Opinie o Hoffner 9969

Ostatnio aktualizowane: 23.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Opublikowane w Internecie opinie Hoffner 9969 są w większości pozytywne. Do atutów zestawu zalicza się w szczególności uniwersalność. Garnki Hoffner są przystosowane do używania na wszystkich rodzajach kuchenek: gazowych, elektrycznych, ceramicznych, halogenowych i indukcyjnych. Każde naczynie ma grube dno, które równomiernie się nagrzewa i na długo zatrzymuje ciepło.

 

Najważniejsze wady:

Zewnętrzna powierzchnia garnków jest podatna na drobne zarysowania, o czym trzeba pamiętać szczególnie podczas ich czyszczenia. W jednym z komentarzy można też przeczytać, że uchwyty stosunkowo szybko nagrzewają się w trakcie pracy, dlatego też używanie rękawic ochronnych jest niezbędne.

 

Werdykt: 9.4/10

Prezentowany zestaw garnków ma uniwersalne przeznaczenie, nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek. Dna naczyń nagrzewają się szybko, a ścianki wolniej. W efekcie zapewniona jest lepsza cyrkulacja wilgotnego powietrza w środku garnków. Wchodzące w skład kompletu produkty są zrobione z wytrzymałej stali nierdzewnej.

 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Elementy zestawu

Cena Hoffner 9969 może wydawać się niektórym osobom wysoka, bo wynosi około 300 zł. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę z tego, że zestaw jest rozbudowany. Znajduje się w nim aż 5 garnków o różnej pojemności: od 1,8 l do 5,9 l. Niezależnie od tego, jaką potrawę przygotowujemy i dla ilu osób, powinniśmy bez trudu znaleźć odpowiednie naczynie. Każdy garnek jest sprzedawany w komplecie z dobrze dopasowaną pokrywką z uchwytem. Pokrywki są zrobione m.in. ze szkła hartowanego, są przezroczyste, więc nie zawsze trzeba za każdym razem ich podnosić, aby sprawdzić stan przygotowywanej potrawy. Warto dodać, że w komplecie znajduje się też głęboka patelnia o średnicy równej 24 cm i pojemności 3,1 l. 

Nieprzywierająca powłoka

Wchodząca w skład zestawu patelnia od strony wewnętrznej jest pokryta czarną, nieprzywierającą powłoką XYLAN. Skutecznie zabezpiecza ona przed przypalaniem się jedzenia, stanowi też ułatwienie podczas czyszczenia naczynia, co dowiódł test Hoffner 9969. Garnki, mimo że nie mają takiej powłoki, również są łatwe w pielęgnacji. Odpowiada za to ich gładka powierzchnia.

 

Oryginalny design

Zdarza się, że konsumenci są zainteresowani zakupem garnków, które będą wyróżniały się designem. Oczywiście zestawy o prostym wyglądzie często okazują się bardziej praktyczne, ale konsumentom nierzadko zależy na oryginalności. Jeśli i Ty zaliczasz się do tej grupy, opisywany zestaw garnków jest dla Ciebie. Naczynia są zrobione ze stali nierdzewnej polerowanej na wysoki połysk. Częściowo pokryte są emalią w beżowo-żółtym odcieniu. Ten dodatek sprawia, że zestaw wyróżnia się na tle innych dostępnych w sklepach kompletów garnków. 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

4 KOMENTARZ

Lidia

December 2, 2022 at 6:14 pm

Patelnia masakra przypaliła albo nie dopieka kotlety. pierwszym razem juz i przykleja się kotlety do patelni. Bardzo ciezka

Répondre
Zespół KuchennePrzyrządy.pl

December 15, 2022 at 12:02 pm

Dzień dobry,

Dziękujemy za podzielenie się opinią.

Pozdrawiamy,
Zespół KuchennePrzyrządy.pl

Répondre
Kajsa

December 21, 2021 at 5:44 pm

Podobno nie wolno uzywac soli podczas gotowania w tych garnkach

Répondre
Zespół KuchennePrzyrządy.pl

December 29, 2021 at 8:09 am

Dzień dobry,

Dziękujemy za komentarz.

Pozdrawiamy,
Zespół KuchennePrzyrządy.pl

Répondre