Opinie o Bosch MMB43G2B

Ostatnio aktualizowane: 23.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Opublikowane w Internecie opinie o Bosch MMB43G2B dowodzą, że warto zainwestować w ten sprzęt. Do jego atutów można zaliczyć m.in. funkcję KlickKnife, która pozwala na szybkie wyjęcie noża, jednym prostym ruchem. Niektóre elementy zestawu można myć w zmywarce, co ułatwia pielęgnację. Obudowę zrobiono z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Sprzęt jest lekki i ma solidny nóż ze stali szlachetnej.

 

Najważniejsze wady:

Pokrywka na dzbanek jest tak wykonana, że nie zakłada się jej łatwo. Problem pojawia się też w związku z jej zdejmowaniem. Szczelnie przylega ona do naczynia i czasami trudno ją zdjąć, szczególnie jeśli np. mamy lekko wilgotne dłonie.

 

Werdykt: 9.8/10

Dla wielu osób Bosch MMB43G2B to najlepszy blender stołowy, którego wyróżnia efektywna praca. Urządzenie ma moc równą 700 W, więc radzi sobie dobrze z rozdrabnianiem różnego rodzaju składników. W modelu zastosowano innowacyjny system redukcji szumów, co pozwoliło ograniczyć generowany przez sprzęt hałas. Blender ma zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem.

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Możliwość idealnego dostosowania urządzenia do aktualnych potrzeb

Konsumenci doceniają ten model nie tylko dlatego, że cena Bosch MMB43G2B, biorąc pod uwagę jakość wykonania, nie jest wygórowana. Znaczenie ma dla nich też to, że sprzęt można dostosować do potrzeb. Do wyboru jest aż 5 ustawień prędkości pracy, więc bez żadnego problemu można rozdrobnić wszystkie składniki, od miękkich warzyw, po twarde orzechy czy nawet kostki lodu. Dostępna jest także funkcja Pulse, która przydaje się podczas miksowania delikatnych ziół czy cebuli. Ponadto użytkownik może ustawić jeden z dwóch automatycznych programów, a mianowicie: kruszenie lodu lub koktajle. Pokrętło jest podświetlane, więc łatwo wybrać odpowiednie ustawienia. 

Wysoka jakość wykonania

Bez wątpienia jakość wykonania sprzętu zasługuje na uwagę. Urządzenie jest wyposażone w solidny dzbanek zrobiony z grubego szkła wykazującego odporność na działanie wysokiej i niskiej temperatury. Sprzęt nadaje się do kruszenia lodu czy rozdrabniania mrożonych owoców, bo ma wytrzymały nóż ze stali szlachetnej. Nie jest on podatny na zniekształcenia, na jego powierzchni nie pojawiają się przebarwienia ani korozja. Dodatkowo nóż na długo zachowuje swoje początkowe właściwości, co przekłada się na wysoką efektywność działania blendera.

 

Łatwe czyszczenie i przyjemny design

Co jeszcze sprawia, że konsumenci tak chętnie decydują się na zakup blendera marki Bosch. Jednym z podawanych powodów jest łatwość w czyszczeniu. Nierzadko zdarza się, że blendery nie mają funkcji odłączania elementów tnących, ale nie jest tak w przypadku omawianego modelu. Noże ze stali można łatwo zdjąć, a dzięki temu czyszczenie dzbanka jest łatwiejsze i bezpieczniejsze. Większość elementów zestawu można myć w zmywarce, co również ułatwia pielęgnację. Test Bosch MMB43G2B wykazał, że utrzymanie sprzętu w czystości nie wymaga dużych nakładów pracy. Dodatkowo trzeba przyznać, że blender ma prosty i jednocześnie nowoczesny design. Z pewnością będzie pasował do wielu kuchni. Ma czarną podstawę ze srebrnymi elementami. Obudowa nie jest podatna na zarysowania.

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ