Opinie o Russell Hobbs Mix & Go 21350-56

Ostatnio aktualizowane: 28.05.24

 

Najważniejsze zalety:

Blender do koktajli jest sprzedawany w zestawie z dwoma butelkami o pojemności równej 600 ml. Mają one szczelne zamknięcie, przez które nic nie przecieka. Butelki są dostosowane do uchwytów na kubki w samochodzie, więc w podróży czy w drodze do pracy można mieć pod ręką zdrowy koktajl. 

 

Najważniejsze wady:

Opinie o Russell Hobbs Mix & Go 21350-56 są w większości pozytywne, jednak zdarzają się osoby sugerujące, że jakość wykonania ostrzy nie jest najlepsza. Choć na początku działają one bardzo dobrze, po dłuższym czasie użytkowania lekko się tępią i odkształcają. 

 

Werdykt: 9.4/10

Sprzęt jest łatwy w obsłudze, co zachęca konsumentów do jego zakupu. Dodatkowo blender nie zajmuje dużo miejsca w kuchni, więc dobrze sprawdza się także w małych mieszkaniach. Podstawa została tak zrobiona, aby gwarantować stabilność. Ma ona specjalne antypoślizgowe nakładki poprawiające bezpieczeństwo i komfort pracy.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wkłady chłodzące

Prezentowany blender daje możliwość używania wkładów chłodzących, co przydaje się szczególnie latem. Są one montowane w butelkach i umożliwiają utrzymanie niskiej temperatury napoju nawet przez kilka godzin. Wiele osób uważa, że schłodzone smoothie smakują zdecydowanie lepiej. Wkłady łatwo się wyjmuje. 

Intuicyjna obsługa

Osoby, które zdecydowały się na zakup i przeprowadziły test Russell Hobbs Mix & Go 21350-56 zgodnie twierdzą, że obsługa urządzenia nie jest trudna. Wszystko odbywa się intuicyjnie, w wielu przypadkach nie trzeba nawet sięgać po instrukcję, aby dowiedzieć się, jak poprawnie używać sprzęt. Blender wystarczy ustawić w trybie pulsacyjnym, ułożyć pojemnik na podstawie i lekko ją do niej przycisnąć. To sprawi, że urządzenie zacznie działać, a znajdujące się w środku pojemnika składniki w krótkim czasie zostaną zmiksowane. Poza łatwą obsługą do zalet modelu zalicza się także niskę cenę. Russell Hobbs Mix & Go 21350-56 to blender, który kupimy za niewiele ponad 100 zł.

 

Dla zabieganych osób

Komu przypadnie do gustu ten sprzęt? Z pewnością okaże się on przydatny osobom, które żyją w biegu i często nie mają czasu na to, aby przygotować sobie pożywne śniadanie. Blender można wykorzystać rano, kiedy spieszymy się do wyjścia i każda minuta jest dla nas cenna. Przygotowanie pełnego witamin napoju zajmuje dosłownie chwilę, wystarczy wrzucić do pojemnika ulubione owoce i warzywa i je zmiksować. Dodatkowo należy pamiętać, że w zestawie znajdują się 600 ml butelki, w których można wygodnie i bezpiecznie przenosić napój. 

 

Antypoślizgowa podstawa

Konsumenci doceniają, jeśli urządzenia kuchenne są wygodne, a jednocześnie bezpieczne w użytkowaniu. Takim sprzętem jest Russell Hobbs Mix & Go 21350-56. Blender ma antypoślizgową podstawę, więc postawiony na blacie zachowuje stabilność nawet w trakcie miksowania składników. 

 

Łatwa pielęgnacja

Warto podkreślić, że utrzymanie urządzenia w czystości nie jest zbyt wymagające. Wynika to z tego, że poszczególne części zestawu można myć w zmywarce. Butelki mają gładką powierzchnię, więc usuwanie z nich zabrudzeń nie jest czasochłonne. Warto przystępować do ich mycia tuż po spożyciu napoju, bo wtedy resztki nie zaschną i czyszczenie będzie zdecydowanie prostsze.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ