Najlepsza wyciskarka wolnoobrotowa Zelmer

Ostatnio aktualizowane: 21.07.24

 

Wyciskarki wolnoobrotowe Zelmer – ranking

 

 

Zelmer ZJP1600B

 

Prezentujemy wyciskarkę wolnoobrotową Zelmer ZJP1600B. Produkt służy do wyciskania soków z niemal wszystkich warzyw i owoców. Sprzęt ma moc 150 W, co zapewnia wydajną pracę przez długi czas. Liczne testy potwierdziły, że urządzenie może pracować bez przerwy nawet przez 30 min. Wałki rozmieszczone są pionowo, dlatego w czasie wyciskania nektar swobodnie spływa do naczynia.

Soki przygotowane w tym produkcie mają znacznie więcej wartości odżywczych. Dlaczego? Napój ma dużo błonnika, bo zawiera dwa razy więcej miąższu. Dzięki temu soki przygotowane w tym modelu stymulują pracę układu pokarmowego i pomagają w regulowaniu trawienia. Poza tym napoje mają w składzie więcej witaminy C, która jest odpowiedzialna za odporność organizmu.

W urządzeniu znajduje się dobrze wykonana śruba wyciskająca. To dzięki niej miąższ wyciskany jest z całego owocu, również przestrzeni położonych przy skórce. Śrubę łatwo zdemontujesz i wyczyścisz. Samo montowanie i rozmontowywanie wyciskarki jest bardzo łatwe i nie zajmuje więcej niż minutę. Po włożeniu śruby należy zamontować wieko, by rozpocząć wyciskanie. Produkt ma funkcję reverse polegającą na obracaniu się ostrzy w przeciwną stronę.

Opinie konsumentów o tym sprzęcie są bardzo pochlebne. Osoby, które kupiły ten model są szczególnie zadowolone z cichej pracy. Możesz przygotowywać ulubiony napój przed wyjściem do pracy nie budząc swoich współlokatorów. Internauci pochwalili też elegancki design modelu.

 

 

 

 

Zelmer ZJP1300B

 

Model Zelmer ZJP1300B to nowoczesna wyciskarka wolnoobrotowa do owoców i warzyw. Moc produktu to 250 W, dlatego nie musisz się martwić, że w czasie długotrwałej pracy silnik ulegnie przegrzaniu. Poza tym wbudowany silnik cechuje się bardzo cichą pracą.

Przygotowywanie soków z pomocą urządzenia jest bardzo proste dzięki intuicyjnej obsłudze. Kolejnym atutem jest kompaktowa budowa, która umożliwia zabranie sprzętu na wakacyjny wyjazd. Poza tym wyciskarka nie zajmuje też zbyt dużo miejsca w kuchni. Producent zapewnia, że urządzenie cechuje się cichą pracą i małą ilością drgań, co gwarantuje komfortowe używanie go. Poza tym model ma nóżki z przyssawkami, które zapewniają stabilność w czasie pracy.

We wnętrzu produktu znajduje się wolno obracająca się spirala, która dokładnie wyciska sok z owoców i warzyw. Tak przygotowane owoce zachowują wszystkie właściwości odżywcze oraz witaminy. W ciągu minuty sprzęt wykonuje 80 obrotów. Przy zakupie otrzymasz 2 rodzaje sit: do soków i smoothie, co pozwala na przygotowanie 2 typów napoju. Zestaw składa się też z dwóch pojemników o pojemności 1,2 l. Jeden jest przeznaczony na sok, a drugi na miąższ.

Według wielu konsumentów prezentowana wyciskarka wolnoobrotowa Zelmer w dobrej cenie jest jednym z najlepszych urządzeń na rynku. Internauci są szczególnie zadowoleni z wydajnej pracy modelu, jak również prostej obsługi.

 

 

 

 

Jaka wyciskarka wolnoobrotowa Zelmer?

 

Soki owocowe to bardzo dobry sposób, by dostarczyć organizmowi niezbędną dawkę witamin. Ich przygotowanie wymaga jednak zakupu odpowiedniego sprzętu, takiego jak wyciskarka wolnoobrotowa. Napój zrobiony w wyciskarce wolnoobrotowej charakteryzuje się wysoką jakością. Ponieważ chcemy, abyś znalazł najlepszy sprzęt, przygotowaliśmy ten krótki poradnik.

W poniższym artykule znajdziesz opisane najlepsze wyciskarki wolnoobrotowe Zelmer. Zdecydowaliśmy się na przedstawienie urządzeń marki Zelmer, gdyż jest to znany dystrybutor sprzętów gospodarstwa domowego. W asortymencie firmy znajdziesz takie produkty, jak żelazka, miksery, mikrofalówki czy czajniki elektryczne. Oferowane przez polskiego producenta urządzenia są dobrze wykonane, a także zastosowano w nich najnowocześniejsze technologie.

Na początku warto zastanowić się, co charakteryzuje sprzęt wolnoobrotowy. Musisz wiedzieć, że takie wyciskarki pracują na wolniejszych obrotach niż klasyczne sokowirówki, dlatego napój przygotowany jest dokładniej. Sok wyciska się przy pomocy wałka ślimakowego, który obraca się i wyciska nektar z całego owocu. Dzięki temu napój jest mniej klarowny i znajdziemy w nim cząstki i włókna miąższu, a tym samym więcej witamin.

Pierwszą rzeczą, na którą musisz zwrócić uwagę jest moc interesującego Cię sprzętu. Według internautów najlepsza wyciskarka wolnoobrotowa Zelmer w 2024 roku ma 150 W lub więcej. Taka siła zapewnia wydajną pracę. Inną cechą, która gwarantuje komfortowe używanie modelu, jest funkcja reverse. Po zablokowaniu się śruby zacznie się ona kręcić w drugą stronę.

Zwróć też uwagę na demontaż produktu, który Cię interesuje. Jeśli urządzenie ma skomplikowaną budowę, ciężko będzie Ci je zdemontować i umyć. Upewnij się też, czy sprzęt może być myty w zmywarce, gdyż zdecydowanie ułatwi to utrzymanie wyciskarki w czystości.

W celu zapewnienia sobie komfortu sprawdź, jak cicha jest praca sprzętu. Jeśli produkt będzie generować za duży hałas, będziesz przeszkadzać nie tylko innym domownikom, ale również sobie. Dobrej jakości produkty nie powinny wytwarzać więcej niż 60 dB na pełnych obrotach.

Ostatnią rzeczą, która wymaga sprawdzenia przed zakupem są zabezpieczenia, które zastosowano w produkcie. Niezbędne jest upewnienie się, że wyciskarka nie ulegnie przegrzaniu, gdyż może to doprowadzić nawet do zwarcia. Nowoczesne sprzęty mają funkcję automatycznego przerwania pracy, gdy grozi im awaria. Polecamy upewnić się, że model, który chcesz kupić ma taką opcję.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ