Najlepszy blender Tefal

Ostatnio aktualizowane: 23.04.24

 

Blendery Tefal – Przewodnik zakupowy, ranking i test w 2024

 

 

Blendery Tefal – ranking

 

 

Tefal BL850D

 

Tefal BL850D to blender, z którego z pewnością będziesz zadowolony. Na początku warto zaznaczyć, że moc tego urządzenia wynosi 1400 W – co pozwala na rozdrobnienie każdego owocu oraz warzywa, a także kruszenie lodu. Dodatkowo cała czynność blendowania nie zajmuje zbyt dużo czasu. Korpus produktu jest wykonany ze stali nierdzewnej. Z kolei dzbanek z grubego szkła, które nie reaguje na zmiany temperatury.

Obsługa urządzenia nie jest skomplikowana. Ma ono 3 programy, które wybiera się jednym przyciskiem. Z kolei regulator prędkości jest podświetlany, a my dokładnie widzimy, jaką szybkość wybieramy. Dlatego nasze koktajle są bardzo dobrze wymieszane. Czyszczenie sprzętu jest bardzo łatwe. Wystarczy wlać płyn do środka dzbanka, a następnie wybrać odpowiedni program. Po wszystkim płuczemy dzbanek.

Z pomocą prezentowanego blendera możemy przygotować koktajle, smoothie, a nawet pokruszyć lód. Według użytkowników sprzęt nie zabiera zbyt dużo miejsca i bardzo dobrze prezentuje się na każdym blacie. Użytkownicy chwalą blender za dużą moc.

 

 

 

 

Tefal BL142A38

 

Chcielibyśmy zaprezentować blender, dzięki któremu przygotowanie codziennego koktajlu będzie przyjemnością. Jest to Tefal BL142A38, sprzęt o pojemność 600 ml. Możemy więc przygotować koktajl dla co najmniej 2 osób. Obsługa urządzenia nie należy do trudnych. Na obudowie znajdziemy dwa duże przyciski, na których są numerki 1 i 2. Każdy z nich odpowiada za inną prędkość blendowania. Wybierz taką, która Ci najbardziej odpowiada.

Oprócz funkcji blendowania koktajli i smoothie, z pomocą sprzętu możemy również pokruszyć lód. Z pewnością będzie to dobry dodatek do każdego napoju w upalne dni. 4 ostrza potrzebują jedynie kilku sekund, aby zupełnie rozkruszyć każdy składnik. Moc 300 W sprawia, że przygotowanie koktajlu nie zabiera zbyt dużo czasu.

Dzbanek został wykonany z bardzo grubego szkła. Dlatego nie ulega zniszczeniu, a także nie widać na nim żadnych rys. Prezentowany blender Tefal w dobrej cenie jest objęty systemem bezpiecznego zamykania, więc mamy pewność, że podczas działania urządzenia nic z niego nie wypłynie. Użytkownikom najbardziej podoba się ładny design produktu.

 

 

 

 

Tefal Elegance BL811D38

 

Tefal Elegance BL811D38 to urządzenie, które jest nie tylko funkcjonalne, ale również dobrze się prezentuje. Dlatego możemy umieścić go w widocznym miejscu na naszym blacie. Sprzęt ma 3 funkcje – blendowanie, kruszenie oraz mieszanie. Z pomocą jednego urządzenia możemy więc zrobić kilka czynności w naszej kuchni.

Moc blendera wynosi 1200 W. Żaden owoc nie jest więc zbyt twardy, aby zrobić z niego smoothie. Poza tym sprzęt może w kilka sekund pokruszyć lód. Prędkość blendowania regulujemy z pomocą pokrętła. Daną funkcję wybieramy przyciskami.

Pojemność kielicha wykonanego z bardzo grubego szkła wynosi 2 l. Za jednym razem możemy więc przygotować koktajl dla kilku osób. Zmiksowanie zupy dla całej rodziny również nie będzie wyzwaniem dla prezentowanego blendera. Użytkownikom najbardziej podoba się duża moc produktu oraz jego design.

 

 

 

Jaki blender Tefal wybrać?

 

Blender to urządzenie, po które wiele osób sięga praktycznie każdego dnia. Jest ono bardzo użyteczne podczas rozdrabniania owoców oraz warzyw. Z pomocą blendera możemy codziennie przygotować sobie smaczny koktajl, a niektóre modele pozwalają nawet na przygotowanie zupy. Ze względu na popularność blenderów na rynku znajdziemy bardzo dużo produktów. Skąd mamy wiedzieć, który z nich warto kupić? Jeżeli planujesz zakup, lecz wciąż się wahasz, to sięgnij po nasz poradnik. Krótko wytłumaczymy w nim, co jest najważniejsze podczas wyboru odpowiedniego blendera.

 

 

Z pewnością zauważyłeś, że wszystkie blendery na naszej liście to produkty Tefal. Wybraliśmy je nie bez powodu. Tefal to firma, która łączy dobrą jakość wykonania z przystępnymi cenami. Dlatego produkty tej marki są skierowane do wszystkich, bez względu na zasobność portfela. Wielu konsumentów przyznaje również, że wybierają produkty Tefal ze względu na ładny design. W naszym artykule opisujemy wyłącznie kielichowe blendery tej firmy.

Najlepszy blender Tefal w 2024 roku to taki, który ma dużą moc. Jest to co najmniej 300 W. Im większa jest moc, tym szybciej oraz łatwiej uda nam się rozdrobnić ulubione owoce. Wydajność silnika przekłada się również na możliwość bardzo częstego użytkowania blendera. Jeżeli zamierzasz używać go raz lub dwa razy dziennie, to polecamy sprzęt, którego moc wynosi około 500 W.

Wiele osób uważa również, że najlepsze blendery Tefal mają kilka poziomów rozdrabniania. Dzięki takiej funkcji możemy łatwo dopasować intensywność rozdrabniania to różnych produktów. Twardsze owoce mogą być więc przerobione na koktajl tak samo szybko, jak te miękkie.

Istotna jest również jakość wykonania. Większość modeli ma obudowę z tworzywa sztucznego, które jest wystarczająco miękkie, aby je łatwo przenosić. Niektóre produktu mają kilka metalowych części. Z kolei kielich jest wykonany z grubego szkła. Nie zapomnij również sprawdzić, jaką pojemność ma kielich. Może się okazać, że jest on zbyt mały, aby przygotować koktajl dla więcej niż 1 osoby, co sprawia, że konieczne jest blendowanie owoców w partiach.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ