Opinie o Zelmer JE1200

Ostatnio aktualizowane: 23.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Niektóre z elementów urządzenia nadają się do mycia w zmywarce, dlatego utrzymanie go w czystości nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Sokowirówka Zelmer JE1200 jest bezpieczna w użytkowaniu, bo ma specjalną blokadę, która nie dopuszcza do uruchomienia urządzenia, jeśli nie ma ono poprawnie założonej pokrywy. Wyciskarka ma dużą moc wynoszącą aż 850 W.

 

Najważniejsze wady:

Wykorzystanym do produkcji materiałem jest m.in. plastik. Część osób wskazuje, że obudowa i inne dołączone do zestawu elementy są podatne na drobne zarysowania. W związku z tym trzeba uważać podczas korzystania z sokowirówki, aby nie uszkodzić jej zewnętrznej części. 

 

Werdykt: 9.7/10

Zelmer JE1200 to tania sokowirówka, którą można kupić już za około 250 zł. Jest ona objęta 2-letnią gwarancją producenta. Poza sprzętem kupujący otrzymuje w zestawie naczynie na sok, szczoteczkę, sitko i popychacz.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Dobrze przemyślana konstrukcja

Konsumentom podoba się to, że model Zelmer ZJE1200G ma dobrze przemyślaną konstrukcję, dlatego praca z jego użyciem to przyjemność. Sokowirówka jest wyposażona w duży, przezroczysty pojemnik na resztki. Liczy on 1,5 l, więc mieści się do niego sporo odpadów z owoców i warzyw. Z uwagi na to, że zbiornik jest przezroczysty, dokładnie widać, kiedy zaczyna się zapełniać. Komfort pracy zapewnia też duży otwór wsadowy, który zwykle pozwala na wkładanie całych owoców i warzyw. W efekcie nie trzeba poświęcać dużo czasu na to, żeby przygotować zdrowy sok pełen składników odżywczych.

Bezpieczeństwo pracy

Osoby wykonujące test Zelmer JE1200 zapewniają, że sprzęt jest bezpieczny w użytkowaniu. Jeśli pokrywa nie będzie założona albo będzie to zrobione niepoprawnie, urządzenie się nie uruchomi. Dodatkowo u podstawy sprzętu znajdują się nie tylko solidne, ale też odpowiednio przystosowane nóżki. Są one pokryte antypoślizgową powłoką, a wszystko po to, aby wyciskarka do soków nie przesuwała się po blacie i nie była narażona na przypadkowy upadek ze sporej wysokości na podłogę.

 

Dane techniczne

Dostępne w Internecie opinie o Zelmer JE1200 wskazują, że kupujący są zadowoleni z parametrów sprzętu. Przede wszystkim urządzenie ma dwa poziomy prędkości, więc można je dostosować zależnie od tego, czy przygotowujemy sok z miękkich owoców czy twardych warzyw. Peak Power wynosi 850 W, a moc podstawowa jest równa 500 W. Na obudowie znajduje się pokrętło służące do regulacji prędkości pracy. Sokowirówka nie nagrzewa się mocno w trakcie pracy i dobrze radzi sobie z wyciskaniem soku nawet z twardych produktów. Istotną zaletą jest to, że użytkownik ma możliwość zastosowania dodatkowych nakładek w celu zwiększenia funkcjonalności sokowirówki.

 

Design

Kupujący uważają, że cena Zelmer JE1200 nie jest zbyt wysoka, a raczej dobrze dopasowana do jakości wykonania sprzętu i efektywności jego działania. Sokowirówka jest utrzymana w stonowanych kolorach, co daje pewność, że będzie pasowała właściwie do każdej kuchni, niezależnie od tego, w jakim stylu ją urządzono. Model ma szaro-srebrne elementy. Dodatkowo czyszczenie wyciskarki do owoców nie jest trudne, bo ma gładką powierzchnię, do której nie przywierają resztki.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

2 KOMENTARZ

Piotr

October 4, 2021 at 6:19 pm

Tzw. szajsung, może przy 5 użyciu zepsuł się przełącznik, a przy 6 użyciu pękła pokrywa, a dokładnie miejsce wlotu owoców na dole przy sitku.
Nie polecam, dziadostwo. Czekam teraz, aż spali się silnik. Po za tym źle odprowadza resztki, trzeba co chwilę otwierać i wyjmować bo się zapycha.

Répondre
Zespół KuchennePrzyrządy.pl

October 11, 2021 at 5:34 am

Dzień dobry,

Dziękujemy za komentarz. Bardzo na przykro, że ma Pan negatywne doświadczenia z sokowirówką Zelmer. Jesteśmy przekonani, że Pana doświadczenia będą użyteczne dla innych czytelników.

Pozdrawiamy,
Zespół KuchennePrzyrządy.com

Répondre