Opinie o MPM MGS-07

Ostatnio aktualizowane: 23.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Szybkowar jest dostosowany do wszystkich rodzajów kuchenek, więc wyróżnia go uniwersalność. Model ma wbudowany timer, który po upływie określonego czasu wydaje sygnał dźwiękowy informujący o zakończeniu gotowania. Zdaniem użytkowników to praktyczne rozwiązanie. Dźwięk jest na tyle głośny, że powinniśmy go usłyszeć także z innego pokoju.

 

Najważniejsze wady:

Mimo zapewnień producenta, co do łatwości pielęgnacji użytkownicy przyznają, że czyszczenie garnka bywa czasochłonne. Wiele zależy jednak od rodzaju przygotowywanego dania, a także tego, czy bezpośrednio po jego użyciu przystąpimy do czyszczenia. Jeśli nie mamy na to czasu, warto zalać naczynie wodą.

 

Werdykt: 9.4/10

W zestawie znajdują się przydatne akcesoria, takie jak: szklana pokrywa, wkład do gotowania na parze, a także podstawka. Warto dodać, że wkład ma funkcję tarki do jarzyn. Model ma potrójny system zabezpieczeń, czyli zawór, regulator ciśnienia i okienko bezpieczeństwa. Szybkowar przydaje się do przyrządzania dań jednogarnkowych.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wytrzymałość

Opinie o MPM MGS-07 potwierdzają, że jest to wytrzymały model, który nawet po dłuższym czasie użytkowania zachowuje ładny wygląd (nie ma zniekształceń, przebarwień czy zarysowań). Do wykonania naczynia wykorzystano dobrej jakości stal nierdzewną. Wielowarstwowy spód nie jest podatny na zniekształcenia, a do tego szybko i równomiernie się nagrzewa. Metalowa pokrywka została wyposażona w praktyczny system otwierania i zamykania.

Timer

Według konsumentów praktycznym rozwiązaniem jest zastosowanie timera, który odlicza czas potrzebny do przygotowania konkretnego dania. Dzięki niemu możemy mieć pewność, że użyte produkty spożywcze się nie rozgotują. Co ciekawe, timer po upływie określonego czasu informuje nas sygnałem dźwiękowym o zakończonej pracy. Użytkownicy przyznają, że dźwięk jest odpowiednio donośny. Choć w urządzeniu zastosowano wiele rozwiązań mających poprawić komfort użytkowania, cena MPM MGS-07 nie jest wygórowana.

 

Wkład do gotowania na parze

Jeśli zdecydujesz się na zakup szybkowaru, otrzymasz w zestawie wkład do gotowania na parze. Jest to akcesorium, które pozwoli Ci zmienić dotychczasowe nawyki żywieniowe. Dzięki niemu będziesz mógł przygotowywać pyszne dania bez użycia tłuszczu, a w efekcie zmniejszyć ich kaloryczność. Bez wątpienia wpłynie to dobrze na samopoczucie i zdrowie Twoje i rodziny. Wkład jest na tyle duży, że można w nim przygotować sporo jedzenia. Ciekawym rozwiązaniem jest to, że ma on też funkcję tarki do jarzyn. Pojemność całkowita szybkowaru jest równa 7 l.

 

Do każdej kuchni

Nie ma wątpliwości, co do tego, że warto zainwestować w model MPM MGS-07. Jest on funkcjonalny, ponieważ znajduje zastosowanie w każdej kuchni. Jest on odpowiedni do używania na wszystkich rodzajach kuchenek. Nawet jeśli zdecydujesz się na remont kuchni i będziesz chciał wymienić dotychczasowe sprzęty, szybkowar nadal będzie mógł Ci służyć. Część użytkowników wykonało test MPM MGS-07, który potwierdził, że produkt ułatwia gotowanie i przydaje się w każdym domu. 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ