Opinie o Panasonic MJ-L500SXE

Ostatnio aktualizowane: 23.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Sokowirówka nadaje się nie tylko do robienia zdrowych koktajli owocowych i warzywnych, ale też umożliwia przygotowanie deseru lodowego. Sprzęt mimo sporej mocy pracuje stosunkowo cicho, więc nie powinien przeszkadzać domownikom, a tym bardziej sąsiadom. W zestawie znajduje się specjalna zatyczka, która zapobiega kapaniu soku po skończonym wyciskaniu. Jest ona praktyczna, na co wskazuje test Panasonic MJ-L500SXE.

 

Najważniejsze wady:

Otwór, przez który wkłada się owoce jest stosunkowo mały. W związku z tym czasami konieczne okazuje się ich wcześniejsze pokrojenie, a tym samym przygotowanie zdrowego soku zajmuje więcej czasu.

 

Werdykt: 9.8/10

W niektórych opiniach możemy przeczytać, że to najlepsza sokowirówka, jaką można obecnie znaleźć na rynku. Większość komentarzy dotyczących jakości wykonania i efektywności działania sprzętu jest pozytywna. Wyciskarka do soków jest łatwa w obsłudze, a w zestawie zawiera wszystkie niezbędne do pracy akcesoria.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Parametry

Urządzenie nie zajmuje dużo miejsca w kuchni, dlatego na jego zakup mogą zdecydować się także osoby mające małe mieszkanie. Dokładne wymiary sokowirówki to: szerokość – 18,5 cm, długość – 17,6 cm i wysokość – 43,2 cm. Produkt waży 4 kg, jest solidny i wygodny w przenoszeniu. Moc urządzenia wynosi 150 W, a szybkość obrotowa jest równa 45 RPM. Sprzęt można ustawić na jeden z dwóch poziomów prędkości. Pojemnik na miąższ wynosi 1,3 l, a zbiornik na sok niecały litr. 

Spore możliwości zastosowania

Co ciekawe, sokowirówka nie jest przeznaczona jedynie do wyciskania zdrowych soków z owoców i warzyw, choć jest to jej główne zadanie. Sprzęt nadaje się także do robienia lodów i shake’ów. W komplecie znajduje się specjalne sitko, które to umożliwia. Zakup tego urządzenia może okazać się więc bardzo dobrym wyborem dla osób, które chcą trzymać dietę albo dokładnie pilnują składów spożywanych produktów.

 

Zachowuje właściwości odżywcze owoców i warzyw

Mimo że cena Panasonic MJ-L500SXE może wydawać się wysoka (sprzęt kosztuje około 500 zł), konsumenci i tak chętnie go wybierają. Wynika to głównie z tego, że sokowirówka ma śrubę działającą z prędkością 45 obrotów na minutę. Zgniata ona produkty spożywcze, ale jednocześnie nie niszczy zawartych w nich składników odżywczych. W trakcie pracy nie wytwarza się zbyt duże ciepło. Używając tego sprzętu można być pewnym, że koktajle rzeczywiście będą dostarczały naszemu organizmowi wiele odżywczych składników i miały wpływ na poprawę jego funkcjonowania.

 

Zatyczka

Praktycznym elementem dołączonym do zestawu jest zatyczka. Dzięki niej zdecydowanie łatwiej będzie nam zachować porządek w miejscu pracy. Umieszczając zatyczkę w wyciskarce można skutecznie zapobiec kapaniu soku na kuchenny blat. 

 

Prosty design

Czytając opinie o Panasonic MJ-L500SXE dowiemy się, że dla wielu użytkowników ważną cechą produktu jest jego wygląd. Coraz więcej osób zwraca uwagę na design wybieranych do kuchni sprzętów, bo zależy im na tym, aby pasowały one do wystroju pomieszczenia. Kupujący są w większości zainteresowani zakupem urządzenia, które ma prosty design i łatwo dopasować go do innych elementów w kuchni. Takim produktem jest opisywana przez nas sokowirówka. Ma ona srebrno-czarną obudowę i jest wykonana z odpornych na zarysowania materiałów.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ