Najlepszy blender Kitchenaid

Ostatnio aktualizowane: 29.05.24

 

Blendery Kitchenaid – Przewodnik zakupowy, ranking i test w 2024

 

 

Blendery Kitchenaid – Ranking

 

 

Kitchenaid 5KHB2571E AC

 

Model 5KHB2571E AC to najlepszy blender Kitchenaid w 2024 roku. Jest to wysokiej klasy blender ręczny, którego moc wynosi 180 W. Jest więc on idealny do przygotowania zup, koktajli lub past. Nie powinien być za to używany do kruszenia lodu.

Dużą zaletą modelu jest aż 5 stopni regulacji prędkości. Wielu profesjonalnych kucharzy zaleca rozpoczęcie pracy na niskich obrotach, a następnie ich sukcesywne zwiększanie. Dzięki temu redukujesz ryzyko ochlapania siebie i przestrzeni dookoła.

Prezentowany model posiada aż 3 ostrza, które skutecznie rozdrabniają warzywa i owoce. Zostały one wykonane z wysokiej jakości stali, dzięki czemu masz pełną gwarancję dobrych efektów.

Przy zakupie, otrzymujemy w zestawie trzepaczkę oraz dwa pojemniki – jeden z ostrzem miksującym, drugi bez. Pomoże Ci to dokładnie zmiksować na przykład zioła.

Opinie konsumentów o tym urządzeniu są bardzo pochlebne. Wielu użytkowników zdecydowało się na jego zakup ze względu na bardzo efektywną pracę modelu.

 

 

 

 

Kitchenaid 5KHB3581E CA

 

Sprzęt 5KHB3581E CA to nowoczesny i bardzo wydajny blender Kitchenaid, który charakteryzuje się eleganckim designem. Jest to bezprzewodowe urządzenie o mocy 180 W.

Prezentowany produkt ma moc 180 W, dzięki czemu będzie idealny do przygotowywania pysznych past na śniadanie oraz koktajli na upalne dni. Używając go należy zadbać o to, by przeznaczone do rozdrobnienia składniki nie były zbyt duże ani za twarde.

Precyzyjne siekanie i blendowanie jest możliwe dzięki trzem stalowym ostrzom. Dzięki temu, że zostały one wykonane z wysokiej jakości materiału, ich działanie jest niezwykle efektywne. Poradzą sobie one nawet ze skruszeniem kostek lodu.

Przy zakupie otrzymujemy specjalne końcówki do spieniania, ubijania, a także osobne zakończenia z nożem 2-ramiennym i 4-ramiennym. Poza tym zestaw zawiera również trzepaczkę i 2 ramiona blendera, które zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Pojemność pierwszego wynosi 20 cm, a drugiego 33 cm.

Wiele opinii użytkowników jest bardzo pozytywnych. Konsumenci docenili jakość wykonania urządzenia oraz zakres jego pracy.

 

 

 

 

Kitchenaid 5KHB3583EOB

 

Urządzenie typu 5KHB3583EOB to bardzo wydajny blender Kitchenaid w dobrej cenie. Ten bezprzewodowy model ma moc 180 W, dzięki czemu nadaje się do rozkruszania lodu oraz przyrządzania sosów i past. Jego dużą zaletą jest elegancki design.

Uzyskanie idealnej konsystencji dania jest proste do osiągnięcia dzięki trzem stalowym ostrzom. Dzięki wysokiej jakości ich wykonania, możliwe jest przygotowanie wielu potraw. Jest to szczególnie istotne, gdy gotujesz obiad dla swojego małego dziecka.

Bardzo proste jest utrzymanie końcówki miksującej w czystości, gdyż jest ona zdejmowana. Po zakończonej pracy, wystarczy ją przemyć pod bieżącą wodą. Warto zauważyć, że na jej miejscu możesz umieścić jedną z końcówek, które otrzymasz w zestawie, jak: trzepaczkę, pieniaczkę lub ubijaczkę. Poza tym otrzymasz jeszcze 2 zakończenia – jedno 2-ramienne, a drugie 4-ramienne.

Opinie konsumentów o tym produkcie są bardzo pozytywne. Wielu użytkowników chwali urządzenie za ciekawe połączenie elegancji i dużej efektywności. Co więcej, blender został w całości wykonany ze stali nierdzewnej, zatem cechuje się dużą odpornością na obicia.

 

 

 

Jaki blender Kitchenaid wybrać?

 

Przewodnik zakupowy

Pierwszym urządzeniem, które kupują osoby chcące przejść na dietę jest blender. Daje on nam możliwość szybkiego przygotowania pysznych soków, smoothie lub zup typu krem. Co więcej, taki sprzęt przyda się również, gdy chcemy przygotować posiłek naszemu maluszkowi. Zakup dobrego blendera gwarantuje dokładne rozdrobnienie składników. Dlatego, aby pomóc Ci znaleźć najlepszy możliwy model na rynku, przygotowaliśmy ten oto poradnik. Na jego końcu zamieściliśmy niewielkie zestawienie, gdzie opisaliśmy dwa najlepsze blendery Kitchenaid.

Marka Kitchenaid pojawiła się na rynku ponad 90 lat temu i od tego czasu jest jednym ze światowych liderów w produkcji urządzeń kuchennych. W swoich produktach łączy ona nowe technologie z eleganckim designem, pełnym intensywnych kolorów. Dzięki temu, coraz więcej konsumentów decyduje się na ich zakup. Obecnie wiele osób utożsamia markę z profesjonalizmem, gdyż znana jest ona użytkownikom z produkcji bardzo trwałych i wielofunkcyjnych maszyn użytku domowego.

W pierwszej kolejności musisz zdecydować, czy preferujesz urządzenie ręczne czy kielichowe. Zaletą pierwszego typu jest większa swoboda ruchu. Nie ma potrzeby przelewania zupy do specjalnej miski, możesz ją rozdrobnić już w garnku. Wadą takich urządzeń jest nieco mniejsza moc oraz to, że musisz nimi manualnie sterować. Drugi typ blenderów charakteryzuje się większymi rozmiarami oraz specjalnym kielichem, w którym możesz rozdrobnić składniki. Posiada on większą moc, dzięki czemu upora się nawet z nieco twardszymi produktami.

Niezwykle istotnym elementem każdego urządzenia kuchennego jest jego moc. Im jest ona większa, tym bardziej wydajny jest nasz blender. Urządzenia o najwyższej ilości watów bez problemu poradzą sobie z dużymi kostkami lodu czy większymi kawałkami mięsa. Modele ręczne mają moc od 700 W do 800 W, z kolei sprzęty kielichowe – około 1500 W.

Kolejną, ważną rzeczą, na którą musisz zwrócić uwagę są umieszczone w blenderze noże. Aby szybko osiągnąć pożądany efekt, należy dopilnować, aby były one dobrze wykonane. Najlepsze modele posiadają ostrza tytanowe lub stalowe. Kupując takie produkty będziesz w stanie rozdrobnić nawet duże kawałki mięsa.

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ