Opinie o Bosch ErgoMixx MFQ36400

Ostatnio aktualizowane: 23.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Jak pokazały przeanalizowane opinie o Bosch ErgoMixx MFQ36400, urządzenie jest łatwe w utrzymaniu w czystości. Prawie wszystkie elementy (poza korpusem z silnikiem) można bez obaw myć w zmywarce. Sprzęt jest poręczny i wygodnie leży w dłoni, w dodatku nie jest hałaśliwy. Wykazuje on odporność na uszkodzenia mechaniczne.

 

Najważniejsze wady:

Maksymalna prędkość pracy miksera jest stosunkowo niska, tak twierdzą osoby, które zgodziły się przeprowadzić test Bosch ErgoMixx MFQ36400. To powoduje, że ubijanie piany z białek czy śmietany na krem zajmuje dużo czasu.

 

Werdykt: 9.8/10

Sprzęt nie jest bez wad, ale mimo to z pewnością przyda się w kuchni. Mikser Bosch MFQ 36400 to popularny model wśród osób, które lubią piec ciasta i przygotowywać desery dla bliskich w wolnym czasie. Urządzenie ma moc 450 W i nadaje się do mieszania, ubijania oraz zagniatania składników.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

5-stopniowa regulacja prędkości

Mikser ma 5-stopniową regulację prędkości, dlatego sposób jego pracy możemy dopasować do rodzaju składników, jakie chcemy wymieszać. Za pomocą urządzenia szybko przygotujemy m.in. ciasto na naleśniki, masę na biszkopt, krem o gładkiej konsystencji czy pianę na bezę. Jeżeli będziemy musieli zmiksować bardzo twarde produkty spożywcze, możemy wykorzystać opcję Turbo. Po wciśnięciu odpowiedniego przycisku sprzęt od razu zacznie pracować na najwyższym poziomie obrotów. Jak zauważyli kupujący, mikser przydaje się w wielu sytuacjach, ale cena Bosch ErgoMixx MFQ36400 nie jest wygórowana. To model, za który zapłacimy mniej niż 150 zł.

Końcówki w zestawie

Razem z urządzeniem dostajemy w zestawie końcówki niezbędne do miksowania składników. Dla wielu osób najważniejsze są mieszadła, za pomocą których można przygotować: Lekkie ciasta, pianę z białek, sosy, bitą śmietanę, majonez, a także spienione mleko. Do miksera dołączono również specjalne haki dające możliwość zagniatania ciasta drożdżowego, ziemniaczanego, kruchego, jak również na chleb czy bułeczki. Montaż i demontaż końcówek nie jest kłopotliwy, nie wymaga użycia dużej siły. Można je myć ręcznie lub w zmywarce, zależnie od własnych potrzeb i preferencji. Mieszadła i haki są bardzo solidne, a tym samym trwałe.

 

Cicha praca

Kupując mikser marki Bosch, nie należy się obawiać, że podczas jego używania będziemy przeszkadzać pozostałym domownikom. To cicho działający model, o czym można się przekonać, sprawdzając ranking. Mikser ręczny nie generuje dużego hałasu nawet po ustawieniu maksymalnej prędkości pracy czy włączeniu trybu Turbo. Z tego względu częste używanie urządzenia nie powinno być uciążliwe dla naszych bliskich. Wydawane przez mikser dźwięki nie drażnią także wrażliwych na hałas zwierząt domowych.

 

Komfort użytkowania

Miksowanie składników za pomocą sprzętu jest bardzo wygodne. Wpływa na to przede wszystkim dobrze wyprofilowany, duży uchwyt pokryty przyjemnym w dotyku tworzywem. Za sprawą takiego rozwiązania mikser można pewnie utrzymać w dłoni, nie ma ryzyka, że niespodziewanie się wyślizgnie. Poza tym urządzenie nie jest ciężkie i ma długi przewód zasilający, który nie jest podatny na plątanie. Ze względu na kompaktowe wymiary sprzęt można wygodnie przechowywać w szafce razem z innymi, niezbędnymi w kuchni urządzeniami.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ