienkowe, wentylatory, suszarki, żelazka, roboty kuchenne, ekspresy ciśnieniowe i odkurzacze.

Na rynku znajdziesz dwa typy wag kuchennych, mechaniczne i elektroniczne. Choć pierwszy typ sprzętu jest tańszy, to jednak jego praca bywa niedokładna. Wielu specjalistów podaje, że wyświetlana wartość może się mylić o nawet 20 g, co w przypadku przygotowywania dań dla dzieci jest dość istotne. Z tego powodu przedmiotem poradnika będą urządzenia elektroniczne. W nich waga składników wyświetla się na wyświetlaczu i dokładność tego typu urządzeń wynosi nawet 1 g.

Najlepsze wagi kuchenne Zelmer powinny spełniać nasze oczekiwania, dlatego zastanów się, czy produkt powinien mieć misę czy nie. Klasyczne modele wyposażone są w prostokątny lub kwadratowy podest, na którym umieszczamy składniki. Można również położyć na nim talerz, co ułatwi obliczenie wagi większej ilości produktów. Jeśli jednak często musisz obliczyć wagę takich składników, jak oleje, woda, mleko to warto rozważyć zakup wagi z miską.

Koniecznie zwróć też uwagę na to, jakie jest maksymalne obciążenie modelu. Na rynku znajdziesz niewielkie produkty, które są w stanie utrzymać do 2 kg. Alternatywą są modele o tolerancji nawet 5 kg, na których zważymy warzywa i owoce.

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ